WYPŁATNIK POSPOLITUS

Moderator: Jacek-P

dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: dmytro »

Oto "polityk", który za nic ma wyborców. Za nic ma ich czas, który poświęcili by pokonać drogę z punktu A do punktu "Lokal Wyborczy". Oto "polityk", który za idiotów i debili ma ponad 2000 mieszkańców Ostródy. Oto "polityk", który pokazał co dla tak wybitnych "osobowości" jest najważniejsze. Oto "polityk", któremu wyborcy nie powinni nigdy podać ręki. Oto "polityk" który dał sobie ostatnie 4 lata funkcjonowania jako radny oraz jakakolwiek osoba publiczna. Oto "polityk", który obliczył sobie ilość środków niezbędną do przeczekania niezawodowego okresu osiągnięcia emerytury. I na koniec - oto "polityk", który maksymalnie ośmieszył swój tak ciężko walczący sztab i wszystkich współpracowników całkowicie pozbawiając ich szacunku społeczeństwa.

OTO TEN SUPER POLITYK! NAPOLEON NASZYCH CZASÓW!

Obrazek

Dla mnie to zwykły tchórz!

Jeśli okaże się, że Najmowicz, którego popierałem maczał w tym palce to przykro mi ale zagłosuję na lewaka.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: ALCHEMIK »

Powiedz o co tobie chodzi opluwaczu przeciwników politycznych. Zajmij się swoją robotą i jak już cie wybrali na radnego to zapracuj uczciwie na swoją dietę. Napisz co zrobiłeś przez ostatnie 4 lata i jak zamierzasz zmarnować kolejne 4. :evil:
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
ERYK
początkujący
początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 2009-03-28, 20:23:38
Gadu-Gadu: 0

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: ERYK »

dmytro- ale Ty cuchniesz :twisted:
jasko56
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2010-05-01, 12:54:47
Gadu-Gadu: 0

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: jasko56 »

Jaki z niego polityk, z niego polityk jak z koziej p... trąba . Wstyd i hańba. Jest to człowiek nieodpowiedzialny, tchórzliwy i mający wyborców głęboko w nosie, delikatnie mówiąc. Jego wystąpienie w telewizji było żenujące, pokazał kim jest, jego lekceważący uśmieszek. Pytam się z czego był ta zadowolony, chyba z tego że zrobił swoich wyborców w bambuko, jeśli tak to należy mu pogratulować. Ten człowiek szedł do wyborów po zwycięstwo i skoro zawiódł się na wyborcach to teraz pokazał gdzie ma ich. Bał się debaty w telewizji , gdyż nie miał żadnych argumentów po swojej stronie i poległ by w tej debacie niemiłosiernie. Dlatego ten tchórz się wycofał. Ten człowiek nie potrafi przyznać się do przegranej i będzie teraz wszystko robił aby swoją klęskę i kompromitację przedstawia jako sukces. Został wybrany starostę przez 13 radnych powiatu, którzy myślę po tym wystąpienie sami się wstydzą, a jeśli nie to powinni się wstydzić swojego wyboru. Nie wiem jak taka osoba , bo jego nazwisko nie chce mi przejść przez gardło, będzie mógł sprawować swój urząd. Jego tchórzliwa postawa narobiła dużo zamieszania w kalendarzu wyborczym. Dziwię się p. Najmowiczowi ,że związał się znowu z PO . Czyżby zapomniał już jak radni z PO z niego się wyśmiewali, jak krytykowali jego prowadzenie sesji, jak p. Stasiulewicz pouczał jak ma prowadzić sesje. Teraz z nimi się z kumplował, oni jak go wykorzystają w swoim tylko wiadomym celu , to i tak później się pozbędą
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: toledo »

Jasko, pojedź do tego kogo obrażasz i powiedz mu to w oczy. Jak mężczyzna! Tylko wówczas będziesz mógł pisać o tchórzostwie. Póki co sam w roli tchórza się stawiasz.

A swoją drogą, jak czytam te wasze bzdety na róznych forach, to tylko nieliczne próbują anlizować, reszta to wypowiedzi świadczące o głupocie albo zacietrzewieniu (proszę, można delikatnie). Jedna tylko chyba oceniła zdarzenie faktograficznie.

Decyzja Brodiuka jest ze wszech miar racjonalna i logiczna. Ocenił, ze nie wygra i się wycofał. Miał ku temu też inne podstawy: w yborach na burmistrza uzyskał 2388 głosów, w wyborach na radnego powiatu 1445. Udaremnił przejęcie powiatu przez postkomunistów, zbudowła koalicję i nie mógł jej zostawić. Jeżeli kogokolwiek zawiódł to tylko około 900 wyborców, którzy widzieli go burmistrzem, a nie radnym. Było ich jednak zbyt mało, by zagwarantować mu wybór. A TU TYLKO OBRAŻACIE CZŁOWIEKA.
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: ostrodzianin »

Jasko, kpiny sobie robisz z siebie. Co jest dla Cienie tchórzostwem a co odwagą. To co zrobił Brodiuk to się właśnie nazywa odwaga aby powiedzieć to przed kamerami a ty tchórzu chowasz się za monitorem komputera i piszesz bzdury. Taką odwagę Brodiuk ma a ty jaką masz odwagę? :|
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: chochlik »

moderatorze, znów dopuszczasz do paskudnego obmawiania człowieka, ale to u ciebie normalne Ciekawe, jakbyś się zachował, gdybym na przykład też porzucał pseudołacińskimi inwektywami w rodzaju:
- pijakus chodnikus
- sługus przekrętus
- cwaniakus corupcionis
- medicus corupcionis
- pyszałkus gigantus

Zaznaczam, że nikogo konkretnego nie mam na myśli, i zdjęć też nie zamieszczam. Ot taka chwilus fantasticus mnie ogarnęła :twisted: :D :aniol:
Awatar użytkownika
Aulus
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2010-11-22, 20:02:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: Aulus »

chochlik pisze:moderatorze, znów dopuszczasz do paskudnego obmawiania człowieka
Hmm a to ciekawe spostrzeżenie. Dlaczego nie bronicie p. Dąbrowskiego jeśli w stosunku do jego osoby kierowane są inwektywy? To, że na forum są takie a nie inne opinie, to jest wina tylko tego co się stało. Czy to było inteligentne posunięcie ze strony p. Brodiuka? Śmiem wątpić. Dla mnie to co pokazał przed kamerami, to była farsa i kpina z wyborców i ludzi, którzy popierali go oficjalnie p. Protas, p. min. Kwiatkowski. Nie tak zachowuje się człowiek poważny. Po uzyskaniu małej ilości głosów w wyborach na burmistrza mógł wycofać się 22 listopada, a wynik znał dokładnie i swoje szanse w II turze. Zrobił to wczoraj, dużo za późno, narażając miasto na brak stabilizacji wprowadzając chaos i niepotrzebne zamieszanie. Naraził Państwo na koszty, koszty druku kart do glosowania. Z tego tytułu nie poniesie żadnych kosztów finansowych, ale powinien liczyć się z kosztami moralnymi jakie go spotkają. A to już widać.
Według moich rozmyślań zakładana układanka przez PO w Ostródzie nie powiedzie się, bo tak czy siak wybory będą. To, że wycofa się z kandydowania w II turze p. Najmowicz jest jasne jak słońce. Natomiast co do p. Dudzina nie można zakładać 100% pewności. Stając do II tury wyborów p. Dudzin zyskałby w oczach mieszkańców Ostródy o trzykroć więcej jako człowiek dojrzały, honorowy i moralnie odpowiedzialny za miasto. Biorąc pod uwagę wyniki z 21 listopada nie wygrałby tej rywalizacji. Ktoś na forum napisał, że "prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, nie jak zaczyna, ale jak kończy" Trochę za późno na takie refleksje, co najmniej o 8 dni za późno. Jak skończył p. Brodiuk macie dowód w postaci opinii na forum pod artykułem. To są pierwsze skutki. Na inne trzeba troszkę poczekać.
I proszę nie piszcie, że to postkomuna, czy jakieś czerwone diabły, albo zwolennicy ratusza - to są realni mieszkańcy Ostródy. Już wcześniej na forum prztoczyłem pewną sentencję "Kto zatem nie umie pojąć, jakie zło kryje się we wszczęciu wojny, nie potrafi też należycie zrozumieć, jak czynić to w sposób przynoszący korzyści" - więc niech tego nie robi.
Ostatnio zmieniony 2010-12-01, 19:06:14 przez Aulus, łącznie zmieniany 1 raz.
Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra
"Cudze winy mamy na oku, własne za plecami"
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: chochlik »

aulusie. grzecznie też można wpychać ludzi do szamba :) Nie widzisz chamstwa w tym co piszą zawodowi szambiarze, Twoja sprawa, ale bardzo Cię proszę (zauważyłem, ze umiesz cytować) o cytaty o podobnym chociaż ładunku chamstwa na temat Dąbrowskiego. Bardzo jestem ciekaw co znajdziesz.
Awatar użytkownika
Aulus
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2010-11-22, 20:02:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: Aulus »

Chochliku, poszukam obiecuję. Na pewno zajmie to trochę czasu :)
Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra
"Cudze winy mamy na oku, własne za plecami"
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: Jacek-P »

Toledo i chochliku napiszę tak. Nie będę usuwał. W stosunku do wskazanych przez was wpisów byłaby to cenzura. A tej nie bębę stosował.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
ERYK
początkujący
początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 2009-03-28, 20:23:38
Gadu-Gadu: 0

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: ERYK »

uuuuuuuuu, Pan Włodzimierz Brodiuk, właśnie przed chwilą był w TVP1 WIADOMOŚCI - W NAJLEPSZYM CZASIE TELEWIZYJNYM !!!!

Pokazali jak wychodzi z sali.......

Nie skrytykowali, wręcz pochwalili, że nie po trupach do Władzy:):) :D

te wydanie Wiadomości - ogląda średnio - 6 mln. ludzi !!!!!!!!!
trebor999
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2010-03-27, 12:04:38
Gadu-Gadu: 0

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: trebor999 »

Dziwię się Panu Brodiukowi, że nie walczy w drugiej turze tylko wybrał posadkę w starostwie. Uważam, że wybrał wygodny sposób życia na następne 4 lata. Skoro to jest prawda http://www.twojaostroda.pl/ 2010/12/ii-tura-dabrowski- dudzin/ i Pan Najmowicz rezygnuje z drugiej tury to się tym bardziej dziwię że nie walczy. Widać na czym zależy temu Panu. Dogadali się co do większości w radzie miasta z Panem Najmowiczem, który w zamian został przewodniczącym rady. To Pan Najmowicz mógł poprzeć Pana Starostę w drugiej turze i ten powalczyłby o fotel burmistrza. Niestety okazało się, że Pan Najmowicz nie ma do tego odwagi ( PiS z PO w polityce krajowej na wojennej ścieżce). Tylko tu jest Ostróda i walczymy o dobro miasta i głosujemy na osobę, a nie na partię. Reasumując obaj panowie poszli na łatwiznę i nie dziwę się, że Pan Dąbrowski wygrał I turę.
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: mmgg »

Kogo będzie promować ostródzka platforma w wyborach na burmistrza za 4lata ?
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: toledo »

Aulusie. Gdyby Brodiuk, po wyborze na starostę wystartował w II turze to sztab Dabrowskiego miałby piękną okazję do ataku typu: nie dość mu stanowska starosty, pcha się jeszcze na burmistrza (co zresztą już się pojawiało). Jak by nie zrobił, dla jego ptrzeciwników (o wrogach nie wspominając) zawsze zrobiłby źle, niehonorowo, a "kulturalni inaczej" dodaliby jeszcze odpowiednie epitety (czym i tak się popisują).
Brodiuk jest szefem partii w powiecie. Ta partia postawiła (jak każda inna: PiS - otwarcie i pod własnym szyldem, SLD - chowając się za popularna postać i tworząc dodatkowe komitety wyborcze) określone cele wyborcze, które można sprecyzowac krótko: osiągnąć jak najlepszy wynik wyborczy zarówno w powiecie, jak i mieście.
Co osiagnęła?
- Wejście swego kandydata do II tury wyborów na burmistrza.
- Zwiększenie liczby radnych w mieście.
- Utrzymanie pozycji w powiecie.

Czy była tego rezultatu pewna przed wyborami? Nie sądzę! Ale cele osiągnęła.
Wyniki wyborów satysfakcjonujace. Pozostało rozstrzygnąć co dalej!
- Duża przewaga kontrkandydata na burmistrza nie dawała większych nadziei na wygranie kandydata PO.
- Sytuacja w powiecie pozwalała na zbudowanie koalicji. Ale spoiwem tej koalicji mógł być tylko Brodiuk. W innym przypadku PO mogła się znaleźć w opozycji, czyli stracić swą pozycję w powiecie, w samorządzie ułożonym organizacyjnie i finansowo.
Przy niskich szansach w II turze wyborów na burmistrza, angażowanie się w tę batalię stało się bezcelowe. To nie sport i sportowe komentarze w tym przypadku są tylko popisem elokwencji, a nie analizą pollitycznej sytuacji.

Decyzja Brodiuka była z punktu widzenia politycznego racjonalna, tym bardziej, że konsolidowała koalicję w powiecie i w radzie miejskiej. To, że jednoczesnie zamieszała w planach przeciwnika? Bardzo dobrze. To kolejny plus.

Pozdrawiam.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: toledo »

Jacek-P pisze:Toledo i chochliku napiszę tak. Nie będę usuwał. W stosunku do wskazanych przez was wpisów byłaby to cenzura. A tej nie bębę stosował.
No coż, tego się spodziewałem. Sympatia przeważa. Czy widział Pan na tym forum jakikolwiek chamski wpis z mojej strony w stosunku do pana Dąbrowskiego, albo innego kandydata?

Nie chce Pan trzymać klasy tego forum? Pana forum, Pana rzecz.
Między cenzurą, a akceptowaniem, co faktycznie oznacza wspieranie, chamstwa jest zasadnicza różnica.

Żegnam.
Awatar użytkownika
Aulus
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2010-11-22, 20:02:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: Aulus »

Toledo próbujesz mi wytłumaczyć jego osunięcie, iż było z politycznego punktu widzenia racjonalne. Otóż ja to odbieram jako policzek w stosunku do wyborców. Wyniki wyborów znane były 22 listopada w nocy, a układ koalicyjny kilka dni później.
toledo pisze:Przy niskich szansach w II turze wyborów na burmistrza, angażowanie się w tę batalię stało się bezcelowe.
Więc dlaczego nie podjął tej decyzji w tygodniu po wyborach. Weź też pod uwagę, że na stanowisko starosty nie wybierali wyborcy tylko 13 radnych. To nie jest wola wyborców.
Dziwię się Tobie jako tak "głęboko" znającego tematy Ostródy, że ani Dąbrowski, ani Nosewicz, ani wielu ludzi którzy startowali z tej listy do rady miasta nie należy do żadnej partii. Cały czas przypinacie łatkę tym ludziom, że są z SLD. A to że sympatyzują robi wielka różnicę. PO ostródzka osiągnęła najniższy wynik na Warmii i Mazurach. Nie ma nigdzie większości. SLD startowało do powiatu jako SLD, a że większość ludzi nie chciała się zgodzić na to startując do Rady Miasta utworzono Komitet J Nosewicza. Gdyby nazywał się Wspólnota Przyjacielska też mielibyście uwagi.
Toledo nikt przecież Ci nie zarzuca, że obrażasz swojego adwersarza, to tylko świadczy o Tobie. Nie uważam, aby to forum było po to aby dobijać jednego. Są tu też i przytyki do drugiej strony. Dobrze że ma taką a nie inną formę. Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje słowa, a jeśli ktoś czuje się urażony może złożyć pozew do sądu. To ponoć jest wolny kraj i w tym kraju jest ponoć wolność słowa. Poczytaj sobie komentarze pod wiadomościami idą tam epitety w jedna jak i w drugą stronę. A to ludzie wypisują a nie moderator. Uważam, że jest to jedno z najbardziej neutralnych źródeł informacji. A ludzie, o których inni ludzie wypisują takie, a nie inne rzeczy sami stwarzają swoim postępowaniem takie, a nie inne reakcje.
Pozdrawiam
Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra
"Cudze winy mamy na oku, własne za plecami"
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: dmytro »

Nagle oczywista przecież porażka, do której sami się przyznawaliście okazała się wygraną! Cud o Panie! Brodiuk swym kunsztem politycznym okazał się spoiwem łączącym radę powiatu! Wow!
Całość kampanii od łażenia po mieście i przedstawiania się jako burmistrz, żenujących paszkwili na youtube, żenujących nacjonalistycznych ulotek o sobie aż do najbardziej żałosnego wyjścia ze studia jakie w życiu widziałem. Człowiek z jakimkolwiek honorem zostałby i poczekał na pytania. Ten wstał niczym obrażony Biedroń w PULS TV gdy otwarcie i prawidłowo jeden z kapłanów nazwał homoseksualizm zwyrodnieniem. Widzę bardzo dużo analogii: tam homoseksualizm i homofobia - tutaj - korzenie ukraińskie i ksenofobia. Wszystko do rozmiarów absurdu wyolbrzymione. Wszystko miało służyć jako broń do osiągania celów. Tam niby społecznych tutaj niby politycznych.
Brodiuk sam się spalił na własne życzenie. Stracił resztki poważania tak jak wy straciliście je tutaj. Dla mnie jesteście objazdowym cyrkiem. Kolejne miejsce waszego władcy to pewnie Wrocław.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: Jacek-P »

A czy widziałeś Toledo, żebym pozwalał na jakiekolwiek chamskie, personalne i wulgarne stwierdzenie w stosunku do innych użytkowników? To że sympatyzujesz z ostródzką PO nie jest żadną tajemnicą podobnie jak to, że chcesz usuwania "obraźliwych" wpisów wyłącznie pod adresem jednej osoby. Szkoda, że nie wyrywasz się tak żarliwie w przypadku pozostałych polityków niejednokrotnie obrażanych na tym forum. Wtedy nie trzeba, nie przeszkadza? Gdzie podziewa się twoja konsekwencja? Czy jesteś rzecznikiem i obrońcą wyłącznie jednej osoby? To wiele tłumaczy, gdyż twoja "bezstronność" zamienia się w niezwykłą stronniczość.
Już wcześniej pisałem. Wulgaryzmów nie toleruję ale krytyki, nawet bardzo ostrej i opinii użytkowników nie będę cenzurował.
Proszę cię bardzo nie strzelaj mi tu focha jak dzieciak z tym żegnam.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: toledo »

Panie Aulusie, nie wyrywaj zdania z całej analizy zdarzeń. To jest własnie ta metoda, o której wspominałem. Zapomnieć o "niewygodnej" całości odnieść się do wyrwanego szczegółu. Pańska sprawa.

Panie Moderatorze. Gdyby chociaż przedstawił Pan, w którym miejscu i czym obraziłem Pana pupilka Dąbrowskiego (bo o nim pisałem)? A to forum istotnie służy tylko obrażaniu jednej osoby. Obrażanie zaś polega Drogi Panie rzeczywiście na wyzwiskach, ale Pan raczy ich nie dostrzegać. To kwestia kultury, obyczaju, uprzedzeń i odniesień.

Poczekam na forum, na których zachowany zostanie minimalny poziom kultury.
Ostatnio zmieniony 2010-12-02, 19:22:20 przez toledo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: Jacek-P »

toledo pisze:w którym miejscu i czym obraziłem Dąbrowskiego (bo o nim pisałem)
Nic takiego nigdy nie napisałem, wskazałem jedynie, że stajesz w obronie czci jednej osoby, obrażanie innych ci nie przeszkadza.
Kultura dyskusji zależy od dyskutantów, nie od prowadzącego.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: toledo »

Panie Moderatorze. Nie mogę byc na forum, na którym pojawia sie fotka człowieka, z obraźliwym podpisem, a moderator na to nie reaguje.

Polecam.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Moderator_%28internet%29
http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: Jacek-P »

Przykro mi iż twoja wrażliwość nie pozwala na dalszą dyskusję. Tym bardziej mi przykro, że twoja wrażliwość na czystość języka i zasady jest tak dalece wybiórcza, żeby nie powiedzieć stronnicza. Cóż, sympatia przeważyła.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
Aulus
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2010-11-22, 20:02:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: Aulus »

Panie Toledo nie wyrwałem zdania z całej analizy. Jest to Twoje zdanie, od którego zacząłeś myśl. Analizę zakończyłeś. Postawiłeś kropkę i od nowego zdania zacząłeś swoją wypowiedź. I nie jest to żadna metoda. Całość przeczytałem i nie zmienia to mojej opinii, że wynik wyborów znany był 22 listopada. Wówczas należy mierzyć siły na zamiary i podejmować decyzje, oczywiście jeśli ma się na względzie dobro miasta, dobra opinie o mieście i chce się obdarzyć troska jego mieszkańców. Bez względu na to czy zostałby starostą czy też nie i tak szanse nie uległy zmianie. Nie pozostaje to w mojej i nie tylko mojej opinii jako asekuracja.
Poza tym analizując to wszystko, to są rozgrywki pseudopolityczne. Tworzenie czarnego PR wokół władz miasta przez organizacje polityczną to jest znana metodą i o tym bardzo dobrze wiesz. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że po drugiej stronie też są ludzie, którzy umieją dokonywać analizy takich czy też innych posunięć. To jest małe miasto i mało szczelne środowiska, tak jak durszlak. :)
Toledo ciekawe linki - tylko weź pod uwagę, że ten człowiek nie jest forumowiczem.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2010-12-03, 00:19:38 przez Aulus, łącznie zmieniany 1 raz.
Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra
"Cudze winy mamy na oku, własne za plecami"
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: chochlik »

Jestem głęboko poruszony waszymi "dogłębnymi" analizami. Aż łkam ze wzruszenia nad pryncypialnością Jacka P. Wyjątkowo podoba mi się durszlakowa przenośnia. Wasze poetyckie zacięcie ( tam przenośnia, tu metafora itd) wprawia mnie w zakłopotanie, bo zaczynam się bać konkurencji. Mój geniusz poetycki czuje się potwornie zagrożony :beksa: :D :aniol: :aniol:
Zablokowany