Wyborcze nawijanie bzdur !

Forum dotyczące wyborów samorządowych w Ostródzie w 2002 r.

Moderator: Jacek-P

Mason

Wyborcze nawijanie bzdur !

Post autor: Mason »

Ludzie jeżeli jesteście świadomi własnego życia, przeczytajcie czego nie bedzie, ale piszą o tym w "Życiu Ostródy" i "Kurierze Ostródzkim". .."Brakuje mi tylko świąt Bożego Narodzenie w maju."... .."Wiek , że to nie możeliwe ale p.Wasilewski, p.Skowroński właśnie nają taki wniosek." ..."To jest ich pomysł na bezrobocie w naszy mieście."
Zaczeła się wyborcze walka kłamstwa z kłamstwem, wiem , że ludzie mądrzy już wiedzą co o tym wszystkim sądzić, a jeżeli, nie chcą sadzić to wiedzą jak zaoszczedzić na występach kabaretowych.
Gnoza

Re: Wyborcze nawijanie bzdur !

Post autor: Gnoza »

Ludzie, jak możecie słuchać, tych bzdur o basenach czy zjeżdzie krajowym przeczkolanek?
kot

Re: Wyborcze nawijanie bzdur !

Post autor: kot »

Bardzo się cieszę , że naród zaczyna myśleć.Przypomnę w tym miejscu piękne zdanie;"NIE WYSTARCZY BYĆ DYREKTOREM ,ŻEBY BYĆ KIMŚ-TRZEBA BYĆ KIMŚ, ŻEBY B Y Ć DYREKTOREM.Niestety nie wszyscy kandydaci o tym pamiętają .A może poprostu o tym nie wiedzą ?
git

Re: Wyborcze nawijanie bzdur !

Post autor: git »

Mówisz o tym , że należy być kimś??????? Jestem ciekaw czy te cudne "kimś" jest z góry zkodowanym systemem, w który tak nnaprawdę nie mieści się nikt !
Jestem człowiekiem myślącym, nie co inaczej, niż ludzie dla których od $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
przewraca się w głowie. Myślę, że jedyna osoba do tej "szaty" jesteś TY (Kocie).
Krzysztof Kowalewski

Re: Wyborcze nawijanie bzdur !

Post autor: Krzysztof Kowalewski »

Skad w Tobie tyle goryczy. Wbrew pozorom nie wszyscy kłamią i we wszystkich komitetach wyborczych sa porządni, uczciwi ludzie, ktorzy po prostu chcą zmian na lepsze w naszym mieście.Potępianie w czambuł wszystkiego i wszystkich to prosta droga do paranoi.
Anonymous

Re: Wyborcze nawijanie bzdur !

Post autor: Anonymous »

Po takiej wypowiedzi trudno podjąć decyzję o tym , czy wogóle iść na wybory ? Jeżeli nie ma nikogo , kto zasługuje na zaufanie, to co robić ? Może zaczniemy się cofać do poprzednich formacji społecznych ? Lekko się o nie otarłem i ja się więcej na to nie piszę.
Anonymous

Re: Wyborcze nawijanie bzdur !

Post autor: Anonymous »

Mineło 13 lat od zmiany wszystkiego a w sumie niczego. Mówisz p.Jarek o tym zły, co najprościej nazwać partyjnactwem, ja myślę, że to jest nasza, Polska plaga. Nie uważam , ze powrót do partyjnej Polski to błąd, a nie robi się tych samych błędów. Sądzę , że Polska powina iść w kierunku społeczeństwa obywatelskiego. Problem w tym, że duża większość społeczeństwa dorywając sie do władzy popada w chorobę właśnie "partyjniactwa". Tu mimo zdrowych zasad przymyka się oko na wiele rzeczy. Człowiek, który jest najważniejszy, w całym dialogu społecznym, zostaje przez maszynę partyjną zepchnięty na plan dalszy. Tak właśnie rodzi się nie chęć do partyjek, czy klubików politycznych. Społeczeństwo Obywatelskie tam jest mój cel.
Anonymous

Re: Wyborcze nawijanie bzdur !

Post autor: Anonymous »

Szanowny Panie Krzysztofie,

jełsi się nie mylę, to jesteś Pan rzecznik prasowy Włodzimierza B. i lepiej milcz. W dodatku kandydujesz do Sejmiku z pierwszego miejsca POPIS-u. Dlatego daj ludziom podyskutowac i nie rob propagandy wyborczej.
Wstydz sie tez za posla Platformy Obywatelskiej Stanisława Gorczycę, który nie dalej jak w poniedziałek 30 września powiedział na zamku, że najważniejsza jest ochrona własnego rynku. Myślałam, że dla Platformy najważnijeszy jest WOLNY RYNEK. W tej sytuacji nie licz na mój głos, chyba, że jako rzecznik wyjasnisz co poeta-poseł miał na myśli
Grzegorz

Re: Wyborcze nawijanie bzdur !

Post autor: Grzegorz »

Dario!!

Dlaczego zabraniasz ludziom pojawiania się, a na dodatek wyrażania swoich opinii?

Pomijając fakt, że p.Kowalewski (widocznie jedyny, który zdobył się na odwagę braku anonimowości)zaznaczył swą obecność, równie dobrze mogą to być inni kandydaci. Jako wyborca chcę poznać opinie wszystkich kandydatów czy ich ugrupowań, aby dokonać trafnego wyboru.

W końcu od tego jest forum !!

Dlategoteż, skoro nie będziesz głosowała na tego, czy tamtego kandydata, to może przekonasz mnie i nas wszystkich do swojego.

Pozdrawiam !!!
Anonymous

Re: Wyborcze nawijanie bzdur !

Post autor: Anonymous »

Grzegorzu,

wybacz proszę, ale myślę, że Forum nie powinno służyć kandyatom do wyrażania swoich opinii i agitacji wyborczej. Jeśli już to niech wypowiadają się, tu ludzie, ktorzy pójdą, lub nie pojdą głosować,ale nie tacy, którzy starają się o wybór. Dlatego uważam, że nie powinien uprawiać na Forum propagandy wyborczej rzecznik, czy kandydat jakiegokolwiek ugrupowania. Do ADMINA-MODERATOA mogę jedynie zaapelować, aby pomógł nam poznać wysztkich kandydatów na burmistrza organizując otwarte chaty-rozmowy. Jeśli tylko istnieją techniczne możliwości to prosze o to w imieniu uczestników FORUM.

Pozdrawiam

Daria
Grzegorz

Re: Wyborcze nawijanie bzdur !

Post autor: Grzegorz »

Dario!

Gratuluję pomysłu. Chat-Forum z kandydatami to strzał w przysłowiową "10-tkę". Osobiście popieram. Tego oczekują przede wszystkim Wyborcy, którzy z takich czy innych względów nie mogli uczestniczyć na zamkowym spotkaniu. Trudno jest też być na wszystkich spotkaniach, które organizują kandydaci. To po pierwsze. Po drugie, znane są osoby, które pretendują do fotela burmistrza, a co z Radnymi: miejskimi,powiatowymi,...ICH TEŻ BĘDZIEMY WYBIERAĆ!!! Może ich sylwetki, też powinniśmy poznać,aby dokonać ŚWIADOMEGO WYBORU!Po trzecie: Dario! Może, za pośrednictwem tego forum, taki czy inny kandydat będzie mógł bardziej zaprezentować siebie i swoje poglądy, niż to widać na ulotkach.

Pozdrawiam
Grzegorz
Anonymous

Re: Wyborcze nawijanie bzdur !

Post autor: Anonymous »

Cieszę się, że ktoś (Ty Grzegorzu) pochwalił mój pomysł. Czekamy na odzew Admina- Moderatora. To dobry moment, abyn ożywić nasz portal...
Grzegorz

Re: Wyborcze nawijanie bzdur !

Post autor: Grzegorz »

Puk, puk ,...

Czy Jest Tu ktoś? Ludzie za tydzień wybory!!
Awatar użytkownika
Klapaucjusz
początkujący
początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:16

Re: Wyborcze nawijanie bzdur !

Post autor: Klapaucjusz »

Jade se moplikiem ulica Czarnieckiego a tu Nosewicz jak balon na bunkrze. Jeszcze przekonuje nas ze to jemu Ostróda zawdzięcza rejestrację (NOS - zadarty???). Potem Wasilewski Twoim(?) burmistrzem. Jedynie Brodiuk szczerze przyznaje, ze jest Naszym kandydatem (to znaczy tych co go popierają!!!). Bieliński przekonuje ze z nim bezpieczniej. Tylko pp. Skowroński, Kałużny i Babalski nie zawiśli nad Czarnieckim. A może jeszcze zawisną?

[%sig%]
Klapaucjusz
Zablokowany