Imprezy

Moderator: Jacek-P

Anonymous

Imprezy

Post autor: Anonymous »

Jakie było podobieństwo między imprezami podczas Dni Ostródy a pogodą? Były fatalne. Tyle, że pogody nie można zmienić ani przewidzieć. W Ostródzie również imprez nie można zmienić od kilku lat. Wciąż to samo i tak samo kiepskie. Wkrótce Summer Hot Days. Niektórzy mówią "gorące rycerskie dni", bo impreza bazuje niemal wyłącznie na pokazach rycerskich, które się zwyczajnie znudziły mieszkańcom jak i przyjezdnym (poza przyjezdnymi rycerzami). Niech organizatorzy pomyślą nad czymś nowym, atrakcyjniejszym. Ile lat jeszcze będziemy maltretowani przez wybory "miss" i pijanych rycerzy podczas SHD.
Hajto

Re: Imprezy

Post autor: Hajto »

Molestowiali Cię rycerze ?
Anonymous

Re: Imprezy

Post autor: Anonymous »

Dokładnie!!! Byłem molestowany przez kilka ostatnich lat przez rycerzy. Bo tak można nazwać zmuszanie kogoś do czegoć czego nie chce. A ja wcale nie chcem oglądać kolejny raz spalenia wioski przez zgraje podpitych rycerzy. Dla mnie to nie jest atrakcja (nie ktorys juz tam raz). Rycerzom już podziękujemy. Może coś nowego, mniej monotonnego i ciekawszego.
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Biuro Promocji robi swoje!

Post autor: jezuita »

Oczywiście, oczywiście i jescze raz oczywiście. Na początek to nie będzie SHD lecz OSHD czyli Ostróda Summer Hot Days. Możen mówić o molestowaniu przez rycerze ale nie rozumiem, bo prawda jest tak , że przeciez to nie jest jedyna ostródzka impreza. Ciągłość OSHD jest tak samo naturalna jak ciągłość wielu imprez i to nie tylko w Ostródzie. Nie chodzi mi o skalę czy format ale wszystkie imprezy chcą być cykliczne z roku na rok, zaczynając od Nocy Blusowych, Pikniku Cuntry a kończąc na Dniach Morza, które w tym roku odstąpiły od dużego koncertu i stały się jedynie sposobem na strzelanie fejerwerków. Tak właśnie zabrakło zasadniczego kocertu z kilkoma grupami grającyni przez całą noc. W efekcie było po prostu nudno. W Ostródzie odbywa się kilka impez cyklicznych, które maja stałych widzów i przy okazją są impezami na które się jedzi, bo napewno się odbęndą. Może czas postawić na striptis w wykonaniu byłych wojewodów, burmistrzów a może starostów ? Tego jeszcze nie bylo w Polsce a najlepiej zorganizować Last Parajd bedzie wtedy dosłowne molestowanie.
Monia

Re: Imprezy

Post autor: Monia »

W tym mieście są ludzie, którzy golą kasę za "animowanie kultury" - jeżeli nie umieją tego robić to wynocha - młodzi, wykształceni i ambitni tylko czekają.
O czym tu mówić CKiS jest instytucją która bierze odpowiedzialność za poziom i ilość organizowanych imprez. To jakieś niporozumienie, że wyręcza ją w tym Biuro Promocji Miasta! Gdyby nie Ci ludzie z BP to w Ostródzie praktycznie nic by sie nie działo.
Ja też mam dość nonszalanckich i pijanych ostródzkich rycerzy, którzy nie rozumieją chyba idei i zasad rycerstwa. Mam też dość podpitej hrabiny teatromanki.
Ale o czym tu mówić jak ostródzką kulturą kieruje człowiek ze średnim wykształceniem.
I tu jesteśmy ewenementem na skalę Polski.
Ale kto to zmieni.
Anonymous

...imprezy...

Post autor: Anonymous »

...to jak wam się nie podoba to sami spróbujcie coś zorganizować...myślicie, że to takie proste...tylko gadać potraficie...a jeżeli chodzi o rycerzy to chyba ty nie kumasz idei rycerstwa i ich zasad...po pierwsze rycerze to byli najwieksi opoje jakich świat widział...a po drugie to sobie poczytaj o rycerzach zakonu i może dowiesz się, że świeci to oni nie byli...nawet burdel na zamku w Malborku mieli droga Monio...stwórz swą imprezę przecież pewnie jesteś młoda, wykształcona i ambitna...zobaczymy kto na nią przyjdzie...a na OSHD będzie zbór rycerzy, bo to jest już stała impreza w naszym mieście, czy tego chcecie czy nie...ewenementem to jesteście wy widzowie, bo sobie zlewacie, a nawet pewnie z domu nie wyleźliście, bo po co...no nie?
...żałosni i leniwi jesteście...tak trzymajcie, wtedy w naszym mieście bardzo smutno będzie...
Awatar użytkownika
pewien ekolog
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:20
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Miasto nad Rzeką i Jeziorem Ostródą zwane

Re: ...imprezy...

Post autor: pewien ekolog »

Przykładów znam wiele, gdzie publiczność nie dopisała. Ostatni przykład Kult i to wy "widzowie" daliście dupy!!!
...obywatelu dołóż starań!!!
...My ci też dołożymy...
Monia

Re: ...imprezy...

Post autor: Monia »

Jak mi żal Ciebie kolego. Ta twoja przerywana wypowiedź zupełnie jak belkot
o-kich rycerzy. Pamiętasz komiks Kajko i Kokosz. Ja bym Was zaliczyła nie do rycerzy a raczej do Zbójcerzy. I co z tego że mieli burdel w Malborku. Tamtym rycerzom do pięt nie dorastacie. I nigdy nie dorośniecie.
razik

Re: Biuro Promocji robi swoje!

Post autor: razik »

wszystkiego dobrego petraxik
Zablokowany