Ulotki roznoszone ciemną nocą

Moderator: Jacek-P

jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Ulotki roznoszone ciemną nocą

Post autor: jaś wędrowniczek »

Nie myślałem, że to będzie tak szybko - tej nocy ruszyła w Ostródzie "brudna kampania". Jakieś gnoje wkładały za wycieraczki samochodów ulotki anty Nosewiczowe. To na pewno nie w stylu pani dias, więc pozostają albo ludzie Brodiuka, albo - co gorsza - Najmowicza. Niestety skłaniałbym się ku temu drugiemy. Chodzi konkretnie o pożal się boże tego ofermę Nowocińskiego, który to pomaga Najmowiczowi w PR i całej kampani. Hahaha, próbują zdyskredytować Nosewicza, bo wiedzą, że w starciu z nim nie mają najmniejszych szans. Tekst w tej śmiesznej ulotce jest fragmentem artykułu, który ukazał się w styczniu w brukowcu "Fakt". A zdjęcia? Na pewno nie pochodzą z tamtej imprezy. Każdy mógł zrobić burmstrzowi fotkę, przy byle okazji gdzie był alkohol. On wtedy mógł tam być nawet nie jako burmistrz, ale jako Jan Nosewicz. Żałośni jesteście i nawet porządnie czarnego PR nie potraficie zrobić, dlatego to się obróci przeciwko wam! I dlaczego tylko Nosewicz? Trzeba było być konsekwentnym i napisać, że na tej samej zamkowej imprezie w styczniu był również Brodiuk, on też wódki nie odmawiał i bawił się doskonale. Potem powszechnie było wiadomo, że za cała aferą stał Nowociński, tak jak m.in za akcją fałszywym ministrem. Podawał się wszem i wobec za współpracownika bądź to TVN, bądź Polsatu. Każda z tych telewizji oświadczyła, że współpracę z tym panem dawno juz zakończyła, m.in. za styl, a właściwie jego brak w tym co robił. Współczuję panu Najmowiczowi, że już w kampanii otacza się takimi ludźmi. Aż strach pomyśleć co byłoby później. W moich oczach stracił cały szacunek oraz jakikolwiek głos poparcia.
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

po co???

Post autor: Tytus Andronikus »

....Jasiu nie rzucaj pomówień na Panią Dias i innych jak nie wiesz kto to robił!!!
banitez
początkujący
początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 2005-04-27, 16:27:52

no cóż - to 'tylko' wybory

Post autor: banitez »

Czarny PR?

To nawet nie jest namiastka PR, tylko zwykła makulatura wyborcza - będzie jej na pewno więcej i to z kilku stron, zapewne na temat każdego kandydata "twórczość literacka" zakwitnie. Musimy niestety przyzwyczaić sie do tego, jest to część kampanii wyborczych - nie mylcie tego z PR (nawet czarnym), bo ma z nim niewiele wspólnego.
Szkoda, że działacze lokalni - samorządowcy, a może raczej ich doradcy, biorą zły przykład z tzw. "góry". Zamiast skupić się na opracowywaniu planów rozwoju miasta, regionu itd. sztaby zajmują się oczernianiem kontrkandydatów - jednym słowem poszli na łatwiznę!

Czy mieszkańcy miasta wybiorą dobrze? czy makulatura im w tym pomoże/przeszkodzi?
zobaczymy!
Ja idę głosować!
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Hm, znalazłem dziś na przystanku te "coś", po tym co, ekipa nosa zrobiła z Babalskim w 2002 roku, należało się spodziewać, że będzie jakiś rewanż. Nie sądziłem jednak, że tak szybko. Widzę, że lokalna polityka schodzi do rynsztoka. Poziom ten zarysował się w czasie dogrywki na burmistrza - Nos - Bab 2002. Doradacy nosa pokazali, jak mozna sięgnąć dna i znizyć się do takich działań. To co dziś mamy to jest fekt czarnej kmapanii sprzed kiku lat. Ktoś chciał to nasladować - ale to chyba robota jakiś małolatów. Zwykłe ksero i stary tekst z Faktu. Beznadzieja...
Do wyborów zostało około 3 tygodni. Takie działanie może tylko przysporzyć sympatyków dla obecnego burmistrza.
Rozumiem wymianę poglądów na forum ale takich rynsztokowych akcji nie popieram.
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

do jasia wedrowniczka

Post autor: daro »

Jasiu wędrowniczku nie mazaj nazwiska Najmowicza z błotem. Jak widzisz my Pisowcy prowadzimy legalna kampanię co widac aktualnie na ulicach. I uwierz że Najmowicz nie bedzie się znizał do poziomu Nosewicza i Dabrowskiego patrz 4 lata wstecz. Zapewniam że nie sa to działania PiS-u i ludzi zwiazanych z tymu grupowaniem. Jeśli Jasiu masz jakies na to dowody to je ujawnij bo jesli jeszcze raz będziesz rzucał oskarżenia pod adresem Najmowicza to sprawa znajdzie finał w odpowiednim organnie, który się toba zajmie. A pamietaj net nie daje ci anonimowości.
Jeszcze raz podkreślam PiS jest partia dumnych ludzi i wygrywa w otwartym boju a nie jak SLD w 2002 roku.
pozdrawiam daro
Daro
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

zastanawiam się przy porannej kawie dlaczego akurat teraz i dlaczego na tak niskim poziomie? Zwykłe ksero? Stary tekst który większość czytała i zna? A na dodatek wszystko przed piątkowym wydaniem gazety i wydaniem informacji w tvo? Coś tu nie gra. Dochodzę do śmiałego, ale prawdopodobnego wniosku - to może być celowe zagranie, ekipy nosa. Po to aby wzbudzić współczucie dla niego samego!!! Przecież każdy wie że dąb jest mistrzem socjotechniki - teraz pewnie zobaczymy w prasie i tv odpowiedź ze zdwojona siłą, tak jak było to w przypadku faktu czy tej blondyny z TV4. Polacy są takim narodem, że popieraja pijaczków, tak było w przypadku Kwasa jak się napruł z Jelcynem w Charkowie czy Katyniu nad grobami naszych poległych zołnierzy, alkohol mamy we krwi od tysiącleci. I wtedy Kwas wygrał... ups...ups..

Przeraża mnie to miasto...
To juz nie jest ta sama Ostróda z mojego dzieciństwa...
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

masz rację

Post autor: daro »

japa masz zupełna rcje od 4 lat od kampani którą urzadziło nam SLD miast zmieniło się znacznie. Tez miałem nadzieje ze atak na NOS będzie w lepszym wykonaniu no ale cóż. Urzednicy zajeli sie propagandą i zamiast pracowac zajmują sie sledzeniem forum i wypisywaniem głupot po necie oskarżaniem wszystkich tylko nie siebie.
Co do wydawnictwa to może i masz racje. Myślę że całą sprawą pijaństwa może w końcu zajmnie sie prokuratura a wydatkowaniem na dziwne cele publicznych pieniążków RIO. Moze w końcu czas najwyzszy aby ludzie u władzy ponosili odpowiedzailnośc prawną za swoje czyny.
zaraz pewnie odezwie sie jas wędrowniczek, obcerwator itp i bedzie zawxięcie bronił jacy to są niewinni.
Powiem szczerze nie ma żadnej sensownej debaty, jak sie opisze problem jaki jest w mieście to później trzeba uważac czy w drewnianym kościele nie spadnie cegła na głowę.
To nie jest ta sama Ostróda japa masz rację.
Daro
Kamcia
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2006-10-05, 19:04:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Kamcia »

Szok!!! Bezpartyjny Nosewicz!! A co niezależny robił przez ostatnich 8 lat w SLD które udzieliło mu popracia.
A może wypioł d... na swoich partyjnych kolegów w ten sposób dziękując im za poparcie
Kamcia
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2006-10-05, 19:04:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Kamcia »

Panie Najmowicz co Panu PiSda?
pavo
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2006-10-28, 23:08:35

Post autor: pavo »

jakby ktos tego nie widzial...
[img]C:\Documents%20and%20Settings\Michal\Pulpit[/img]
pavo
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2006-10-28, 23:08:35

Post autor: pavo »

jakby ktos nie widzial...
[img]http://C:\Documents%20and%20Settings\Michal\Pulpit[/img]
pavo
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2006-10-28, 23:08:35

Post autor: pavo »

jak widac nie umiem wklejac obrazkow:D
pavo
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2006-10-28, 23:08:35

Post autor: pavo »

jak ktos chce moze pobrac ta ulotke tutaj: http://rapidshare.com/files/1297951/skanuj0006.jpg.html
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Daro, ja nie mam nic do PiS, nawet na nich głosowałem w poprzednich wyborach. Ale tak zwana góra nijak się ma do rozgrywek na szczeblu loklanym. Fakt, ulotka zrobiona nieudolnie, ale może o to właśnie chodziło, może miało wyglądać prosto, wręcz jak papier od jakiegoś menela. Zgadzam się co do jednego, po rozmowach z tymi, którzy to dzisiaj widzieli - to bardziej zaszkodzi kontrkandydatom Nosewicza, niż jemu samemu, a oni zapewne nawet na to nie odpowiedzą. Aha, bo to jest najlepsze, więcej zdjęć, z których jedno (jako główne) wykorzystano w tej "ulotce" można było znaleźć na jednej z ostródzkich stron.
ciara
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2005-02-11, 22:08:55

Post autor: ciara »

To co dziś znalazłem na chodniku zjeżyło mi włosy na głowie. :o
Wykonanie ulotki woła o pomstę do nieba, której autor powinien iść na jakiś kurs tworzenia ulotek.
Po 1 nie podpisał się więc się chyba czegoś boi.
Po 2 ściągnął zdjęcia z internatu BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA STRONY, a na stronie jest wyraźnie zaznaczone że wszystkie prawa są zastrzeżone, co oznacza że nie wolno wykorzystywać materiałów bez zgody autora.
Autor ulotki wykorzystał zdjęcie do celów publicznych i śmiem twierdzić, że być może również zarobkowych bo nikt o zdrowych zmysłach nie biega nocą po całym mieście i nie robił by takich rzeczy za darmo, a coś takiego podlega złamaniu USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, co podlega odpowiednim karom.
Na jednym ze zdjęć zapomniał zasłonić twarzy osoby postronnej która na pewno by sobie nie życzyła żeby jej wizerunek walał się po chodnikach Naszego miasta.
Chyba autor nawet się nie wysilił, bo opis że było tam żarcie i gorące tancerki jest wierutną bzdurą.
Po 3 tekst który napisał a w dużej części to plagiat z innych gazet, a co najśmieszniejsze sam w nim sobie zaprzecza.
Cytat „ ...W piątek na zamku w Ostródzie władze urządziły sobie zamkniętą imprezkę . Okna zasłonili ciemnymi kotarami i obstawili salę ochraniarzami, którzy wpuszczali tylko „swoich”.
Skąd może wiedzieć co tam się działo skoro okna były zasłonięte ciemnymi kotarami, a ochroniarze wpuszczali tylko „swoich”....”
Co do picia wódki na koszt podatników to czy widział rachunki za te wódkę wystawione na rzecz Miasta, a może jeszcze potwierdzenia przelewów, gdzież one są ???
Jeżeli ma tak wyglądać kampania wyborcza to ciekawe co znajdziemy jutro na naszych chodnikach... ??? kolejne banialuki na które nie ma żadnych dowodów ani potwierdzeń.
Wiec panie anonim następnym razem się zastanów co umieszczasz i piszesz na ulotkach bo jak mówi przysłowie kłamstwo ma zawsze krótkie nogi.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Modyfikacja postu!!!

Post autor: Jacek-P »

Na prośbę autora wspomnianej strony jej nazwa i adres zostały usunięte z tego wątku.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Haniebna próba zdyskredytowania pana Nosewicza :shock:
... i to w starym UBeckim stylu !!!

Buhahahaha... :lol: ........... ironia losu.


:P
gregorilawa
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2006-10-31, 21:54:17

burmistrz też człowiek

Post autor: gregorilawa »

nie jestem mieszkańcem ostródy ale wiem ze każdy normalny człowiek zrozumie że burmistrz też jest człowiekiem i ma prawo w sobotni wieczór po pracy spotkac sie z przyjaciółmi z wypic kieliszek wódki. Ja osobiście też jestem osobą publiczną i nigdy nikt mi nie zarzucił tego że pije za czyjes ( a lubie wypic po pracy).LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIE MACIE FANTASTYCZNEGO BURMISTRZA I NIE WAŻNE Z JAKIEJ PARTII ON JEST WAŻNE ŻE ROBI BARDZO DUŻO I DOBREGO DLA WASZEGO MIASTA. JAK NIE CHCECIE GO U SIEBIE TO CHETNIE ZOBACZYMY GO W IŁAWIE NA TYM STANOWISKU. :D
A tak pozatym to jak sie nie myle to na zdjęciu na tej nocnej ulotce burmistrz siedzi przy stoliku w CHACIE podczas koncertu Mietka Folka i to przy stoliku przy którym siedziałem ja i nasz przyjaciel z ostródy więc czego sie czepiacie tego człowieka.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Dobra!! Bierzcie go do Iławy ale razem z zastępcą i naczelnikiem.
bjoneq
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2006-11-06, 23:43:35

Post autor: bjoneq »

do ryba: chyba nie pamiętasz co zrobiła ekipa nosewicza w poprzednich wyborach. jak również nie wiesz że oficerowie UB wywodzili się z parti PZPR, której kreaturą jest teraz SLD.
A co do tych ulotek to wydaje mi się że warto wziąć pod uwagę możliwość, iż nosewicz sam zlecił rozesłanie tych ulotek (mały nakład), aby oskarżyć przeciwników, jaki on jest szykanowany i oskarżany (czyt. zrobić z siebie ofiarę). Cała ta akcja wywołała ogólne współczucie dla p. Nosewicza, a na drugi plan zsunęła jego haniebne wyczyny. Taka wersja wydaje się być bardzo prawdpodobna. Po brudnej akcji w 2002 , każdy Ostródzianin wie, że pan burmistrz i jego ekipa są do tego zdolny.
Randolph z Sieradza
początkujący
początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 2006-11-07, 15:17:34
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

hehe

Post autor: Randolph z Sieradza »

Widząc poprzednie posty rozgrywa sie tu jakas wojna
Osobiscie jestes apolitycznym człowiekiem lecz jako obywatel RP mam swoje zdanie na ten temat.
Mam rodzinę w Ostródzie akurat byłem własnie tam w ostanio weekend i jak widać nawet siły natury są przeciwko obecnemu Burmistrzowi :-D
Teraz probuje się wykręcic jakimiś głupimi motywami może szanowny pan Burmistrz pochwali sie osiągnieciami za sowjej kadencji???
Rondo ostródzkie wygląda jak wybieg dla koni.Niedośc że było budowane 8 miesięcy do tego trzeba było je poprawiać po 2 tygodniach użytkowania;)Czekam na odpowiedzi;)
No Pain No Game!!Lets Rock this Party!
Randolph z Sieradza
początkujący
początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 2006-11-07, 15:17:34
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

haha

Post autor: Randolph z Sieradza »

bardzo ciekawe zdjęcie szkoda że nie dorwałem tego numeru faktu;D z chęcią powiesił bym go sobie nad łóżkiem i oprawił w ramke.Doskolane widac jak Pan burmistrz pokazuje tu swoje nalpesze zalety jakimi są zupeły brak asertywności..."przecież kolejek sie nie omija" Nie jestem kims ważnym w ostródzie ale jestem młodym człowikiem i to cym co opiwada mi rodzina wstyd powracać do miasta którym rządzi tan niekompetentny człowiek;D
No Pain No Game!!Lets Rock this Party!
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Chciałbym zauważyć randolph, że podałeś akurat zły przykład. Rondo w Ostródzie, to inwestycja w ciągu drogi krajowej nr 16. Inwestorem była więc Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad i do niej pretensje. Miasto i burmistrz nic do tego nie mieli.
Randolph z Sieradza
początkujący
początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 2006-11-07, 15:17:34
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

lol

Post autor: Randolph z Sieradza »

paniu jaśiu po 1.tylko winni się tłumaczą
po 2.moze sie dobrze nie znam,ale moim zdaniem władza miasta ma trochę do dróg na terenie miasta budowanych i może w związku z tym coś zorbic
pop 3.odwiedziłem sporo miejsc w polsce i jakos nie spotkałem tak beznadziejnego ronda;)
No Pain No Game!!Lets Rock this Party!
bjoneq
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2006-11-06, 23:43:35

Post autor: bjoneq »

rzeczywiśćie randolph podał zły przykład, jednak nie zmienia to faktu, że za kadencji pana nosewicza wiele inwestycji w naszym mieście nie zostało zrealizowanych, po prostu przepadły. Tak samo jak przepadły cztery lata szansy dla Ostródy...
Zablokowany