Lista obietnic

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Lista obietnic

Post autor: Jacek-P »

Wszyscy kandydaci przed wyborami obiecują nam wyborcom przeróżne rzeczy. Jest to niestety wpisane w działania wyborcze. Niewielu z nas pamięta po zakończonej kampanii co obiecali nam kandydaci. W tym wątku będą się pojawiać obietnice składane publicznie przez kandydatów. Zachęcam również was do dodawania takich informacji.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Lista obietnic

Post autor: Respecta »

niech obiecają, że będą mówić prawdę w czasie kampanii a wtedy nie będzie się dla mnie liczyło jaki mają program... bo programu nie będzie :twisted: :twisted: nie będzie niczego :twisted:
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Lista obietnic

Post autor: czarny0 »

Ja nie obiecuję,że będę obiecywać :D Nie obiecam też,że będę cokolwiek mówić :D nie obiecuję że będę miała jakikolwiek program ani że prawda popłynie w eter :D :D :D Apeluję!!!Nie głosujcie na mnie ,bo i tak wygram :D :D :D :aniol: :diabel:
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Lista obietnic

Post autor: Respecta »

OK! mojego głosu już nie masz
za pewność siebie ;P
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Zablokowany