OSTRÓDA REGGAE FESTVAL

Moderator: Jacek-P

reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

OSTRÓDA REGGAE FESTVAL

Post autor: reggaemisiek »

Jak wiadomo w przyszłym roku ORF nie odbędzie się już w białych koszarach. Nie ukrywam , że mnie to wkurza bo każdy kto był na ORF wie jaki klimat miały koncerty w Białych koszarach. Nosu Obiecał że znajdzię się równie dobre miejsce. Wg mnie ściemniaj aż miło. Ciekawe gdzie??? Na koncerty w białych koszarach nie mogły wejść osoby niepożadane. Było zawsze naprawdę bezpiecznie. Wkurza mnie to jak zagospodarowali koszary. wgmniw to jest idealne miejsce na scenę miejską, amfiteatr, kino itp. a tak .... Bez komentarza. pozdrawiam! odpisujcie jeśli się zgadzacie.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

mówiło się coś o tym że reggae maiało być na autodromie za czerwonymi koszarami - totalna lipa. Ciekawe że ludzie wierzą obietnicom nosa
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

na autodromie?!

Post autor: reggaemisiek »

czy kogoś porąbało??? To ma być równie dobre miejce??? no to się niedziwcie jak przyjedzie dużo mniej ludzi. Dzięki za odpowiedź Japa.
Awatar użytkownika
DJ_Zbycho
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2004-05-15, 10:38:12
Gadu-Gadu: 8736988
Lokalizacja: z czata
Kontakt:

ORF

Post autor: DJ_Zbycho »

Jeżeli koncerty gwiazd typu SCANER; BOYS i innych mogą odbywać się na płycie Stadionu Miejskiego, to z powodzeniem mogą tam wpuścić ORF-owiczów. Małe 2 boiska do piłki mogą byc jako pola namiotowe , jako takie asfaltowe na ewentualne parkingi samochodowe a były sad z powdzeniem może robic za sanitariaty :x . tylko dlaczego by nie ??????????
Awatar użytkownika
Mictlan
początkujący
początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 2005-01-10, 00:05:09
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode Ostpreussen

Post autor: Mictlan »

Kasa przeslania naszym wladnym wszystko. A co im po polu w srodku miasta...
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

bravo!

Post autor: reggaemisiek »

Mistlan zgadzam się! Dokładnie tak. Nie chce nikogo oskarżać ale coś mi się wydaje że ktoś dostał cos żeby koszary sprzedac komuś i za ileś...
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

festiwal reggae odbędzie sie w przyszłym roku w ostródzie...takie są zapewnienia władz miasta, w budżecie zapewniono środki na jego organizację...gdzie sie odbędzie już wiem, ale nie powiem...
poza tym pamietajcie...organizatorem, twórcą i pomysłodawcą festiwalu jest Positive Music Promotion, a Urząd Miasta współorganizatorem i głównym sponsorem imprezy...
co do burmistrza, jest bardzo przyjazny tej imprezie, chce ją zostawić w ostródzie...ja nie mam nic przeciw temu, wręcz przeciwnie nie ma nic naprzeciwko :-D ale trzeba mieć świadomośc, że kilka okolicznych miast również chciałoby mieć u siebie taki festiwal...pozdrawiam i fanom festiwalu proponuję głosowac na nosewicza, to jedyny sensowny facet na to stanowisko...
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

...

Post autor: reggaemisiek »

Z całym szacunkiem Piter ale nie mieszaj do tego polityki i nie wypisuj na kogo najlepiej głosować. Jeśli chcesz pogadać o polityce to masz forum wybory samorządowe 2006.pozdrawiam
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ...

Post autor: piter »

reggaemisiek pisze:Z całym szacunkiem Piter ale nie mieszaj do tego polityki i nie wypisuj na kogo najlepiej głosować. Jeśli chcesz pogadać o polityce to masz forum wybory samorządowe 2006.pozdrawiam
a ty nie za mądry jesteś?moge pisac co mi się podoba a tobie nic do tego...zauważ, że kilka postów wyżej forumowicze odnosza sie do nosewicza, czyli pośrednio do wyborów...dlatego moja odpowiedż w tym temacie...jasne?
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

wyluzuj

Post autor: reggaemisiek »

Spoko Piter wyluzuj. Pewnie że możesz pisac co chcesz tylko że to jest temat o muzyce a nie polityce. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ruda
początkujący
początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 2005-04-21, 19:13:26

Post autor: Ruda »

Skoro o muzyce to może w IMPREZACH?
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

Wyluzuj Ruda!

Post autor: reggaemisiek »

z całym szacunkiem ale jeśli ja miałbym pisać o muzyce w imprezach to Ty musiałabyś pisać w "dla zrzędliwych" a takiego forum nie ma jak mniemam. Gorąco pozdrawiam:P
Awatar użytkownika
Ruda
początkujący
początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 2005-04-21, 19:13:26

Post autor: Ruda »

a zabolała?

Nie czym innemu co Tobie niemiłe.
Zablokowany