Forum Online

Forum dyskusyjne serwisu Ostróda Online
Ostróda Online : Forum : Mapa : Galeria : Chat
Teraz jest 2018-02-22, 23:18:02

Strefa czasowa: UTC + 1

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2003-01-12, 16:22:00 
moderator
moderator

Witam
Wydawało mi się, że pewne rzeczy nie wymagają opisu i instrukcji. Jednak widzę, że "pewnym osobom" trzeba wyjaśnić, do czego służy forum.
Jest to miejsce do dyskusji. Wszystko, co odbiega od tych zasad będzie usuwane. Pragnę też wyjaśnić "pewnej grupie osób", że forum jest podzielone na działy tematyczne. Dlatego też wypowiedzi niezwiązane tematycznie z danym forum będą z niego usuwane. Rolą moderatora jest ustalania tematów dyskusji i dbanie o to, aby w dziale o określonym temacie znajdowały się wypowiedzi dotyczące właśnie tego tematu. Nie jestem cenzorem tylko moderatorem. Proszę o szanowanie innych użytkowników i nie zaśmiecanie forum wypowiedziami niezwiązanymi z tematem danego forum.

Pozdrawiam

[%sig%]

Tytuł:
PostNapisane: 2006-07-11, 13:04:40 
początkujący
początkujący

Jestem tu po raz pierwszy i juz doznalam szoku.Kazy kto chce powiedziec jedno slowo otwiera nowy temat.tym samym zaimieca cale forum.Chyba niektorzy bardzo sie nudza i dlatego to robia.Pozdrawiam

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1