Nowy burmistrz

Forum dotyczące wyborów samorządowych w Ostródzie w 2002 r.

Moderator: Jacek-P

Anonymous

Nowy burmistrz

Post autor: Anonymous »

Moim zdaniem burmistrzem powinien zostać człowiek, który aktualnie piastuje to stanowisko. Mimo kilku wpadek jest on człowiekiem, który potrafi wydzwignąć to miasto z ruiny. Będę na niego głosował.
Tych co są przeci niemu pytam co inni zrobili dla miasta? NIC, tylko głośno krzyczą. Takich nam nie potrzeba.
Ronio

Re: Nowy burmistrz

Post autor: Ronio »

Pan Burmistrz wykazał rzeczywiscie jak potrafi rządzić miastem i ludżmi. Szczegolnie chodzi mi o ludzi.
Pięknie postapił z panem sekretarzem, z panią dyrektor zamku, z kierownikiem muzeum, z dyrektorem wodociągów. Świetnie potrafi dobierac ludzi. Moim zdaniem zna sie tylko na roli. Dajce mu chektar ziemi, niech uprawia, a z urzedu niech s...
Wafel

Re: Nowy burmistrz

Post autor: Wafel »

Spodziewałem się, że przed wyborami będziemy karmieni bzdurami i wyborczą kiełbasą (z jadem kielbasianym). Przez cztery lata rządzenia miastem przez obecnego burmistrza wzrosło bezrobocie o następne kilka procent. Zakłady pracy zostały rozwiazane lub poprostu uciekły stąd (np. Moda Christina, tartak, Jednostka Wojskowa Białe Koszary) :(((. Tymczasem pan burmistrz dorobił się ładnego domu....
W Polsce utarło się w ostatnich latach powiedzenie "Co cztery lata nowa chata" - w naszym mieście widać to doskonale.
Panie Maćku piszesz pan, że miasto jest w ruinie - pytam się kto przez cztery lata do tego doprowadził? Jeżeli zdajesz pytanie innym którzy są "przeci" co zrobilii dla Ostródy, to pytam się: A co zrobił dla tego miasta Pański Burmistrz?
przemek

Re: Nowy burmistrz

Post autor: przemek »

warto wspomnic panu mackowi o jednym, moze najistotniejszym fakcie: ci, co duzo krzycza i krytykują nie sa przy wladzy. wiec jak? - panie macku - maja oni wykazac sie w rzadzeniu.
Elektorat

Re: Nowy burmistrz

Post autor: Elektorat »

To wszystko w tej chwili jest już bełkotem.Musimy wybrać burmistrza spośród tych 6 kandydatów- nie ma przecież innego wyjścia. Sprubujmy poszukać mocnych stron któregoś z nich . Przeleciałem wszystkie wypowiedzi na tym forum i niestety jest tu tylko krytyka poszczególnych kandydatów.Może ktoś zna dobre strony któregoś.Proszę o prezentację ,bo znowu będziemy wybierali mniejsze zło ale zło .
Mason

Re: Nowy burmistrz

Post autor: Mason »

W przypadku tych dwóch Panów/ KS i RK/interes będzie polegał jednak na zaspokojeniu skrywanych nieudolnie przerostów ambicjonalnych i chęci realizacji marzeń o władzy -Bardzo rozumiem.
Awatar użytkownika
Klapaucjusz
początkujący
początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:16

Re: Nowy burmistrz

Post autor: Klapaucjusz »

Zycze powodzenia! Dla mnie juz lepszy jest proponowany przez kogos Kaszpirowski.

[%sig%]
Klapaucjusz
Zablokowany