Forum na zamku z kandydatami na fotel Burmistrza

Forum dotyczące wyborów samorządowych w Ostródzie w 2002 r.

Moderator: Jacek-P

Wyborca

Forum na zamku z kandydatami na fotel Burmistrza

Post autor: Wyborca »

To było najbardziej nudne spotkanie przed wybocze. Wydawało by się można, że Radny Mazurek zabłysnoł zadając umówione wcześnie 1 pytanie W-F-ście Kałużnemu. Reszta to kpina z ludzi. Oczywiście najlepiej przygotowany był na pytania branżowe i ze strony mediów p.Babalski. Napewno była to farsa w osobach p.Kałuznego, Brodziuka czy p.Skowrońskiego. Fachowcem okazał się obok p.Babalskiego, p.Bieliński i p.Nosewicz. Rytm spotkania kreował niedbale człowiek z Radia Mazury , który nie pozwalał skończyć wypowiedzi, czy zrarzał do słuchania przez potencjalnych wyborców.
Anonymous

Re: Forum na zamku z kandydatami na fotel Burmistrza

Post autor: Anonymous »

Wyniki:

Nosewicz- Czerwone pustoslowie. Nie podoba mi sie haslo "Ostrodzianie juz wybrali". Ja wcale jeszcze nie wybralam. Prywatnie moze OK, ale ci koledzy???!!! (Nosewicz piastuje rzadzi partia)

Bielinski - rzeczowy facet na rzeczowe, niepolityczne czasy

Wasilewski - chyba wiecej zrobil dzieki odwadze podejmowania decyzji niz potrafil to sprzedac

Babalski - za jego czasow sie jednak ruszylo
Moze by wejsc drugi raz do tej samej rzeki?

Kaluzny - logo: wielki brat czuwa, totalny abstrakt, za wyjatkiem koedukacyjnych pol namiotowych

Skowronski - szkoda faceta z powodu ambitnej zony;

Brodiuk - mowa z kartki a'la "Randka w ciemno" mnie nie przekonala. Gwaltowna potrzeba posiadania osobistego tlumacza, ktory wyjasni co poeta mial na mysli

Posel: Antochowski - nie ulegl populizmowi;

Posel Gorczyca: Zapomnial wol jak cieleciem byl (a propos oceny kandydatow) + zagadka: Na podstawie cytatu "Najwazniejsza jest ochrona wlasnego rynku" okresl z jakiego ugrupowania posluje. Dla ulatwienia dodam, ze nie jest to Liga Polskich Rodzin, tylko...

W dodatku sami faceci, ja sie chyba przeniose do Milomlyna, gdzie kandyduja dwie kobiety
Wyborca

Re: Forum na zamku z kandydatami na fotel Burmistrza

Post autor: Wyborca »

Amtochwski to jest innaczej"jak mówiono w Komitecie Powiatowym w Ostródzie-Jasio dupa" dla tego jest tak bardzo profejonalnym populistą mówi owszystkim i o niczym.
Wyborca

Re: Forum na zamku z kandydatami na fotel Burmistrza

Post autor: Wyborca »

Farsa zaczeła się wtedy kiedy zadawano pytania wcześnie przygotowane. Np; do p.Babalskiego, którego bardzo pytał p.Dziki Szef NSZZ'Solidarnośc"
Andrzej

Re: Forum na zamku z kandydatami na fotel Burmistrza

Post autor: Andrzej »

Całe to forum unaoczniło jak słabej klasy kandydatów mamy. Nie widzę wśród nich godnego kandydata do fotela burmistrza.
Pan Kałuzny chyba pomylił wybory samorządowe z konkursem na dyrektora cyrku. Panu Skowrońskiemu proponuję dobrze nauczyć się czytać i trochę więcej niż tylko same slogany. Pan Brodiuk to mistrz uników i ogromny krytyk wszystkiego i wszytkich.
Pozostali kandydaci prezentowali podobny poziom niewiedzy i wodolejstwa, więc nie ma po co się rozdrabniać.

Jest taka reklama, w której pies wzdychając wypowiada słowa "Ciemnośc widzę, widzę ciemność"
Ja też widzę taką ciemność przed tymi wyborami i co gorzsza z takimi kandydatami najpradopodobnie zobaczę ciemnośc również po wyborach.
Obywatel X

Re: Forum na zamku z kandydatami na fotel Burmistrza

Post autor: Obywatel X »

Partie zrobią wszystko aby mieć a my normalni ludzie, możemy patrzeć i wzdychać -kto ich wybrał??????????.
Onufry

Re: Forum na zamku z kandydatami na fotel Burmistrza

Post autor: Onufry »

Czy w tym mieście naprawdę nie ma człowieka by godnie prezentował urząd burmistrza? Czy oszołomstwo, polityczny bełkot i niewiedza zawsze muszą być wizytówką lokalnej władzy?
Nie wierzę, żę w 36 tys. mieście nie znajdzie się choć jeden "sprawiedliwy".
Saimon

Re: Forum na zamku z kandydatami na fotel Burmistrza

Post autor: Saimon »

Jestem podobnie jak koledzy, jestem pełem nie pokoju, ale moim Kandydatem jest pan Stasiu Bieliński.
KIM

Re: Forum na zamku z kandydatami na fotel Burmistrza

Post autor: KIM »

Mnie boli fakt , że p. Wasilewski po skandalu z jego synkiem(podejrzenie o gwałt)dalej chce być najmoądrzejszym człowiekiem w mieście. jestem ciekaw czy dla tego właśnie nie odwołano Policjanta Jedraszko z funkcji Komendanta Policji. Myslę, że p.Wasilewski już wystarczająco wypromował
Moje Miasto Ostróde.
Elektorat

Re: Forum na zamku z kandydatami na fotel Burmistrza

Post autor: Elektorat »

Onufry myślę , że są tacy 'sprawiedliwi',jednak dlatego , że są sprawiedliwi nie chcą sie grzebać w tym szambie ,jakie zrobili wszyscy dotychczasowi poprzednicy.
Mason

Re: Forum na zamku z kandydatami na fotel Burmistrza

Post autor: Mason »

W przypadku tych dwóch Panów/ KS i RK/interes będzie polegał jednak na zaspokojeniu skrywanych nieudolnie przerostów ambicjonalnych i chęci realizacji marzeń o władzy -Bardzo rozumiem i dziękuje
Zablokowany