ZGRYŹLIWY to jest strona dla Ciebie

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Ruda
początkujący
początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 2005-04-21, 19:13:26

ZGRYŹLIWY to jest strona dla Ciebie

Post autor: Ruda »

Zgryżliwy pisze:Jako osobnik wyjątkowo wredny,zrobiłem sobie spacerek na naszą plażę koło Kajkowa.PIENKNIE.Ludzi jak mrówek,woda chyba ciepła,bo narodu pomiędzy pomostami-mrowie.Tylko ja-zwierzę nieokrzesane jak zwykle,zamiast rozwalić swoje obmierzłe cielsko na piachu,zacząłem w tym piachu grzebać patyczkiem.No i co??Ano dogrzebałem się 6-ciu petów,kubeczka po napoju i kawałka puszki po Specjalu.I nie wiedzieć czemu-odechciało mi się i opalania,i kąpieli.Wiem że się czepiam,ale czy ktoś sprząta naszą plażę??A czy Straż Miejska zagląda tam poza wizytami związanymi z konkretnymi interwencjami??Bo piesiunie też są regularnie kąpane,a to nie każdemu akurat się podoba.Na ławeczkach wzdłuż schodów masa młodzieży w wieku kwiecie,trąbi browar i inne szlachetne i trochę mniej szlachetne trunki,a w otaczającym lasku....bajzel jak na budowie Huty KATOWICE.Ja wiem-ja się czepiam,ale jako osobnik wyjątkowo źle wychowany,mam jakieś wrednie wyostrzone zmysły i zawsze muszę coś wygrzebać.Postaram się zwalczyć w sobie tą słabość,ale póki co proponuję Władzom naszego grodu baczniejsze przypatrzenie się naszej"pięknej"plaży,co wszem i wobec na zdrowie może się obrócić.Z ukłonami...ZGRYŻLIWY
Awatar użytkownika
Ruda
początkujący
początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 2005-04-21, 19:13:26

Post autor: Ruda »

Zgryżliwy pisze:Chciało by się powiedzieć byłem-widziałem....,ale wręcz wykrzyczę to z siebie!!
O co chodzi?A o występ Stana Borysa!Wiadomo było,że gwiazda dużego formatu,to i spóźnić się może,wiadomo było,że zaśpiewa z pół playbacku(a czort to wie jak to się pisze-zainteresowani pewno się domyślą o co mi chodziło).Ale to,co zafundowali nam panowie od dżwięku,przeszło moje najczarniejsze nawet przeczucia!Panowie,kto was zatrudnia?!Kto płaci za waszą kompletną niekompetencję?!Toż przy takiej obsłudze technicznej,to nawet pies z budą nie będzie chciał wystąpić w naszym mieście!Ja bym zaproponował organizatorom występu,aby gażę za występ pokryć z Waszych kieszeni.Nie wiem,są różne ciekawe zajęcia,np.malowanie ławek,czy koszenie trawy,a jak i to jest zbyt skomplikowane,to idźcie sobie na ryby.Ale nie bierzcie się za akustykę na jakichkolwiek imprezach.Nie kompromitujcie naszego pięknego miasta!Kończę,bo dopadły mnie wręcz myśli samobójcze ze wstydu za ludzi,którzy zdawałoby się powinni znać się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

jak

Post autor: morderator »

bez komentarza jak mówią inni?
Zablokowany