Ostródzkie Hity i Kity 2005

Moderator: Jacek-P

Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Największym kitem a zarazem hitem 2005 r. były wydarzenia związane z KRONOSPANem.
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Post autor: mmgg »

największym kitem jest : Ostróda
wsciekly
początkujący
początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 2005-05-05, 20:16:04

Media Markt

Post autor: wsciekly »

Marcelina, z KRONOSPANEM to jest tak jak z Media Marktem ...Nie dla idiotów :wink:
A tak abstrachując to najwiekszym Hitem roku 2005 po Detektorze oczywiście, była wściekła lewicowa całoroczna wulgarna miejscami propaganda lokalnego szmatławca, który swoją działalnością stwarzał całoroczną iluzję sukcesu lokalnej sitwy i zasługuje dzięki temu na oskara HIT roku 2005 za umiejętność wmówienia ludziom że w Ostródzie jest super, bezrobocie nie jest ważne bo przecież my będziemy potęgą turystyczną, zamiast chleba igrzyska, gry i zabawy. Są bezkonkurencyjni w tej kategorii.
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

kit
*lampki świąteczne powieszone na ulicach (zresztą jak co roku do du%^)
*akcja zima

hit
*mecz Polska - Chiny
Tymoteusz
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2005-11-26, 00:09:40
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Tymoteusz »

Z tymi lampkami to prawda, wstyd że hej - czyli KIT. Jeżeli chodzi o HIT to niestety chyba nie ma, choć faktycznie pretenduje OstReggae Festival. :lol: :lol:
Awatar użytkownika
DJ_Zbycho
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2004-05-15, 10:38:12
Gadu-Gadu: 8736988
Lokalizacja: z czata
Kontakt:

Hit-y & Kit-y

Post autor: DJ_Zbycho »

Co Bozia ma pacjętów to wasze, weźcie kije te od rozgrywek i dajcie sobie po razie ( do tych co lubią pyskówki na forum). Hit - zdecydowanie "Zmysł" i "Przebudzeni" oraz ich prowadząca Pani Monika, (czasby się zastanowić czy nie wymienić p. Anny Z. B. z CKiS na Monikę, która o teatrze ma więciej do powiedzenia niż spektakle erotyczne z udziałem 15-latków). Kit - kompleks koszarowy, tyle fajnych imprez można byłoby tam zrobić tylko odpowiednio przystosować , pokazali nam już to organizatorzy Festivalu Reagge. To tyle.
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

KIT - Gazeta O., która określa się ponoć mianem potęgi informacyjne.

HIT - Internetowy Serwis Informacyjny ostrodaonline!!!
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

prosze

Post autor: Tytus Andronikus »

siła rozmaitosci ???
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Hit - to zdecydowanie Ostróda Reggae Festival
Kit - nowa gazeta, czyli Rozmaitości Ostródzkie (Rozmaitości Wyborcze)
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

KIT - jaś wędrowniczek

Post autor: mojsa »

Czytaj człowieku tytuł postu:
OSTRÓDZKIE KITY I HITY 2005

więc nie wciskaj ludziom kitu (co jak widać umiesz najlepiej) że Rozmaitości Ostródzkie ukazywały się w 2005 roku.

Gazetę będziesz mógł ocenić na forum za rok.
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Czytam tytuły postów, ale ta gazeta to taki KIT, że w przyszłym roku nie będzie czego oceniać.
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

A po drugie, coś pan mojsa nerwowy. Czyżby związany z tą gazetą?
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

Tak jak przypuszczałem. Znam ten styl.

Skoro umiesz czytać to jeszcze trzeba umieć z tego korzystać.

To jest temat dotyczący roku 2005. Nie mieszaj więc ludziom w głowach wrzucając temat z roku 2006.

Nie zaśmiecaj forum tylko dlatego, że nie pasuje Ci jakaś gazeta.

Ale jak widać lubisz obsmarowywać innych - więc napisz swój post.

Na zakończenie - nic Ci do tego z kim jestem związany.

To jest moja prywatna sprawa i nie musze się jakiemuś "jasiowi" z tego tłumaczyć.
A żeby nawiązać do tematu:
KIT 2005 roku powinien być przyznany panu Markowi J. za nieuzyskanie ani jendego euro dotacji unijnych dla miasta Ostródy
HIT 2005 roku - dla pana który go wypromował, wiecej takich pomysłów. Gratulacje!
wsciekly
początkujący
początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 2005-05-05, 20:16:04

Capo di tutti capi

Post autor: wsciekly »

Panie Jaś Wędrowniczek, a ja myślę żeś Pan związany jesteś z tą drugą gazetą, (wiadomo którą he he he) ta to jest dopiero umoczona wyborczo, finansowo i personalnie. Tuba tubek megafonów propagandy sukcesu lokalnej sitwy ostródzkiej (jak Capo di tutti capi). Taka cosa nostra informacyjna lokalnego rynku informacji. Panie Jaś, belki pan w swoim oku nie dostrzegasz, a drzazgi innym wytykasz (chociaż z kond inąd jeszcze tego wynalazku nie widziałem). Ale na pewno to nic nie zmienia Bo kitem roku 2005 to oczywiście wiadomo która gazeta jest i basta. W tej konkurencji miejsce już jest zajęte. Zgłoś się pan w następnej edycji :)
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Oj wychodzą kompleksy, wychodzą. Z nikim nie jestem związany i cieszę się, że już nie mieszkam w tym mieście. Chociaż sentyment pozostaje na zawsze...
Awatar użytkownika
DJ_Zbycho
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2004-05-15, 10:38:12
Gadu-Gadu: 8736988
Lokalizacja: z czata
Kontakt:

kity hity

Post autor: DJ_Zbycho »

Już pisałem, ale co Bozia MA PACJĘTÓW. hehe. :o :o :D
feluś
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2006-03-26, 12:08:23

Hity i Kity 2005

Post autor: feluś »

KIT postawa radnych,dajpanieBoze ostródzkiej prawicy.Zadnego pomyslu na nic,tylko to co powie Z.B. - zbyly burmistrz. Ale postawa lewicy,tez nie jest HIT.Bo nic niewydumali madrego.
HIT dwaj panowie z zaplecza.Bracia blizniacy.Nadburmistrzowie.Jako pierwsi wszystko wiedzacy co sie w miescie wydarzylo. Blizniacy choc sie wzajemnie podobno nienawidzacy ale zato wszystko wiedzacy.Pierwszy Nadburmistrz z czasow burmistrza z bozej laski JanaW. czai sie i zaraz przed wyborami jako glowny medrzxec wyskoczy.Bedzie ustawial wszystko i wszystkich. Drugi obecny Nadburmistrz szef radnych łlewycy tez sie czai gdzie by tu cos jeszcze ukrecic. Obaj dzialaja w interesie OCZYWISCIE tylko miasta i mieszkancow.Obaj maja nieprzecietne zdolnosci w zalatwianiu spraw we WSZYTKICH dziedzinach i tymi samymi metodami. Hit za 2005 przyznany za dotychczasowa dzialalnosc i za skutecznosc w czajeniu sie. Przed wyborami w 2006 bezprzeczne HICIORY ROKU!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

pierdety
feluś
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2006-03-26, 12:08:23

Post autor: feluś »

:D Dobre.Usmialam sie.Myslalam ze ty Mojsa poza tepieniem Olgierda D. cos czasami widzisz co sie dzieje w miescie. Nic nie powiem wiecej :twisted: .Gusta twoje i 2 medrcow miejskich takie same. Pozdrawiam :twisted:
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

a feluś to nie feluś - "uśmiałam się". Chyba że kolega ma zadatki na transwerstytę
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

A tak na serio: też mi przyjemność tępienie kogoś. Tym bardziej Olgierda O czy nie O - bez znaczenia.
Przede wszystkim miłość do bliźniego.
Szanujmy się i kochajmy nawzajem. Zgoda buduje - niezgoda rujnuje.
Ukazywanie błędów i wypaczeń nie nazwałbym tępieniem.
Zmiana nicku nic tu nie pomoże - bo nie wierzę, że poczatkująca osoba na forum z dwoma postami - tak świetnie orientuje się w wypowiedziach forumowiczów. Tak na zakończenie - Feluś czy Felusiowa - każdy ma prawo do swoich swobodnych i wolnych wypowiedzi.
Jeśli sądzisz, że masz rację nadając na prawą stronę - Twój wybór.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

KIT roku przyznałbym wszystkim radnym, bez wyjątku czy z lewej czy z prawej strony za wyjatkową operatywność w Radzie Miasta i pracę w komisjach

HIT roku przyznałbym pani Burmistrz Róży Krześniak, za rzetelną pracę na rzecz swojego loklanego samorządu.
feluś
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2006-03-26, 12:08:23

Post autor: feluś »

mojsa pisze:a feluś to nie feluś - "uśmiałam się". Chyba że kolega ma zadatki na transwerstytę
Mojsa ty moja.Myslalam ze Twoje zmiany nicku to tylko sztuczka suczka.Sorry. :P Naucz sie taez czytac innych bo jakos ci to sie nieudaje.Pozdrowienia w kazdym razie.Bez obrazy i podtekstu. :x
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Pewnie jakiś nawiedzony (czytaj mojsa, albo inny wojciech wielkie g.) znowu powie, że to nie czas i miejsce, ale co tam... Mimo że to 'hity i kity 2005', to mam juz propozycję na 2006 (jakby nie było 1/4 roku za nami). Dla mnie, konsekwentnie, kitem roku są Rozmaitości Ostródzkie. Jeśli się to komus nie podoba tu i teraz, to administrator ma już gotowy post na otwarcie hitów i kitów 2006 :lol:
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Żal mi Ciebie Jasiu... Twój neurotyzm ...
ale wszystko ma swoje granice...
Zablokowany