Eurowybory

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Eurowybory

Post autor: miś_polarny »

Temat umieściłem w tym dziale z powodu braku odpowiedniego.

Zauważyłem, że kandydatami do europarlamentu z naszego regionu są kandydaci spoza niego tj. Jacek Kurski lub kandydat rodem z PZPR Tadeusz Iwiński lub niejaki Krzysztof Lisek z PO. Pytanie moje brzmi: dlaczego lokalni działacze okazali w tej sytuacji swoją bezsilność i nie byli w stanie stanąć w szranki z władzami partii wymuszając na władzach by to oni okazali się liderami list wyborczych. Gdzie podział się chociażby nasz słynny senator Stanisław Gorczyca? Przecież nie tak dawno zapowiadał start w eurowyborach. Czyżby był on tylko kolejną głową w szeregach partii? W końcu z posła zdeklasowano go na senatora (w naszym parlamencie zdecydowanie senator to funkcja typowo wypłatowa) a teraz nie był w stanie wystartować w eurowyborach. Czyżby jego kariera jako polityka, który szczerze mówiąc nigdy nie słynął z przebojowości, dobiegała końca?
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: Eurowybory

Post autor: chochlik »

sie przełamie, a niech tam.
Jak zwykle moje wyrazy współczucia - co otworzysz otwór gębowy, to lecą pomyje :)
Wyjaśniam. Tylko porąbanym móżdżku misia polarnego może się rodzić myśl,że najlepsi są "nasi".Zgodnie z tą teorią, najlepszym kandydatem byłby twój idol - " przedsiębiorca" tworzący imperium hazardu, bo to i "swój" i światowiec i co tam jeszcze... Rozumiem twoją zapiekłą niechęć do parlamentarzystów wszelkiej maści, bo w końcu od jednego dostałeś po ryju - jak najbardziej zasłużenie.
A twoje rewelacje są tyle warte, ile ty - czyli nic nie warte :)
Awatar użytkownika
Bond
początkujący
początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 2009-02-04, 08:53:06
Gadu-Gadu: 0

Re: Eurowybory

Post autor: Bond »

chochlik pisze:sie przełamie, a niech tam.
Jak zwykle moje wyrazy współczucia - co otworzysz otwór gębowy, to lecą pomyje :)
Wyjaśniam. Tylko porąbanym móżdżku misia polarnego może się rodzić myśl,że najlepsi są "nasi".Zgodnie z tą teorią, najlepszym kandydatem byłby twój idol - " przedsiębiorca" tworzący imperium hazardu, bo to i "swój" i światowiec i co tam jeszcze... Rozumiem twoją zapiekłą niechęć do parlamentarzystów wszelkiej maści, bo w końcu od jednego dostałeś po ryju - jak najbardziej zasłużenie.
A twoje rewelacje są tyle warte, ile ty - czyli nic nie warte :)

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :D :D :D :D
Albowiem Bóg stworzył ludzi,
ale to Samuel Colt uczynił ich równymi.
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Eurowybory

Post autor: miś_polarny »

chochlik pisze:sie przełamie, a niech tam.
Jak zwykle moje wyrazy współczucia - co otworzysz otwór gębowy, to lecą pomyje :)
Wyjaśniam. Tylko porąbanym móżdżku misia polarnego może się rodzić myśl,że najlepsi są "nasi".Zgodnie z tą teorią, najlepszym kandydatem byłby twój idol - " przedsiębiorca" tworzący imperium hazardu, bo to i "swój" i światowiec i co tam jeszcze... Rozumiem twoją zapiekłą niechęć do parlamentarzystów wszelkiej maści, bo w końcu od jednego dostałeś po ryju - jak najbardziej zasłużenie.
A twoje rewelacje są tyle warte, ile ty - czyli nic nie warte :)

Po ryju dostałem ostatni raz w podstawówce chociaż co do tego nie jestem pewny i nie chodzi czy dostałem później ale o to czy kiedykolwiek padłem ofiarą tak brutalnego aktu przemocy. Jeśli natomiast masz informację, że ktoś kogoś pobił łamiąc prawo to Twoim obowiązkiem jest zgłosić to prokuraturze... chociaż wy od niej z dala wolicie się trzymać :D

Senator Gorczyca to ten były poseł którego dane mi było raz w telewizji zobaczyć i to w niedzielnej porannej ramówce przy minimum oglądalności. Brawo. Stwierdzenia moje wcale nie były obrażające - po prostu tak jest i tyle! Senator po prostu się nie nadaje. Zresztą nie bez powodu krążą informacje, że Włodymir chce swego przywódcę wystawić niczym Ziobro PiS i samemu wystartować w wyborach parlamentarnych. Z dobrego źródła wiem (WASZEGO!!! a może NASZEGO!!), że Włodymirek marzy o poselskich ławach i chce stanąć na czele PO nie tylko ostródzkiej (czyt. prowincjonalnej) ale i tej wojewódzkiej.

Co tu ukrywać? Przecież to logiczny ciąg tejże błyskotliwej kariery politycznej - Ze stawów do sejmu!
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: Eurowybory

Post autor: chochlik »

zacząłem ,to skończę :)
Jak zwykle na początku - moje wyrazy współczucia.
Twoje informacje są rewelacyjne, aczkolwiek niepełne. Twój obsesyjny wrzód na d..ie, czyli Brodiuk tak ci dokucza, że tracisz rozum. Sądzę, że dopóki nie rozwali was do końca, to nie będzie się nigdzie rwał, bo kto mu dostarczy tyle przyjemności co wy. Dostajecie po tyłku gdzie się da, ale to jeszcze nie koniec :twisted:
Gorczycy nie muszę bronić - broni się sam. Zresztą, byle chłystek mu nie dokuczy, bo jest za malutki.
Jeśli chcesz wiedzieć, to załatwił w końcu taki przebieg E7, że ludzie na Wałdowie mogą być spokojni. Wy nie mogliście się tą sprawą zająć, bo skąd wziąć czas, gdy pilnuje się zupełnie innych interesów.Na marginesie - jak idzie budowa fabryki jednorękich bandytów?
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Eurowybory

Post autor: miś_polarny »

chochlik pisze:zacząłem ,to skończę :)
Jak zwykle na początku - moje wyrazy współczucia.
Twoje informacje są rewelacyjne, aczkolwiek niepełne. Twój obsesyjny wrzód na d..ie, czyli Brodiuk tak ci dokucza, że tracisz rozum. Sądzę, że dopóki nie rozwali was do końca, to nie będzie się nigdzie rwał, bo kto mu dostarczy tyle przyjemności co wy. Dostajecie po tyłku gdzie się da, ale to jeszcze nie koniec :twisted:
Gorczycy nie muszę bronić - broni się sam. Zresztą, byle chłystek mu nie dokuczy, bo jest za malutki.
Jeśli chcesz wiedzieć, to załatwił w końcu taki przebieg E7, że ludzie na Wałdowie mogą być spokojni. Wy nie mogliście się tą sprawą zająć, bo skąd wziąć czas, gdy pilnuje się zupełnie innych interesów.Na marginesie - jak idzie budowa fabryki jednorękich bandytów?
Od kiedy w gestii samorzadowcow lezy zaplanowanie przebiegu drogi krajowej? To nalezy do GDDiA a z tego co sie orientuje nie Staszek G. jest jej pracownikiem. Przebieg drogi ustala sie nie tylko poprzez konsultacje spoleczne ale takze przez chociazby decyzje sanepidu itd, itp - tak wiec Staszek G. g*** ma do powiedzenia w tej kwestii i blagam nie probojcie ludziom wciskac tak bezczelnych klamstw! Staszek nic nie moze.

Staszek jest szeregowcem. Jego zadaniem jest podniesc reke i wcisnac przycisk ;)
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: Eurowybory

Post autor: chochlik »

powiedz mi misiu, bo to bardzo ciekawe - czy opluwanie i dyskredytowanie wszystkich wokoło zastępuje ci taką naturalną nawet dla polarnych misiów potrzebę, jaką jest akt seksualny? Bo środkiem zastępczym nie jest chyba gorzała?
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Eurowybory

Post autor: miś_polarny »

chochlik pisze:powiedz mi misiu, bo to bardzo ciekawe - czy opluwanie i dyskredytowanie wszystkich wokoło zastępuje ci taką naturalną nawet dla polarnych misiów potrzebę, jaką jest akt seksualny? Bo środkiem zastępczym nie jest chyba gorzała?

Powiedz mi chochliku czy przypisywanie "wodzom" zasług, których nie są autorami to normalne zachowanie przydupasów?
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Eurowybory

Post autor: toledo »

Zuważyłeś chochliku, że misiowi czasami wymsknie sie prawda o samym sobie?

Nic nie wiem o udziale Gorczycy w zmianie planów Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych, ale rzeczywiście ci panowie ustępują tylko pod wpływem silnego nacisku. Bez lobbowania w rządzie nie ustępują. Ostatnio co prawda są w odwrocie, ale nadal trzeba dobrze "popracować", by cokolwiek tam zmienić.
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Eurowybory

Post autor: miś_polarny »

Gorczyca to lobbowac może co najwyżej w starostwie :D :D :D :D :D :D
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Eurowybory

Post autor: czarny0 »

"Eurowybory" :D -ja tam wolę wybrać funty szterlingi,dolce albo sztabki złota :D euro??.....iiiiiiii tttaaaammmmm....
czujnik zła
początkujący
początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 2008-10-26, 19:38:34
Gadu-Gadu: 0

Re: Eurowybory

Post autor: czujnik zła »

miś_polarny pisze:Gorczyca to lobbowac może co najwyżej w starostwie :D :D :D :D :D :D
Jak dla Ciebie ''Misiu popaprany "to ,pan G.Koniec,zamknij sie wreszcie ,bo cie wykopia z tego forum.Pozdrawiam sprawiedliwych. :aniol:
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Eurowybory

Post autor: jezuita »

cieszy mniue to ze "dupek" -zboczeniec Iwinski nie zostal europoslem wrescie cos sie zmieni na liscie plac w Europarlamencie najgorzej jednak ze w zasadzie to sie nie wiele zmieni tylko nazwisko kolesia na garnuszku wyborców
Zablokowany