Kandydaci na fotel burmistrza

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: Jacek-P »

O fotel burmistrza Ostródy będzie walczyło 5 kandydatów. Są nimi:

Brodiuk Włodzimierz Michał,
Dąbrowski Olgierd,
Dudzin Jacek,
Kopczyński Jan,
Najmowicz Czesław Jan.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
motocykl
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 2010-10-11, 21:57:19
Gadu-Gadu: 0

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: motocykl »

Jestem mieszkańcem gminy, i moim zdaniem p. Brodiuk jako burmistrz byłby nieszczęściem.


PS: Nawet nie bede siaj propagandy bo to, ze nim nie zostanie jest akurat na 99,9% pewne :-) i to jest zdecydowanie bardzo dobra wiadomosc dla mieszkancow Ostrody.
"Jeśli Ja zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie."
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: cdn »

Ja jestem mieszkańcem Ostródy, i moim zdaniem p. Brodiuk jako burmistrz byłby szczęściem.


PS: Nawet nie bedę siał propagandy bo to, że nim zostanie jest akurat na 99,9% pewne i to jest zdecydowanie bardzo dobra wiadomosc dla mieszkancow Ostrody. :brawo: :brawo: :brawo:
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: FinChan »

Ależ się Brodiuka boicie !!!!
Panie Włodku obrażali Pana przez wiele lat (patrz Sesje Rady Powiatu, ulotki forum online i inne). Był Pan dla nich realnym i praktycznie jedynym zagrożeniem.
Rozgrywali władzę Szpitalem przez wiele lat.
Dziś dzięki Panu ( i tego Panu nie odbiorą) Szpital jest poza polityką. Rozbudowuje i buduje się. Przyszli świetni lekarze.
Nie mają zbrojnego oręża.
Przez 4 lata doprowadził Pan do spokoju w powiecie. W Starostwie i jego jednostkach. W szkołach. Ściągną Pan potężną kasę unijna do powiatu .
Jest Pan skuteczny w działaniu.
Ściągnięcie tak dużej kasy ( 6 milionów) dla Ogólniaka to majstersztyk ( przy podkładaniu nóg przez Sekretarz Miasta- brak wpisania jednostek powiatu do programu rewitalizacji Ostródy).
Dlatego się Pana boją.
Kacper
początkujący
początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 2010-01-24, 08:12:09
Gadu-Gadu: 0

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: Kacper »

O co wam chodzi z tym Brodiukiem.
Toż to jest tragedia taki burmistrz, powiem szczerze zdecydowałem już z tego całego towarzystwa jedynie Najmowicz.
Raz ten Pan już pokazał troskę mieszkańcom mojego osiedla. Skuteczność żadna.
Co do programu to chyba facet jakieś jaja sobie z mieszkańców robi. Mieszkam tu 1,5 roku a główne ulice w mieście są powiatowe w kompetencji Pana Brodiuka - 4 lata nic nie robił jak były to jego kompetencje a teraz jako burmistrz kiedy nic nie może zrobić będzie to roił.
Panie starosto mieszkańcy to nie głupki.
Widzę że przewodniczący mojej wspólnoty miał rację.
Awatar użytkownika
motocykl
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 2010-10-11, 21:57:19
Gadu-Gadu: 0

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: motocykl »

FinChan obudź się. Tego typu teksty jawnie są przez kogoś napisane i przekazane głowom by je na forach umieszczały. Przykro mi, że nie możesz pochwalić się własnymi przemyśleniami a jedynie powielasz ulotki.

Szpital, ten wspaniały i wyleczony szpital. Ten nowoczesny z wspaniałą i wyszkoloną kadrą (tutaj przypomina mi się spot PO o drugiej irlandii). Ten świetnie zarządzany i remontowany i nawet rozbudowywany szpital jest ... na dnie rankingu. PO znowu was zrobila w wielkie JAJO!
Brodiuk i jego komanda to tacy PR-owcy amatorzy a wkrótce, po przegranych wyborach PR-owcy nieudacznicy. Ten Pan nie ma najmniejszych szans! Zero! Null!
"Jeśli Ja zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie."
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: toledo »

Kacperku! Póltora roku! I takie zdecydowane sądy? W przypadku dróg powiatowych w miastach istnieje potrzeba współpracy powioatu i miasta. W Ostródzie mieliśmy z taką współpracą do czynienia tylko sporadycznie (pararondo na przejazdach). Problem w tym, że droga to nie tylko nawierzchnia (powiatowa) ale i infrastruktura podziemna (miejska - np. kanalizacja). Inwestycje drogowe wymagaja więc współdziałania i współfinansowania. A Olo z Czarusiem ani chęci, ani pieniędzy na to nie chcieli (nie mogli bo nie mieli?) wyłożyc! :aniol:
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: Łysy »

Jak wynika z tekstu w Gazecie Ostródzkiej Wielceszanowny Pan W.Brodiuk zablokował na potrzeby kampanii budowę stadionu w Ostródzie. To jest już totalne przegięcie i moim zdaniem mieszkańcy powinni mu za to sowicie przy urnach podziękować. Jak można podkładać świnie największej inwestycji miasta tylko po to żeby dopiec kontrkandydatowi. Jest to ewidentne działanie na szkodę interesowi miasta i jego mieszkańców. Jeśli ktoś uwierzy że to szczera troska stowarzyszenia Sasinia, nie inspirowana przez WB to ja już wymiękam. Swoją drogą prezes Sasinii Pan Ryszard Bogucki (notabene radny powiatowy PO) przez takie posunięcie mocno stracił w moich oczach.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: toledo »

Brawo Łysy! Chociaż dziwne, że ratusz wcześniej nie wykreślił zabytku z gminnego programu ochrony zabytków i gminnego rejestru zabytków! Trzeba było wykreślic i byłoby pozamiatane!
Czy rzeczywiście sądzicie, że zburzenie tego obiektu przeszłoby bez echa i konsekwencji? Zwłaszcza w sytuacji wykorzystywania pieniędzy UE. W ogóle dziwne, że pozwolono na realizację tego planu, bez zabezpieczenia (przeniesienia?) domku. Czyżby ktoś ukrył fakt istnienia tego zabytku? Jeżeli tak się stało..... to sprawa może mieć ciąg dalszy.
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: kaczor »

A kim jest Kopczyński Jan ?
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: ALCHEMIK »

toledo pisze:Brawo Łysy! Chociaż dziwne, że ratusz wcześniej nie wykreślił zabytku z gminnego programu ochrony zabytków i gminnego rejestru zabytków! Trzeba było wykreślić i byłoby pozamiatane!
Czy rzeczywiście sądzicie, że zburzenie tego obiektu przeszłoby bez echa i konsekwencji? Zwłaszcza w sytuacji wykorzystywania pieniędzy UE. W ogóle dziwne, że pozwolono na realizację tego planu, bez zabezpieczenia (przeniesienia?) domku. Czyżby ktoś ukrył fakt istnienia tego zabytku? Jeżeli tak się stało..... to sprawa może mieć ciąg dalszy.
Z żalem muszę stwierdzić, że przeszło by bez echa. Przypomnę tylko zburzony zabytkowy dom na ul. Gizewiusza - sprawa umorzona. Wycięte drzewa objęte ochroną przyrody na cmentarzu przy ul. Czarnieckiego - sprawa umorzona. Zniszczone nagrobki ujęte na liście światowego dziedzictwa UNESCO też na tym cmentarzu - sprawa umorzona. Wszystko na potrzeby jednej z ostródzkich firm budowlanych za przyzwoleniem urzędu miasta i wymiaru sprawiedliwości. :beksa:
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: mmgg »

ALCHEMIK pisze:
toledo pisze:Brawo Łysy! Chociaż dziwne, że ratusz wcześniej nie wykreślił zabytku z gminnego programu ochrony zabytków i gminnego rejestru zabytków! Trzeba było wykreślić i byłoby pozamiatane!
Czy rzeczywiście sądzicie, że zburzenie tego obiektu przeszłoby bez echa i konsekwencji? Zwłaszcza w sytuacji wykorzystywania pieniędzy UE. W ogóle dziwne, że pozwolono na realizację tego planu, bez zabezpieczenia (przeniesienia?) domku. Czyżby ktoś ukrył fakt istnienia tego zabytku? Jeżeli tak się stało..... to sprawa może mieć ciąg dalszy.
Z żalem muszę stwierdzić, że przeszło by bez echa. Przypomnę tylko zburzony zabytkowy dom na ul. Gizewiusza - sprawa umorzona. Wycięte drzewa objęte ochroną przyrody na cmentarzu przy ul. Czarnieckiego - sprawa umorzona. Zniszczone nagrobki ujęte na liście światowego dziedzictwa UNESCO też na tym cmentarzu - sprawa umorzona. Wszystko na potrzeby jednej z ostródzkich firm budowlanych za przyzwoleniem urzędu miasta i wymiaru sprawiedliwości. :beksa:

ALEŻ BICIE PIANY !!!!!!!!!
http://www.ostrodaonline.pl/index.php?o ... =4&mat=330

skończcie już jęczeć
Ostatnio zmieniony 2010-10-31, 21:58:32 przez mmgg, łącznie zmieniany 1 raz.
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
ostroda11
początkujący
początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 2010-06-17, 21:13:27
Gadu-Gadu: 0

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: ostroda11 »

Ludzie dajcie juz spokoj czy wygra Brodiuk czy Najmowicz czy Dąbrowski w Ostródzie nic absolutnie nic sie nie zmieni. Te wybory to tylko tak naprawde ktory z tych panow bedzie mial dostep do koryta i wieksze mozliwosci do brania lapowek i tyle zero zmian zero rozwoju jak w calej polsce zreszta.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: toledo »

Zmieni, kolego, zmieni. Właśnie tego rządząca w ratuszu ekipa boi się. Boi się, że po zmianie władzy w mieście wyjdą na jaw śmieci spod dywanu. Mam nadzieję, że obu wymienionych kandydatów jest na to stać.
Awatar użytkownika
motocykl
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 2010-10-11, 21:57:19
Gadu-Gadu: 0

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: motocykl »

toledo pisze:Zmieni, kolego, zmieni. Właśnie tego rządząca w ratuszu ekipa boi się. Boi się, że po zmianie władzy w mieście wyjdą na jaw śmieci spod dywanu. Mam nadzieję, że obu wymienionych kandydatów jest na to stać.
Wiesz, że rozpocząłeś w tej chwili sugestie i pomówienia nie podparte żadnymi faktami? Wiesz, że tego typu polityka to iście rynsztokowy brud?
"Jeśli Ja zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie."
ostroda11
początkujący
początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 2010-06-17, 21:13:27
Gadu-Gadu: 0

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: ostroda11 »

Cytat "Jakby wybory mogly by cos zmienic dawo zostaly by juz zakazane", kazdy z kandydatow prezentuje te same poglady socjalistyczne wiecej troski o mieszkancow czy inne dyrdymaly poza tym wszyscy narzekacie ze jest w ostrodzie tak zle a od 20 lat rzadza ciagle ci sami ludzie wiec co sie moze zmienic?
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: toledo »

Wuefemko, a może hrywno, nic nie rozpoczynałem. Mogę wnioskowac, że nie byłoby takiej agresji w kampanii, gdyby nie było jakichś obaw. Główną przyczyna agresji jest strach. Pies tym glośniej ujada im się mocniej boi. Kot wyciąga pazury ze strachu. Nawet papużka w klatce przestraszona czymś dziobie. To samo czynią ludzie. Jeżeli niczego się nie boją, to skąd tyle ksenofobii, grania na najniższych instynktach? Skąd taka agresja? Skąd pojawiający się co cztery lata, z okazji kampanii, pod różnymi nickami ci sami ludzie?
Ta agresja jest najlepszym dowodem na możliwość śmieci pod dywanem. A jeżeli ich nie ma to świadczy ona o zimnej, wyrachowanej kalkulacji. A to, przykro mi, dyskredytuje takich graczy moralnie.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: cdn »

Rym częstochowski ma swoją tradycję,
za to rym ostródzki jest nowy.
W rytmie marsza go wyją Dąbrowski z Wawrzyńskim,
topiąc w długach Ostródę, gnojąc opozycję.

Ma uciechę publika, oczekując wyniku.
Bo przypomina to taniec - wcale nie chocholi.
To taniec na Titanicu.


:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: mmgg »

toledo pisze:Wuefemko, a może hrywno, nic nie rozpoczynałem. Mogę wnioskowac, że nie byłoby takiej agresji w kampanii, gdyby nie było jakichś obaw. Główną przyczyna agresji jest strach. Pies tym glośniej ujada im się mocniej boi. Kot wyciąga pazury ze strachu. Nawet papużka w klatce przestraszona czymś dziobie. To samo czynią ludzie. Jeżeli niczego się nie boją, to skąd tyle ksenofobii, grania na najniższych instynktach? Skąd taka agresja? Skąd pojawiający się co cztery lata, z okazji kampanii, pod różnymi nickami ci sami ludzie?
Ta agresja jest najlepszym dowodem na możliwość śmieci pod dywanem. A jeżeli ich nie ma to świadczy ona o zimnej, wyrachowanej kalkulacji. A to, przykro mi, dyskredytuje takich graczy moralnie.
Toledo ile lat mieszkasz w Ostródzie , po twoich wypowiedziach sądzę że niewiele ,
czy ty naprawdę uważasz że numery jakie zrobili Dąbrowskiemu platformersi , teraz będzie normalnie ?

zmiany w mieście ? kpisz! proponuje ci przeczytać artykuł Adriana Godlewskiego http://www.naszaostroda.pl/index.php?op ... Itemid=492

nie przekonasz żadnego Hrwyny motocykla czy jaska56 do tego że Brodiuk to wspaniały kandydat i NA ODWRÓT


tak naprawdę nikogo z polityków nie interesuje nic prócz władzy dla władzy lub władzy dla kasy ,
elektorat wprawdzie trzeba obłaskawiać raz na cztery lata ale nie jest
to problem bo większość tego elektoratu tworzą naiwni, słabo orientujący się w tzw polityce i szczęśliwi posiadacze
krótkiej pamięci ludzie.
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: toledo »

Tekst czytałem. Logiczna i przejrzysta, na pewna po części subiektywna, ocena autora. Mieszcząca się w konwencji dyskusji o problemach miasta. Dyskusji merytorycznej, której u nas bardzo niewiele.
Nie wiem, jakie numery platformersi zrobili Dabrowskiemu. Ciekawym, bo żadnych nie znam, a chciałbym poznać.
Ależ ja żadnego hrywny (wuefemki) oraz tych co zamienili swoje nicki na inne (jasie, misie i krewy) nie mam zamiaru przekonywać do kogokolwiek i do czegokolwiek.
Skoro uważasz, że polityków nic innego poza kasą nie interesuje, ze wszyscy są tacy sami to warto sprawdzić. Może więc warto pożegnać SLD-owców (albo pseudo-SLDowców, bo teraz uciekają od tej nazwy) na innych? Może akurat twoja teza nie jest prawdziwa?
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: mmgg »

do tego co piszesz pogoniłbym wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
od Babalskiego i jego ekipy , oraz tych co chcieli go usunąć - Brodiuk współpracujący z Nosewiczem ich również
Skończyła by się wojenka ostródzka - wiem to utopia ,
wybory wygra ten co przekona do siebie "zwykłych ludzi"
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: cdn »

Wawrzyński wspólnie z Dąbrowskim nowy marsz stworzyli.
Nazywa się: Będzie Euro( nie powiedzieli gdzie).
W kampanii wyborczej wspólnie go będą wyli.
Plagiat jest marniutki, trzeba powiedzieć przeto:
marny z ciebie poeta, Wawrzyński- poeto.
Marsz ,marsz Dąbrowski, to marsz bohatera.
Niech go nie nadużywa nasz Olgierd - przechera.
Panowie myśleli,że postąpili sprytnie.
Nic bardziej mylnego, wyborca ich za to wytnie!
Bardzo szybko panowie zdadzą sobie sprawę,
że bardzo źle jest jest przywłaszczać sobie
cudzą sławę.

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: Walter »

CDN
nic tylko :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Ujmujesz temat znakomicie.
mam nadzieję ze II tura odbędzie się między Brodiukiem a Najmowiczem.
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: ALCHEMIK »

W ramach oszczędności lepiej niech Brodiuk wygra w pierwszej turze! :D
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Awatar użytkownika
motocykl
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 2010-10-11, 21:57:19
Gadu-Gadu: 0

Re: Kandydaci na fotel burmistrza

Post autor: motocykl »

Z mała wasza mniejszość chłopczyku o czarnym podniebieniu.
"Jeśli Ja zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie."
Zablokowany