SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Komentarze, opinie, dyskusje o ostródzkim sporcie.

Moderator: Jacek-P

nick
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2010-08-08, 13:54:43
Gadu-Gadu: 0

SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: nick »

Witam. Jestem osobą korzystającą z obecnego skateparku(rampy skateboardowej), na obecnym miejscu, które mamy do jazdy ma powstać amfiteatr. Na terenie stadionu sokoła z tego co się doczytałem ma powstać "rampa skateboardowa" (jako oczywiście dodatek do nowego stadionu i kortów tenisowych http://www.budowastadionu.cba.pl/index-1.html). Korzystamy z rampy prawie codziennie, jest to ważne miejsce dla nas, spędzamy tam aktywnie czas, trenując i dobrze się bawiąc bez alkoholu, narkotyków itd. jak to bywa u większości dzisiejszej młodzieży. Jeździmy na deskorolkach, rolkach, bmxach i moglibyśmy posłużyć drobnymi radami, tylko nie wiemy z kim konkretnie się kontaktować i czy ktoś zamierza nas wysłuchać. Najgorsze jest jak zajmą się tym ludzie nie uprawiający tego sportu(jak było w przypadku dość starego już skateparku pamiętającego lata 90). Pan "Zenek" z panem "Jankiem" znając się na spawaniu stawiają ogromną "rynnę dla rolkarzy", z której nikt nie będzie korzystał lub wykładają kostkę brukową na podłożu, która nie sprzyja deskorolką czy rolką. Bardzo trudno i nie przyjemnie się po niej jeździ, do tego łatwiej się przewrócić, a jak już się człowiek przewróci to obrażenia są dużo większe. Tym samym pieniążki są wyrzucane w błoto, bo w efekcie nikt z tego nie korzysta(poza oczywiście młodzieżą spożywającą alkohol, rozbijającą butelki i niszczącą przeszkody, za które musimy z własnej kieszeni płacić żeby móc je użytkować).

Olsztyn, Dobre Miasto, Nidzicę, Działdowo, Zalewo czy nawet Rożental regularnie odwiedzamy by móc tam pojeździć w miejscach do tego przeznaczonych. Ostróda jest naprawdę bardzo nowoczesnym i rozwiniętym miastem mogącym spokojnie konkurować z wyżej wymienionymi miejscowościami, a nawet wydaje mi się, że spokojnie jest dużo bardziej atrakcyjna dla turystów i mieszkańców, a takiego miejsca jak profesionalny skatepark brakuje...

Domyślam się ze cała inwestycja pewnie jest wspierana przez Unię Europejką, więc to może być szansa dla Ostródy z takowym obiektem, który w porównaniu do całej inwestycji nie kosztował by nawet 0,5%.

Z góry dziękuje za zainteresowanie i pomoc jeżeli do takowej dojdzie.
Awatar użytkownika
Szwed
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-11-21, 22:19:22
Gadu-Gadu: 6672584

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: Szwed »

Czy ja wiem czy od razu do usunięcia? Problem wciąż jest ten sam!
Ja ujmę to tak:
PIĘTNAŚCIE LAT MINĘŁO......

...od postawienia w Ostródzie rampy i od piętnastu lat nasze miasto stoi w miejscu w tej sprawie o ile się nie cofnęło.

Piszę to w imieniu wszystkich młodych ludzi którzy nie tylko chcą kopać piłkę ale robić coś co im bardziej pasuje - uprawiać sporty ekstremalne. Już kiedyś po raz DRUGI (jak dobrze pamiętam pierwszy raz był około 6 lat temu a drugi jakieś 4 lata temu) zrobiliśmy mały 'młyn' w mieście i mediach jednak miasto praktycznie nie ruszyło się wcale (Obniżenie rampy która i tak jest już zniszczona - sklejki które uzyskaliśmy od sponsora a koszt jej naprawienia przerasta nas - młodych ludzi i nie ma większego sensu, gdyż park stoi w okolicy niezbyt przyjemnej a brak oświetlenia w tym miejscu potęguje tą 'strefę zagrożoną'. Oczywiście postawiono też coś dużego metalowego zrobione przez spawaczy którzy nie znają się na rzeczy za co zapłaciło miasto i nie wiem dlaczego nie ubiegało się o naprawienie czegoś, co zostało postawione zepsute, niemożliwością było na to wjechać - musieliśmy betonować dojazd który nie jest szeroki i trudno korzystać z przeszkody) Jak wiadomo sporty takie na całym świecie mają coraz większą liczbę zwolenników, tak samo jest w Ostródzie, wiele młodych talentów...niestety marnujących się! Nie ma miejsca zwanego skateparkiem z prawdziwego zdarzenia, jest...nierówny placyk, nieoświetlony, w niebezpiecznej okolicy i zupełnie niekompletny. Dobrze by było gdyby Ostróda zrobiłaby chociaż ten jeden krok dla młodych ludzi którzy wolą pojeździć na deskorolce, rolkach czy rowerze i tak wyładowywać agresję niż pić piwo między blokami, ćpać czy wszczynać awantury. W Ostródzie powstało mnóstwo obiektów 'Orlik 2012', w regulaminie budowy tych obiektów napisane jest jasno, iż w 'Orliku' ZAWIERAĆ SIĘ MOŻE SKATEPARK. Dlaczego władze miasta tego nie wzięły pod uwagę? Dlaczego zrobiono tyle boisk do piłki nożnej i koszykówki a nie zrobiono nic dla nas? Czy miasto próbuje nas ograniczać?

Uważam, że szansą dla miasta a zarazem dobrym pomysłem byłoby na wakacje zorganizować zawody w Ostródzie rolkowe, bmxowe i deskorolkowe. Na tej stronie (http://www.greenorg.eu/oferta/) można się skontaktować z ludźmi co robią to od lat i mimo, że nie mamy skateparku jest możliwość wynajęcia tzw. mobilnego skateparku na czas zawodów. Była by to świetna promocja dla miasta a co lepsze, zjechałoby się mnóstwo osób z całej Polski tak jak ma to miejsce w Gdańsku (wiadomo, Gdańsk miasto większe, ale czy ma coś czego brak Ostródzie do zorganizowania tego?) w Gdańsku taka impreza nazywa się 'Baltic Games' (http://pl.balticgames.pl/news) i łatwo zobaczyć ilu ludzi ona przyciąga każdego roku. W ciągu trzech lat stała się najpopularniejszą taką imprezą w Europie! (http://www.facebook.com/#!/balticgames sam ich profil na facebooku ma ponad 2,3 tysiąca znajomych którzy byli tam!). Myślę, że to bardzo dobry pomysł, powiem więcej, myślę, że to dobry pretekst by wielu radnych jednak pomyślało o budowie skateparku i stworzeniu może imprezy corocznej na tym właśnie obiekcie? Myślę też, że takie zawody byłyby dobrym argumentem aby co roku park ten odświeżać, co roku go odbudowywać gdyby coś uległo zniszczeniu.
Ostatnio zmieniony 2010-11-22, 18:06:41 przez Szwed, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: kaczor »

rampa będzie na euro stadionie :) więcej a po co ? piłka piłka piłka nic więcej ...

a Wy nie działaliście przypadkiem by skatepark powstał za Orlikiem na 21 Stycznia ? chyba mieliście też projekt ?

dobrym miejscem na jakiś porządniejszy skate park byłby stadion przy Wyszyńskiego. zamiast planowanych boisk do piłki siatkowej plażowej (tych już starczy) można postawić rampy itp.

albo działka na rogu Placu 1000 Lecia i Drwęckiej akurat dobre miejsce pod sport/rekreacje.
Awatar użytkownika
Szwed
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-11-21, 22:19:22
Gadu-Gadu: 6672584

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: Szwed »

Właśnie...piłka. piłka, stadion na miarę ekstraklasy a drużyna ostródzka? Szkoda gadać...Nie stadiony i luksusy Panowie a logika i rozwój! Nie wiem po co kłaść pieniądze w coś, co się cofa do tyłu (bo kiedyś sokół więcej znaczył niż teraz prawda?) a oszczędzać na tym co teraz się 'opłaca' zarówno turystycznie jak i dla naszej młodzieży.

Co do rampy na euro stadionie...rampa to na prawdę nie wiele, jest to maksymalne ograniczenie! Tą rampę co stoi na aktualnym 'skateparku' powinni rozciąć i zrobić dwa rozpędy, postawić po jednej stronie i drugiej a pomiędzy przeszkody...już by było urozmaicenie!

Mieliśmy projekt, działaliśmy....zlano nas i tyle :) Co do stadionu przy Wyszyńskiego - tak, byłoby spoko miejscem ale cóż, przetłumaczmy to władzom miasta, że zaraz będzie więcej boisk w Ostródzie niż zawodników. Da radę? Chyba nie...

Działka na rogu placu 1000-lecia i Drwęckiej należy do osiedla, osiedle nie zgadza się na budowę bo wg nich jesteśmy huliganami i byłoby to miejsce do rozrób...tak, na pewno.

Bardzo fajnym miejscem wg mnie byłaby...SALA gimnastyczna w koszarach! podłoże jest fajne do jeżdżenia, wystarczyłoby tam wstawić przeszkody i byłoby cacy bo i światło jest, cały rok można by śmigać bo na głowę nie pada. (w całej Polsce krytych skateparków jest kilka : Wrocław, Bydgoszcz, Warszawa, Czeladź oraz Kraków...Mazury tak prężnie się rozwijające też mogłyby mieć swój obiekt i na pewno zjeżdżała by się tu cała Polska, nie obraziłbym się gdyby wejście na skatepark było płatne!)
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: kaczor »

Stadion na Wyszyńskiego albo ta działka na Placu 1000 Lecia byłyby chyba najodpowiedniejsze. Bo za halą przy SP 1 raczej by jeszcze bardziej przeszkadzało mieszkańcom niż przy Drwęcy, a wraz ze ścieżką rowerową wzdłuż rzeki i zagospodarowaniem sportowo - rekreacyjnym (skate park, boisko do streetball, duży plac zabaw, ... ) stworzyło by to fajny kawałek miasta.

Co do rampy przy nowym stadionie to już lepiej mogli jej wcale nie stawiać.
Awatar użytkownika
Szwed
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-11-21, 22:19:22
Gadu-Gadu: 6672584

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: Szwed »

Osobiście to już nie wiem o co chodzi z Ostródą... Czy to my - czyli mieszkańcy, jesteśmy idiotami czy urząd miasta? Ostróda się rozwija! Tak! Ale w taki sposób i taki sens tego jak stworzenie wyciągu narciarskiego w Afryce na płaskim terenie... Niech się zastanowią ludzie rządzący tym miastem, po co tworzy się miasto turystyczne? Żeby miasto miało z tego korzyści również finansowe tak? A co to za korzyści gdy buduje się hotele dla masy osób, hotele są własnością tych samych osób, osoby tam pracujące na wyższych stanowiskach są spoza miasta a Ci na niższych nie zarabiają wiele czyli zarobki w mieście stoją w miejscu a ostatnio nawet spadają. O co więc chodzi? Czy na prawdę nie ma problemu na znalezienie 17 milionów złotych na amfiteatr w którym odbędzie się kilka-kilkanaście imprez rocznie a dochód nigdy nie zwróci kosztów a tak trudno znaleźć pół miliona na skatepark?
nick
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2010-08-08, 13:54:43
Gadu-Gadu: 0

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: nick »

kaczor pisze: a Wy nie działaliście przypadkiem by skatepark powstał za Orlikiem na 21 Stycznia ? chyba mieliście też projekt ?
Tak, jeden z naszych kolegów działał, ale jak zwykle zostało to olane przez panów z "wyższych sfer" i kolega po prostu wyjechał z tego miasta, jak to robi wiele młodych osób, dla których nie ma tu perspektyw (poza oczywiście spożywaniem alkoholu na ławce ale jaka to perspektywa sami wiecie). Boisk pełno w Ostródzie, nie myślę nawet ile jest w kraju.... a 11 ludzi z Polski, którzy kraje afrykańskie pokonają ciężko jest znaleźć....
nick
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2010-08-08, 13:54:43
Gadu-Gadu: 0

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: nick »

kaczor pisze:Co do rampy przy nowym stadionie to już lepiej mogli jej wcale nie stawiać.
Mają argument, jak rozwalą obecne miejsce zwane skateparkiem pod budowę amfiteatru, ktokolwiek zapyta "a co z rampą?", odpowiedzą "przecież NOWA rampa jest w budowie". Działdowo, Nidzica, Dobre Miasto, Brodnica, Mrągowo, Giżycko dużo by wymieniać miast, które mają profesionalne skateparki, niestety Ostróda do nich nie należy.
Awatar użytkownika
Szwed
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-11-21, 22:19:22
Gadu-Gadu: 6672584

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: Szwed »

Niepokojącą rzeczą też jest to, iż kandydat na burmistrza Czesław Najmowicz zapewniał nas, że z nami się spotka, porozmawia i spróbuje coś w tej sprawie ruszyć. Rozmawialiśmy trochę (na facebooku...) i dostałem wiadomość typu "Jak ruszy już kampania pełna parą skontaktuję się z Tobą i wyznaczymy jakiś dogodny termin.", pisałem także niedawno i nie uzyskałem odpowiedzi....szkoda. Pan Najmowicz również napisał :"Dzięki działaniom RM i moim jako przewodniczącego w kompleksie na ul. 3 maja wybudowana zostanie rampa skateboardowa jednak to chyba za mało.", ciekaw jestem czy to chwyt? Nie chcę oczerniać Pana Czesława a tym bardziej rzucać epitetami, jednak wszystko wskazuje na to, że mam rację w swoich przypuszczeniach, że podczas kampanii politycy są chętni do rozmów, planowania itp. a po wyborach, nie ważne czy wygrali czy nie i tak chęci mijają...

Jestem również ciekaw, dlaczego jeżeli ma być rampa nie zostało to omówione z żadnym z nas? Boisko jak zbudować wie każdy, ale ktoś kto się zupełnie nie zna na skateparkach rampę wybuduje okropną...mam nadzieję, że nie będę miał w tej sprawie racji i jak rampa już powstanie nie powiem 'fajnie by było, gdyby dało się po tym jeździć'.
ktośXX
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2010-11-22, 19:19:47
Gadu-Gadu: 0

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: ktośXX »

Rampę postawią na odczepnego, zapewne nie będzie to duży obiekt i nie będzie nadawał się do użytkowania dla osób, które chciałyby tam jeździć na rolkach, deskorolkach czy BMX-ach. A gdy się do nich zwróci z tym problemem to powiedzą, że skatepark w Ostródzie jest i czego My w ogóle od nich chcemy.
ma1orq
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2010-11-22, 20:26:04
Gadu-Gadu: 0

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: ma1orq »

Poczekajmy do następnego roku :) Bo jest w planach skate park(rampa) a czy to będzie właśnie skate park czy zwykła rampa to się zobaczy. Zobaczcie tu na przykład, na pokazie slajdów(slajd 26) jest pokazany skate park: http://www.slideshare.net/smdelblag/olg ... trz-ostrdy . Czas pokaże co to będzie!
Awatar użytkownika
Szwed
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-11-21, 22:19:22
Gadu-Gadu: 6672584

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: Szwed »

ma1orq pisze:Czas pokaże co to będzie!
Gdybyśmy tak ciągle czekali na pokaz czasu, nie doczekalibyśmy się niczego...bo teraz działamy i z tego co mi wiadomo jeszcze wcześniejsze pokolenie młodzieży walczyło o skatepark w latach dziewięćdziesiątych i nic nie widać....
nick
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2010-08-08, 13:54:43
Gadu-Gadu: 0

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: nick »

ma1orq pisze:Poczekajmy do następnego roku :) Bo jest w planach skate park(rampa) a czy to będzie właśnie skate park czy zwykła rampa to się zobaczy. Zobaczcie tu na przykład, na pokazie slajdów(slajd 26) jest pokazany skate park: http://www.slideshare.net/smdelblag/olg ... trz-ostrdy . Czas pokaże co to będzie!
Tak, na slajdzie 26 jest pokazany piękny skatepark, tylko czy to będzie profesionalny skatepark jak na slajdzie, czy plac asfaltowy 5x5 m z jedną "skocznią" to dla panów z urzędu nie ma większej różnicy, jest skatepark? odpowiedzą JEST! (Ważne, że małym kosztem). Tak samo ja mogę zapytać "Dlaczego na ul. 21 Stycznia zostało wybudowane boisko orlik 2012? Przecież wcześniej stały tam bramki i dało się grać w piłkę....." :)
Ryba22
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2010-08-24, 09:27:46
Gadu-Gadu: 0

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: Ryba22 »

Widać coś z tego skateparku na 26 slajdzie,ale wątpię,żeby coś takiego postawili.
Trzeba mieć nadzieje i starać się o ten skatepark,może coś zrobią...
Qba619
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2010-11-22, 21:55:20
Gadu-Gadu: 4643878
Lokalizacja: Ostróda

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: Qba619 »

Należy pamiętać, że na skateparku każda dyscyplina ma swoje ulubione przeszkody. To znaczy, że dla każdego musi być kilka odpowiadających jego dyscyplinie elementów. Więc przed ewentualnym (niestety) wybudowaniem, należałoby się skonsultować z ekspertem.
Awatar użytkownika
Szwed
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-11-21, 22:19:22
Gadu-Gadu: 6672584

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: Szwed »

e tam z ekspertem od razu :) Z NAMI! Z ludźmi co w Ostródzie jeżdżą, a że w Ostródzie jeździ na prawdę dużo osób (dzięki czemu są i rolki, deskorolki jak i bmx'y) to jest się kogo pytać. Panowie z UM mają całe 3 minuty drogi na skatepark, w dobrą pogodę zawsze ktoś jest na parku o 'normalnej godzinie'. A problemem nie jest skontaktować się z nami w internecie.
Qba619
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2010-11-22, 21:55:20
Gadu-Gadu: 4643878
Lokalizacja: Ostróda

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: Qba619 »

Może nie sprecyzowałem :). Chodziło mi o eksperta z firmy, która miałaby zająć się budową całego obiektu.
Awatar użytkownika
Szwed
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-11-21, 22:19:22
Gadu-Gadu: 6672584

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: Szwed »

Nadal to głupie, bo co jak ekspertem z firmy budowlanej jest Pan Zenek co ze skatingiem ma tyle wspólnego co Bill Gates z biedą?
Qba619
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2010-11-22, 21:55:20
Gadu-Gadu: 4643878
Lokalizacja: Ostróda

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: Qba619 »

Może zbyt ogólnikowo piszę. Mam na myśli eksperta z firmy, która zajmuje się budową skateparków, nie Pana Zenka z "Beton-Bytom" :). W końcu przeszkody trzeba rozmieścić jak najlepiej, a taki "spec" to zrobi.

edit:
Widocznie niezrozumiale piszę bo jestem trochę nieogarnięty w tej chwili. (wcześniej też byłem :lol: )
annka
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2010-11-23, 15:55:49
Gadu-Gadu: 2664432

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: annka »

też uważam podobnie, taki skatepark przydałby sie młodzieży tej co już jeździ (a przecież nie ma nas tylko kilku) a także zachęciłby innych młodych ludzi do spędzania czasu aktywnie, do nabrania jakichś pasji i zajawek. nikt kto nie jeździ nie wie jaka to satysfakcja jak sie nauczymy czegos nowego, ale niestety w Ostródzie nie mamy za bardzo możliwości. tutaj też chodzi o to, ze jesli ma powstać jakiś skatepark to żeby te kilkaset tys. nie byly wyrzucone w błoto, bo po co skoro nie bedzie sie nadawał do bezpiecznej jazdy, a przeciez chyba przedewszystkim o to chodzi, o bezpieczenstwo (którego zresztą w aktualnym SP jest mało), a bez konsultacji ekspertów czy nawet nas, nie jesteście w stanie zapewnic. na park jak już przedmówcy mówili moglaby być nałożona drobna oplata, dzieki której park zdrowo by funkcjonował i zapobiegło by to też 'chuligaństwu ' i niepotrzebnych uszkodzeń przeszkód, a ci którzy jeżdżą napewno nie rzuciliby tego sportu przez opłate.
Awatar użytkownika
Szwed
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-11-21, 22:19:22
Gadu-Gadu: 6672584

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: Szwed »

Yes! Ja sam znam osobiście CO NAJMNIEJ 10 osób (bo tyle teraz na szybkości udało mi się naliczyć) które powiedziały mi wprost "CHCIAŁBYM JEŹDZIĆ, ALE NIE MA GDZIE", znam też takich, którzy zrezygnowali przez to właśnie, że jest brak miejsc do jazdy...Ktoś mógłby powiedzieć "jak się ma zajawkę to ciągle się śmiga!", ale dla przykładu na rolkach aktualnie nie mamy zupełnie miejsc do rozwoju, zaczynamy startować w całej Polsce na zawodach reprezentując OSTRÓDĘ! Ja osobiście reprezentowałem nasze miasto w Gdańsku na Baltic Games oraz w Golubiu-Dobrzyniu na 'Skate In Park' gdzie zająłem trzecie miejsce!! To nie jest nic warte?! Rolkarzy powinna ograniczać jedynie wyobraźnia, nas ogranicza również miasto.

żeby nie było, że piszę bajki :
http://lh4.ggpht.com/_11LUitK1N6E/TLS2r ... G_2214.JPG
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: kaczor »

projekt stadionu na Wyszyńskiego jest dawno zrobiony ale jak by się chciało to można zawsze coś zmienić.

zróbcie porządny projekt takiego miejsca i bijcie się o to. widowiskowy sport fajny do oka.
Awatar użytkownika
Szwed
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-11-21, 22:19:22
Gadu-Gadu: 6672584

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: Szwed »

na razie, to możemy się bić sami ze sobą...miasto ma nas tak głęboko, że masakra po prostu
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: kaczor »

idźcie na sesje, zainteresujcie tym TV, na Wyszyńskiego planuje się oprócz stadionu piłkarsko - lekkoatletycznego (no i modernizacją kortów), boisko do siatkówki, do siatkówki plażowej i do koszykówki. myślę w w tych trzech miejscach można by postawić jakieś urządzenia. a jak nie to przy Drwęcy
nick
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2010-08-08, 13:54:43
Gadu-Gadu: 0

Re: SKATEPARK (Miejsce dla rolek, deskorolek, rowerów itp.)

Post autor: nick »

kaczor pisze:zróbcie porządny projekt takiego miejsca i bijcie się o to. widowiskowy sport fajny do oka.
Projekt był nie raz dostarczany, niestety nie raz również był "gubiony" przez panów urzędników....
Zablokowany