Burmistrz z demokratycznych wyborów

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Burmistrz z demokratycznych wyborów

Post autor: mojsa »

Ostatnio radni miejscy SLD wydali oświadczenie, w którym wspominają o Burmistrzu wybranym w demokratycznych wyborach.
Tak to prawda - sam oddałem głos na Jana Nosewicza i od początku tego żałuję.
Powód jest oczywisty - bo nie mogę liczyć na demokratycznie wybranego burmistrza Jana Nosewicza - zamiast jego, (na spotkaniach, przed kamerami itd.) prawie wszędzie pojawia się Olgierd Dąbrowski - przykład z ostatniego dnia: powiatowe forum organizacji pozarządowych. Pana burmistrza nie było, bo ważniejszy dla niego jest wyjazd na Litwę, do maleńkiej szkoły w Nowej Wilejce, niż spotkanie z organizacjami działającymi w Ostródzie i powiecie ostródzkim (ponad 200 organizacji). Osobiście uważam to za lekceważenie swoich wyborców.
Mam wrażenie, że "demokratycznie wybrany Burmistrz" już dawno oddał swoje kompetencje swojemu zastępcy, który nie może legitymować się ani jednym głosem wyborcy (poza głosem p. Jana Nosewicza).
Czy tak rozumie się demokrację?
Oświadczenie radnych SLD kończy się protestem przeciwko ograniczaniu kompetencji demokratycznie wybranego burmistrza.
W kontekście powyższego stwierdzenie to pozostawiam bez komentarza.
Karol
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2005-03-10, 20:40:31
Gadu-Gadu: 0

Re: Burmistrz z demokratycznych wyborów

Post autor: Karol »

mojsa pisze:Ostatnio radni miejscy SLD wydali oświadczenie, w którym wspominają o Burmistrzu wybranym w demokratycznych wyborach.
Tak to prawda - sam oddałem głos na Jana Nosewicza i od początku tego żałuję.
Powód jest oczywisty - bo nie mogę liczyć na demokratycznie wybranego burmistrza Jana Nosewicza - zamiast jego, (na spotkaniach, przed kamerami itd.) prawie wszędzie pojawia się Olgierd Dąbrowski - przykład z ostatniego dnia: powiatowe forum organizacji pozarządowych. Pana burmistrza nie było, bo ważniejszy dla niego jest wyjazd na Litwę, do maleńkiej szkoły w Nowej Wilejce, niż spotkanie z organizacjami działającymi w Ostródzie i powiecie ostródzkim (ponad 200 organizacji). Osobiście uważam to za lekceważenie swoich wyborców.
Mam wrażenie, że "demokratycznie wybrany Burmistrz" już dawno oddał swoje kompetencje swojemu zastępcy, który nie może legitymować się ani jednym głosem wyborcy (poza głosem p. Jana Nosewicza).
Czy tak rozumie się demokrację?
Oświadczenie radnych SLD kończy się protestem przeciwko ograniczaniu kompetencji demokratycznie wybranego burmistrza.
W kontekście powyższego stwierdzenie to pozostawiam bez komentarza.
precz skrytym parówkożercom!!!!
Formata
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2006-02-03, 18:30:06
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTRÓDA

Re: Burmistrz z demokratycznych wyborów

Post autor: Formata »

No to co te radne w końcu napisali. Protestują czy nie? I przeciw komu Nosewiczowi czy Dabrowskiemu ? No po prostu połapać się nie można w tym grajdole. Nosewicz-Dabrowski.Dąbrowski-Nosewicz. To ja się zapytowywuję - kto w końcu tu je burmistrzem? I wnoszę stanowczy protest - proszę mną nie manipulować medialnie :o
Awatar użytkownika
Ruda
początkujący
początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 2005-04-21, 19:13:26

Post autor: Ruda »

Nie martwcie się chłopcy, przyjdzie ekipa księdza Rydzyka...
pomoże....
Będziemy pluskać się w miodzie.
Awatar użytkownika
Mars
początkujący
początkujący
Posty: 91
Rejestracja: 2005-02-17, 18:54:51

Post autor: Mars »

I WINIE
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Protestuję! Moderator wstrzymuje moje odpowiedzi!
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

jaś wędrowniczek pisze:Protestuję! Moderator wstrzymuje moje odpowiedzi!
"A łyżka na to Niemożliwe"

Kłamczuch
Nic nie napisałeś
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
gardziej
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2004-09-09, 20:38:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: ostroda

Post autor: gardziej »

ksks
Nie martwcie się chłopcy, przyjdzie ekipa księdza Rydzyka...
pomoże....
http://www.youtube.com/watch?v=WyxEdbyswKA
Czy to aby najlepszy pomysl????:D
Zablokowany