zagłosuję na nosa

Moderator: Jacek-P

japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

zagłosuję na nosa

Post autor: japa »

czytam wszystkie posty - i wzięłem sobie do serca rady niektórych forumowiczów, że niby tylko krtytuję i że mam tyle nienawiści a ja chciałem tylko poznać opinie forumowiczów i dochodzę do wniosku, że zagłosuję na nosa, przekonaliście mnie. dzięki za rady. pozdrawiam
Randolph z Sieradza
początkujący
początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 2006-11-07, 15:17:34
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

...

Post autor: Randolph z Sieradza »

radze ci sie pzrespać i pzreczytac forum jeszce raz może zmienisz zdanie hehe...pozdro :lol:
No Pain No Game!!Lets Rock this Party!
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

japa rozumiem że sobie jaja robisz ale dobrze ze wprowadziłes troche humoru na forum.
Bo juz nie wiem czasem jak zoorro czy inym tym nikom wicka tłumaczyc normalnosc i rzeczywistosc.
Za bardzo chłopy sobie do bani biora. hahahha
masz rację ja tez pójdę na nasa (chyba ręka by uschła).
Daro
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Daro - ale poważnie, idę głosować bo zorro, ostródzianka, leśnik itd wpłyneli na mój światopogląd.
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

szkoda

Post autor: jamcionek »

Szkoda, że japa głosuje na nosa, a miałem cie za twardego kolesia a ty słaby jesteś i wystarczy kilka głosów za nosem aby wpłynąć na twój światopogląd, słuchaj poczytaj sobie dzisiejszą prasę wieczorną, zmienisz go po raz kolejny, w reszcie prawda o koalicji Nosewicz - Dąbrowski wyszła na światło dzienne.Afery, skandale i kompromitacja. Być może to nie jest do końca czyste zagranie ale czy Nosewicz w swojej kampanii 4 lata temu buł czysty?? Taką samą prasą oczerniali Babalskiego. Zgadzam się z przysłowiem "Kto wiatr sieje, ten burzę zbiera" Na koniec naszła mnie Vena, ja oddam głos na Lidkę Dias. Pozdrawiam
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

wybory to nie loteria. głosuję więc zgodnie z sumieniem
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Zagłosuj na sierotkę Marysię Jamcionek.

Post autor: hakenbu »

Koniecznie przypomij nam "kompromitację" w-ce burmistrza w starciu z pseudoministrem. Jakie to barwne, jak ładnie można na tym bazować w kampanii wyborczej, nic to, że odbywa się to kosztem zwykłej przyzwoitości i dobrego imienia miasta. Koniecznie wypunktuj nam jakie to jeszcze inne "afery" i "skandale" targały ostródzkim ratuszem w ciągu ostatnich czterech lat. Nic do główki nie przychodzi? Może poczytaj jeszcze trochę brodiukowych wypocin to cię oświeci.

Tymczasem, póki nie masz nic konkretnego i sensownego do napisania nie ośmieszaj się okrutnie klepaniem jak papuga pustych zarzutów w ślad za sztabem kandydata Włodka. Ja też coś o Tobie napiszę w tym stylu Jamcionek: "sąsiedzi mówią o Tobie, że z twojego mieszkania słychac tylko krzyki, przekleństwa, dźwięk tłuczonego szkła". Skąd to wiem? Przeczytałem na kartce znalezionej na ulicy.
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

Ok, bolało, teraz napisz mój adres aby wszyscy wiedzieli o kogo dokładnie ci chodzi, a następnie podaj swój, nie może słychać dźwięku tłuczonego szkła bo żona wymieniła wszystko na plastikowe, wszystko już wytłukłem więc jesteś conajmniej 3 miesiące do tyłu, na temat Włodka już pisałem i nie będę się rozpisywał, jesteś zainteresowany sprawdż moje posty, ja nic takiego nie znalazłem, nikt z moich znajomych też a jeśli jeszcze raz napiszesz bzdury pokroju nosewicza porozmawiamy na innej płaszczyźnie. A jeśli masz po prostu sraczke idź do ubikacji i się wyżyj aż ci przejdzie a nie wypisuj czegośo czym nie masz pojęcia a chcesz tylko zabłysnąć na forum. Widzę że już nie macie żadnych atutów. Zdziwicie się bardzo 12 listopada. Oby 13 nie był Waszym najbardziej pechowym dniem w Waszym nędznym życiu.
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

A tak naprawdę to co chciałeś powiedzieć?
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

Przeczytaj uważnie, chyba że od pisania bzdur już ci się w oczach dwoi i troi.
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Parę razy napisałem "jamcionek" chyba nie masz tego na mysli pisząc parę bzdur. No chyba nie, to byłoby za proste i prymitywne...
Ale jazda.. to lubię... Dawajcie chłopaki jeszce do pieca :lol:
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

Jak niewiele trzeba aby podniecić zorro, zazdroszczę ci bo ja potrzebuję kobiety. Tak mało a tyle radości, a masz jak ci tego brakuje do szczęścia, a masz, a masz... i jeszcze raz a masz.
Awatar użytkownika
Klapaucjusz
początkujący
początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:16

Post autor: Klapaucjusz »

Panowie, troche luzu - glosujcie bez Rydzyka!
Klapaucjusz
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Jamcionek napisł "zazdroszczę ci bo ja potrzebuję kobiety" Ty potrzebujesz a ja mam.
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

hehe dobre, niektórym chodzi po głowie a innym po mieszkaniu. Ja mam wolność przyjacielu i nie zamierzam tego tracić.
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Spokojne nocy. Miłych snów - o potędze.
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
wyborca
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-19, 15:12:10

Post autor: wyborca »

Tak sobie czytam te wasze wypowiedzi i nasuwają mi się takie oto wnioski:
Znikoma ilość piszących na forum wybory potrafi poprawnie przelać swoje myśli na postać pisaną. Zdecydowana większość wypowiedzi zdaje się opierać o historie zasłyszane w tramwaju lub od kolegi na rybach. Marcelina, zorro, hakenbu - chce się czytać.
Moje poglądy różnią się znacząco od poglądów zorro i hakenbu ale piszą z sensem.
Jestem w kropce ponieważ myślałem że po przeczytaniu będę miał jakąś jasna wskazówkę na kogo głosować. Niestety się myliłem.
Moim zdaniem:
Dias - nie do końca jest wiarygodna (wspomniana ulotka)
Brodiuk - co chwilę zmienia nazwisko i jest z PO, przez które mamy taką brzydką pogodę
Najmowicz - no właśnie jakoś go nie kojarzę, potulny spokojny, bezpłciowy. (choć jeżdżący megafon ma super)
Nosewicz - jak mówią przez niego same afery, pijaństwa, ale chyba bogaty bo chwali się że dzięki niemu mamy basen i kręgielnie. Poza tym to spokojny facet, za spokojny.
Nie wiem na kogo głosować. Nie pomagacie mi.

P.S.
jamcionek nie zachowuj się jak rozwydrzony bachor, któremu, ktoś zabrał łopatkę z piaskownicy. Piszesz jak dziecko i wyraźnie brakuje ci argumentów.
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

Za to Tobie brakuje jakichkolwiek argumentów przeciwko Brodiukowi. Nigdy nie zmienił nazwiska, zawsze miał takie samo. Brodiuk, to konkurencja je zmienia na takie jak im w danej chwili pasuje. Być może piszę jak dziecko, ale przynajmniej mam jasno określoną orientację na kogo zagłosuję, w przeciwieństwie do Ciebie drogi Wyborci, ty jesteś za leniwy aby się dowiedzieć czegokolwiek na temat kandydatów. Dam ci dobra radę, od opierania się na tekstach pisanych tutaj na forum dotyczących kandydatów można dostać czkawki, ponieważ pisze je na ogól 4 lub 5 osób pod kilkoma nikami. idę do swojej piaskownicy, jest nią Platforma Obywatelska. Ty nadal zostań w niewiedzy. Będziesz czysty po wyborach i będziesz sobie mógł ponażekać na to jakiego to złęgo kandydata wybrali Ostródzianie. Żeby mieć jasne pojęcie na kogo oddać głos trzeba się interesować problemami i bolączkami naszego miasta a nie opierać się na "inteligentnych wypowiedziach zorro i jemu podobnych"
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Wyborco. Skąd wiesz, że Brodiuk co chwila zmienia nazwisko? Rzetelnie byłoby napisać "jak mówią ludzie wspierający Nosewicza". Bo tak sie składa, że znam faceta i zawsze nazywał sie właśnie BRODIUK.
Stale powtarzane kłamstwo staje się prawdą tylko dla naiwnych.

Tak samo z nazwą Zwierzowo i Zwierzewo. Zapytajcie się swoich rodziców. Pierwsza nazwa funkcjonowała jeszcze w latach 60-tych.

Z tego forum nie wynika afery wywoływał Nosewicz. Każdy kto o tym wspomina wskazuje na otoczenie Nosewicza.

I nie udawaj, że nie wiesz na kogo głosowac. Sformułowania użyte do określeń kandydatów jasno wskazują , że wiesz.
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Nie co chwila, dwa razy zmieniał...

Post autor: hakenbu »

I akurat z tego nikt mu zarzutu nie czyni. Pierwszy raz zmienił z Brodiuka na Brodziuk bo takie były czasy i za PRL-u nakazywano spolszczanie obco brzmiącyh nazwisk. W wolnej III RP Pan Brodziuk zapragnął znowu być Brodiukiem i proszę bardzo. Chociaż się swoich korzeni nie wstydzi. Z tego ja mu akurat zarzutu nie czynię.

Co do Zwierzowa-Zwierzewa to Panie Toledo odsyłam do Urzędu Gminy jak nie wierzysz nam na słowo. Możesz też zwyczajnie wsiąść w PKSa i przejechać się te parę kilometrów, żeby na własne oczy ujrzeć tablicę z nazwą "ZWIERZEWO". Co z tego, że kiedyś obowiązywała zwyczajowa nazwa "Zwierzowo", Ostróda, kiedyś zwała się "Ostród", a nawet "Ostrud", że o "Osterode" nie wspomnę. Nikt tak jednak naszego miasta już nie nazywa, przynajmniej nie tu na miejscu w Ostródzie.

Tak samo jak większośc nas wkurza przekręcanie brzmienia naszego nazwiska, tak nie lubimy jak miejscowść , z której pochodzimy ktoś sobie nazywa wedle swego widzimisię. Mieszkańcy Lubina są bardzo wyczuleni na to kiedy myli się ich z Lublinem. I słusznie. To ich mała ojczyzna i wymagają szacunku do niej choćby poprzez prawidłowe nazewnictwo.

Pan Brodiuk pisząc i mówiąc "Zwierzowo" wystawia sobie odpowiednią cenzurkę. Jak dotąd nazwę "Zwierzowo" słyszłem tylko kilka razy i to od starszych, już bezębnych Pań. Im zarzut trudno czynić, siła przyzwyczajenia u starszych ludzi jest ogromna. Inne standarty jednak obowiązują osobę, która mieni siebie politykiem i ubiega się o zaszczytny urząd burmistrza.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

hakenbu - co ty wiesz o życiu. toczysz ten swój jad wokoło aż kiedyś możesz się przekonać że masz wokól samych nieżyczliwych ludzi. pozdrawiam
P.S. kto wie może już tak jest
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Hakenbu. A może pan Broidiuk pisząc Zwierzowo przepisuje to co ma w dowodzie zapisane? Ci którzy mają w dowodach zapisane Osterode też piszą Osterode.
wyborca
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-19, 15:12:10

Post autor: wyborca »

jamcionek
Jeśli już tak oceniasz to napisz, że mam też coś przeciw Dias, Nosewiczowi i Najmowiczawi.
Zresztą zbyt dosłownie potraktowałeś moją wypowiedź. Podszedłem do spraw z humorem a tu zaraz gromy z nieba. Oczywiście że Brodiuk nie zmienia nazwiska, choć wielu przekręca jego nawisko, więc odniosłem się do tego co często się przewija w tekstach. Podobnie jak Nosewicz nie jest ani bogaty ani z niego żaden aferzysta, jak to niektórzy przedstawiają. Najmowicz też został przez mnie trochę zmieniony w potulnego baranka. Jedynie Pani Dias jest mało wiarygodna i tak rzeczywiście uważam. Myślałem że to nieco rozładuję te sztywne wypowiedzi, ale widzę że się przeliczyłem. Co wy wszyscy tacy śmiertelnie poważni? Trzeba zachować jakiś dystans do tego wszystkiego.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

zagłosuję na nosa
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

a ja zagłosuje na ucho...
Zablokowany