WYPŁATNIK POSPOLITUS

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Aulus
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2010-11-22, 20:02:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: Aulus »

chochlik pisze: Mój geniusz poetycki czuje się potwornie zagrożony
He he he
Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra
"Cudze winy mamy na oku, własne za plecami"
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: dmytro »

chochlik pisze:Jestem głęboko poruszony waszymi "dogłębnymi" analizami. Aż łkam ze wzruszenia nad pryncypialnością Jacka P. Wyjątkowo podoba mi się durszlakowa przenośnia. Wasze poetyckie zacięcie ( tam przenośnia, tu metafora itd) wprawia mnie w zakłopotanie, bo zaczynam się bać konkurencji. Mój geniusz poetycki czuje się potwornie zagrożony
Śmieszny jest ten pseudo dystans do własnej osoby w twoim wykonaniu.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: chochlik »

o, mój krytykant się odezwał :)
dmytro, hrywno, motocyklu czy jak ci tam, jak zwykle wnosisz zapach szamba do normalnej rozmowy, ale ty inaczej nie umiesz. Zwykłemu człowiekowi, skrzywionemu psychicznie, byłbym współczuł - tobie nie, bo mam nadzieję że kiedyś zatkasz się swoją złością, bo jesteś jak robactwo - upierdliwe i szkodliwe, od którego można zarazić się groźną chorobą. Bez wątpienia dam ci jeszcze okazję do wynurzeń, bo postanowiłem, że poświęcę sporo uwagi osobie sekretarza miasta. A mam do tego zacięcie - nie uważasz? Kończę, bo muszę iść zwymiotować - mierzisz mnie :evil:
Awatar użytkownika
Honesto
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2010-08-17, 09:17:46
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kątno-Ostróda-Warszawa

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: Honesto »

Oj drogi chochliku
Poetyka o której wspominałeś jest godna jedynie rynsztoka.
Czytam te wasze żale i smutek mnie ogarnia. Panowie poziomu tej "genialnej" dyskusji brakuje.
W kanale wiadomo wszystko śmierdzi. :(
Nie wpuszczajcie więc waszych rozmów w kanał
Audi multa, loquere pauca
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: chochlik »

nie sądzę honesto, żeby aulus, toledo i kilka innych osób na tym forum posługiwało się rynsztokową argumentacją, czy rynsztokowym słownictwem - to niesprawiedliwa ocena.
Tym, których ja uważam za szambiarzy odpłacam pięknym za nadobne i tak będzie. Nie należę do osób, które nadstawiają drugi policzek, niestety. Jeśli Cię to razi, to jest mi bardzo przykro, ale weź pod uwagę moją traumę. Dawno temu, współpracowałem z Wawrzyńskim i jest to powód do mojego głębokiego wstydu, od którego nie potrafię się uwolnić. Ilość zła, które narobił ten człowiek w mieście jest przerażająca.

Na marginesie - po wyborach przyjdzie czas, żeby wszystko co się stało dokładnie opisać, a wiedzę na ten temat mam. To co dociera do opinii publicznej to pikuś - drugie dno jest znacznie ciekawsze. Jedyny kłopot w tym, że będę zmuszony pominąć paru porządnych ludzi,w ogóle nie związanych z Platformą, którzy zrobili bardzo wiele, by nie dopuścić do całkowitego przejęcia przez ekipę Wawrzyńskiego kontroli nad miastem. A było bardzo blisko, zapewniam Cię. Ta groźba, to główny powód, dla którego Brodiuk został zmuszony do rezygnacji z kandydowania na burmistrza. Tyle przygotowań, tyle pracy Wawrzyńskiego poszło na marne, a już witał się z gąską :)
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: dmytro »

"Wiedzę na temat strasznych rzeczy mam ale się nią nie podzielę.". To jest tak zabawne i groteskowe, że nie wiadomo jak na coś takiego reagować. Chyba tylko śmiechem. Z drugiej strony na Wawrzyńskiego miejscu wytoczył bym ci proces. Splugawiłeś człowieka jak szmatę i co jest najśmieszniejsze nie wiadomo dlaczego!? Przypomina mi się od razu seria śledztw zgłoszonych przez Brodziuka przeciwko krytykantom w internecie. Mieliście tak wielkie pragnienie zemsty i nadzieję na poznanie kto z drugiej strony siedzi, że wszystkich bierzecie za Wawrzyńskiego.
Moderatorze powyższe posty użytkownika chochlik są na poziomie dużo poniżej krytyki. Proszę o reakcję na tego typu chamstwo :D
Proszę jednak nie zawieszać jego konta ponieważ posiada on wiedze, którą podzielić się z nami może tylko po wyborach. Ups! Przepraszam! Chochlik dla was wybory już się zakończyły ucieczką waszego kandydata. Możesz już opisać te rewelacje!

Rozpoczynaj....
chochlik pisze:Na marginesie - po wyborach przyjdzie czas, żeby wszystko co się stało dokładnie opisać, a wiedzę na ten temat mam. To co dociera do opinii publicznej to pikuś - drugie dno jest znacznie ciekawsze.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: chochlik »

to czekam na proces :D
Wybory jeszcze się nie skończyły.Doczekasz się.
idę zwymiotować :evil:
kibic
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2006-12-04, 21:36:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: kajkowo

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: kibic »

Chochliku !! zaczynam się domyślać skąd w Tobie tyle agresji i nienawiści do ludzi mających inne spojrzenie i poglądy niż Twój guru czyli pan starosta.Na tym forum na stronie Ostróda miasto = Rozmaitości różne = znalazłem bardzo ciekawą instrukcję Stowarzyszenia " Młodzi Demokraci " z m-ca lipca 2010 r w sprawie prowadzenia ataków w internecie na przeciwników politycznych.Myślę , że Ty i Toledo jesteście wzorcem w realizacji tej instrukcji u innych widzicie tylko rzekome przekręty i inne nieprawidłowości natomiast nie widzicie tego u siebie. Przykłady są podawane przez media dlatego nie będę ich wyliczał. Chochliku zajmij się żoną i dzieckiem lepiej Ci to zrobi niż poniżanie innych ludzi.
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: chochlik »

mylisz osoby - przykro mi :) nie pałam do nikogo nienawiścią i a już na pewno nie do ludzi o innych poglądach niż moje,nie jest moim zamiarem poniżanie kogokolwiek - odpłacam tylko niektórym pięknym za nadobne. Nie wiem kim jest toledo i nie mam zamiaru się dowiadywać. :)
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: dmytro »

Błazen. Słowo daję - błazen!

Tak by nie dostać bana:
Błazen - nazwa rodzaju klauna, zwykle kojarzona ze średniowieczem. W Polsce zwany też Wesołkiem.
Bardzo nas rozśmiesza ten wesołek chochlik.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: chochlik »

lub trefnisiem :) Was, towarzyszu?

Tradycyjnie, idę ...... :evil:
jasko56
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2010-05-01, 12:54:47
Gadu-Gadu: 0

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: jasko56 »

Tak,tak idź chochliku tylko uważaj aby się nie utopić w własnym g....e. Tyle się chwali PO i PiS że walczyli o demokracje, a teraz próbują ja zabić. Tak to co robią w sprawie wyborów na burmistrza przechodzi wszelkie granice. Panowie ubzdurali sobie ze skoro nie mogą wygrać wyborów w sposób demokratyczny ,to spróbują doprowadzić do wyboru burmistrza przez radę miasta. Dlatego jeden kandydat się wycofał, gdyż nie miał by najmniejszych szans, drugi też nie podjął decyzji o walce o urząd burmistrza. Ci panowie liczą i pewnie będą namawiać pana Dudzina ,aby i on się wycofał i chcą doprowadzić do tego aby wybór burmistrza był w rękach rady miasta. Oni są dobrzy w szukaniu większości w radach. Przykład wyboru na starostę jest tego dowodem. Tym panom łatwiej jest znaleźć 13 radnych powiatowych aby wybrać swojego Brodiuka i to samo chcą zrobić w radzie miasta tam starczy 11. PO i PIS są tak opętani władzą że zrobią wszystko aby się do niech dostać. Nie ważne są wyniki i głosy społeczeństwo Ostródy jeśli są nie po myśli tych członków partii , ważne żeby się do tej władzy dopchać stosując wszelkie sposoby .
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: dmytro »

Jeśli Dudzin nie da się namówić to zacznie się dynamiczne szperanie w jego życiorysie, straszenie prokuraturą, szukanie romansów itd... itp... Wszystko to co już znamy z urzędowania starosty i jego komandy.
Nie wzięli pod uwagę tylko jednego. Wściekłości wyborców. Trzeba będzie się najwyżej wybrać pod urząd miasta.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: chochlik »

do jasko
coś mi się wydaje, że pleciesz bzdury.Jak to jest z tym powiedzeniem: jak Kalemu ukraść krowę .., :)

tym razem nie idę... mam tylko jednego "ulubieńca" :twisted:
Ostatnio zmieniony 2010-12-04, 15:12:14 przez chochlik, łącznie zmieniany 1 raz.
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: dmytro »

Coś mi się wydaje, że nie - dziewczynko.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: chochlik »

wprawę w zwożeniu "oburzonych" obywateli macie, wystarczy przypomnieć szopki z trumną i cyrk wokół szpitala. Powodzenia :twisted:

Kończę. Idę ... :evil:
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: dmytro »

Dudzin wystartuje i wasz sen pryśnie niczym bańka mydlana. W życiu żaden z was nie zasiądzie na żadnym ważnym stanowisku miejskim w Ostródzie. Jesteście wyoutowani :-). Jedynie ujadania na forach wam zostało wy marnej klasy politycy.

Idę się napić i posłuchać płyt.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Kacper
początkujący
początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 2010-01-24, 08:12:09
Gadu-Gadu: 0

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: Kacper »

Dmytro a w jaki sposób Dudzin wystartuje jak nawet nie jest kandydatem. To że twoja kamanda interpretuje sobie prawo jak im si zywnie podoba to nie znaczy ze te prawoobowiązuje.
Wykadnia PKW jest jasna i tylko człowiek o krótkim rozumku moze interpretowac to inaczej. Znam Pana Zygmunta Paprotnego i dziwie mu sie że dal się wkopac w niezłe (...), ale od poniedzialku to on bedzie miałproblem a nie wafle z Urzedu Miejskiego.

Panowie w II turze spotka się tylko Pan Dąbrowski, a mieszkańcy odpowiedzą czy chcą mieć włodarza z Lubajn.
Czyzbyscie sugerowali i zastarszali juz Dudzina jak to wynika z postów że ma kochanki itp.

I jeszcze raz do rozgoryczonych urzędników miejskich i synka jednego z kandydatów. Panowie demokracja własnie dzieje sie na waszych oczach. Nikt nie chce Dabrowskiego wiec burmistrza wybierze demokratycznie wybrana rada.
Zabiegi przy Miejskiej Komisji Wyborczej sa wlasnie nie demokratyczne.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: Jacek-P »

Kacper pisze:Panowie w II turze spotka się tylko Pan Dąbrowski, a mieszkańcy odpowiedzą czy chcą mieć włodarza z Lubajn.
Kacper
Poniżej masz info, kto kogo chciał wybrać w wyborach 21 listopada:

Dąbrowski Olgierd - 5459
Brodiuk Włodzimierz - 2388
Najmowicz Czesław - 2337
Dudzin Jacek - 1325
Kopczyński Jan - 159
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: dmytro »

Kacper nie pij więcej bo zbyt agresywnie się zachowujesz i Pan Jacek P. będzie zmuszony zrobić z tobą permanentny porządek.

Wyborcy jak dotąd wybrali Dąbrowskiego. Nawet jeśli sam stanie do wyborów to po tej całej waszej szopce dostanie nie 50% a 80%. To co wy staracie się zrobić z demokracją ma akurat najmniej wspólnego i możecie być pewnie, że ludzie płazem wam`tego nie puszczą.
Ostatnio zmieniony 2010-12-05, 15:08:31 przez dmytro, łącznie zmieniany 1 raz.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Re: WYPŁATNIK POSPOLITUS

Post autor: sprawiedliwy »

Kacper -to jest niemożliwe aby ludzie byli tak tępi. Powiedz że sobie jaja robisz. Proszę ... Nie, nie można być tak tępym. Ty robisz sobie po prostu jaja.
Zablokowany