Radio Mazury już gra lepiej!!!

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

Radio Mazury już gra lepiej!!!

Post autor: morderator »

Właśnie posłuchałem sobie KULT-u czyli Kazika Staszewskiego z płyty "45-89", teraz leci śp.Ciechowski z Republiką . ..."tak tak tam w lustrze, to niestety ja ten sam..."
Radio Mazury gra coraz normalnie!!!
Awatar użytkownika
egzorcysta
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2005-10-30, 22:34:56

Post autor: egzorcysta »

Przepraszam, a o której godzinie? :D
Awatar użytkownika
skecz
początkujący
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 2004-07-08, 00:31:04
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: skecz »

co o ktorej godzinie? a moze wolisz smecaca Z-etke, ktora ma playliste skladajaca sie z 10 utworow lecacych non stop przez tydzien az zygac sie chce, co?
ale skecz
Wielki Mistrz
początkujący
początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 2005-11-01, 21:45:55

Post autor: Wielki Mistrz »

skecz pisze:co o ktorej godzinie? a moze wolisz smecaca Z-etke, ktora ma playliste skladajaca sie z 10 utworow lecacych non stop przez tydzien az zygac sie chce, co?
Po co więc słuchasz chłopcze zetki?
Powiem tak:
Są gorsze stacje radiowe 8)
ost2006
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-24, 13:02:20

Post autor: ost2006 »

Witam, kiedyś byłam wierna temu radiu, ale naprawdę moja cierpliwość się skończyła. Nie da się słuchać prezenterzy beznadziejni! Muzyka kiepska. Jak się uczepią jednej piosenki to do znudzenia.Nie słucham już!Muszą naprawdę coś zmienić, bo inaczej kiepsak przyszłość Nie ma jak to RMF FM albo RADIO ZET!!!SUPERRRRRR :lol:
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Zgadzam się, jeśli chodzi o Radio Mazury w 100%. Ale radio zet i RMFFM nie wydaje mi sie czyms super. Zetka dla mnie jest beznadziejna. Bez przerwy te same piosenki. RMFFM już nieco lepiej, w samochodzie czasem da się to włączyć, bo często puszczają piosenki, ale ich stylistyka też w sumie obraca się wokół czegoś na styl disco. No ale cóż, nie oszukujmy sie, radio komercyjne, wiec gra to co aktualnie jest na tak zwanym muzycznym topie, a że na topie jest wielkie g...., cóż..... :?
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

Re: Radio Mazury już gra lepiej!!!

Post autor: reggaemisiek »

morderator pisze:Właśnie posłuchałem sobie KULT-u czyli Kazika Staszewskiego z płyty "45-89", teraz leci śp.Ciechowski z Republiką . ..."tak tak tam w lustrze, to niestety ja ten sam..."
Radio Mazury gra coraz normalnie!!!
wow..jestem szczerze zaskoczony :) Mam nadzieję, że jest tak naprawdę. Z przeszłości pamiętam, że Radio Mazury nigdy nie wybijało się jeśli chodzi o poziom audycji i co najgorsze pamiętam wciąż te same utwory grane na antenie radia. W sumie trzymam kciuki, żeby ludzie pracujący w tym radiu wspieli się mówiąc górnolotnie "na wyższe strefy eteru":P Wydaje mi się, że Ostróda - jej mieszkańcy zasługują na pożądną stacje radiową na przyzwoitym poziomie:)A co do Zet-ek, RMF FM-ów, to dziś nie ma się spodziewać po tych stacjach ambitnych audycji i ciekawej muzyki. I to normalne. To są radia komercyjne (choć trzeba wspomnieć o początku RMF FM), masowo-kulturalne przeznaczone do słuchania przez masy a co za tym idzie - jest to mieszanka wszystkiego co w efekcie daje nic . Wielu ludzie bardzo lubi te stacje więc sa potrzebne. Osobiście mam nadzieję, że styl tych stacji nie będzie jedyną normą radia w Polsce:)
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

misku, obys miał rację :)
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Bzdury piszecie totalne.Radio Mazury nadaje taką muzykę, jakiej jej przeciętny słuchacz chce usłyszeć.Być może prywatnie pracownicy tej stacji słuchają czegoś całkiem innego, ale wymogi rynku są jakie są.Ta stacja musi się sama finansować.Nie osiągnie tego jeśli będzie puszczać np. muzykę poważną.Zapotrzebowanie,gusta,mieszkańców naszego miasta są zaspokajane przez radio Mazury,czy się to komuś podoba czy nie. Takie jest nasze miasto,tacy są mieszkańcy Ostródy.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Radio Mazury już gra lepiej!!!

Post autor: studentka »

reggaemisiek pisze: "na wyższe strefy eteru":P
Oooo, podoba mnie się.
Fajny zwrocik. 8)
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

JJ23. Mieszkańcy naszego miasteczka są ani gorsi ani lepsi niz innych miasteczek. Statystycznie pewnie niewiele odbiegają od każdej średniej. Radi Mazury zaś to zwykłe lokalne radio komercyjne. Z kierownictwem, które woli się nie wychylać i rozliczane jest z przychodów.
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

JJ23 pisze:Bzdury piszecie totalne.Radio Mazury nadaje taką muzykę, jakiej jej przeciętny słuchacz chce usłyszeć.Być może prywatnie pracownicy tej stacji słuchają czegoś całkiem innego, ale wymogi rynku są jakie są.Ta stacja musi się sama finansować.Nie osiągnie tego jeśli będzie puszczać np. muzykę poważną.Zapotrzebowanie,gusta, mieszkańców naszego miasta są zaspokajane przez radio Mazury,czy się to komuś podoba czy nie. Takie jest nasze miasto,tacy są mieszkańcy Ostródy.
w pelni popieram to co napisales, taka jest prawda. Oczywiscie zawsze mogloby byc lepiej, dlatego tez mozecie przeciez pisac maile do radia, z propozycjami :) ( ja pisze czesto i jestem zadowolona z przyslowiowej wspolpracy...) a Techno to juz od conajmiej 2 lata nie ma w radiu, z momentem odejscia Tygrysa, tylko sporadycznie leci to.... na zyczenie sluchaczy. Po za tym chyba wszystkiego mzna tam posluchac, wlacznie z powazna i szantami.....
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Zablokowany