Samopoczucie

Forum dotyczące wyborów samorządowych w Ostródzie w 2002 r.

Moderator: Jacek-P

Jacek
początkujący
początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:14

Samopoczucie

Post autor: Jacek »

Jak Wasze samopoczucie przed wyborami?
Bo u mnie im bli¿ej, tym bardzie jestem smutny. Po sobocie wyborczej, która obfitowa³a w spotkania bezpo¶rednie z potenjalnymi wyborcami. Trochê denerwuj±ce by³o zaczepianie m³odych poni¿ej 18 roku ¿ycia. Chyba tylko dlatego, aby zwrócili uwagê swoich rodziców.

¯yczê kandydatom owocnego tygodnia a nam wyborcom du¿ej dawki rozs±dku. Trzeba dobrze wybraæ. To w koñcu 4 lata.
Jarek

Re: Samopoczucie

Post autor: Jarek »

Chcę tylko zwrócić uwagę szanownych wyborców na fakt , iż jedynie 3 osoby ze "starego" składu rady nie startują w aktualnych wyborach .Pozostali widocznie się sprawdzili skoro ośmielają się startować i liczą na ponowne poparcie elektoratu.Bardzo ważne jest to, abyśmy dobrze ocenili mijającą kadencję.To chyba najprostsza droga do dokonania właściwego wyboru.W tej chwili wszyscy kandydaci gotowi są podarować nam baseny,amfiteatry itp..Moje pytanie brzmi czemu nie było to możliwe przez ostatnie 4lata/w niektórych wypadkach nawet 8 / ?

[%sig%]
Jarek

Re: Samopoczucie

Post autor: Jarek »

Już za dwa dni dokonamy wyboru ,który będzie wywierał bardzo duży wpływ na życie w naszym mieście aż przez 4 lata.Tym ,którzy nie chcą iść na wybory polecam ciekawy materiał z ostatniego numeru "Polityki".Lektura tego materiału może mobilizować do udziału w demokracji.Pewne jest tylko to ,że do wyborów pójdą zdyscyplinowane aktywy partyjne i poczęstują nas znowu etatowymi działaczami , z których nie byliśmy zadowoleni.Może lepiej pójść i oddać swój głos na kogoś , kogo znamy , komu możemy zaufać.O tym kto to będzie niech decyduje nasza świadomość i sumienie.Ja osobiście nigdy nie dokonywałem wyboru na podstawie bzdur wypisywanych na setkach plakatów.

[%sig%]
Awatar użytkownika
Klapaucjusz
początkujący
początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:16

Re: Samopoczucie

Post autor: Klapaucjusz »

Dzisiaj pol miasta bylo zablokowane, bo Pan Burmistrz posłał ludzi do sprzatania ulic. Prawda, ze dobry gospodarz?!

[%sig%]
Klapaucjusz
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Jak nowy Burmistrz?

Post autor: Tytus Andronikus »

Klapacjuszu czy ty zamilkłeś?
Zablokowany