I niestety znowu ZAMEK

Moderator: Jacek-P

Zgryżliwy
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2005-07-16, 16:41:59

I niestety znowu ZAMEK

Post autor: Zgryżliwy »

Z przykrością muszę doczepić się do włodarzy naszego Zamku.Diabli mnie ponieśli na koncert Orkiestry Miejskiej,bo jako zwierzę nieokrzesane chciałem nieco kultury sobie przyswoić.Muszę w tym miejscu pokłonić się nisko wykonawcom,bo jak zawsze dali z siebie wszystko.Koncert bardzo ładny i sympatyczny i chociaż w sali zamkowej akustyka jest żadna,co sprawia że zamiast pięknego brzmienia instrumentów dętych chwilami słychać jedynie istną kakofonię ,to trzeba takie koncerty organizować i promować.I tu kłaniam się niziutko Panu odpowiedzialnemu za nagłośnienie sali.Panie-dyrygent orkiestry jest naprawdę człowiekiem o gołębim sercu,że nie dopuścił się na pańskiej osobie żadnego czynu zbrodniczego.Zakpiłeś pan sobie i z wykonawców i z publiczności.Szkoda,że nie słyszał Pan komentarzy na swój temat.Zgroza,jeżeli dyrygent po pierwszym utworze poszukuje "dźwiękowca".Tym bardziej dziwi mnie ,że na sali był Pański przełożony,oraz większość pracowników ostródzkiej kultury.Nagłośnienie w Pańskim wydaniu doprowadziły nawet moje,od wieków nie myte uchale do zwiędnięcia,co może się negatywnie odbić na reszcie mojej niecnej postury.
I jeszcze jedno.Otóż moje kaprawe oczęta zauważyły,że znakomita większość obecnych uzbrojona była w telefony komórkowe.Jest taki dobry obyczaj,że przed wejściem na jakąkolwiek salę koncertową,do dobrego tonu należy takowe cudo techniki wyłączyć.Co za tym idzie,wychodzenie w trakcie koncertu z komórą przy uchu świadczy o totalnym braku dobrego wychowania i lekceważeniu wykonawców.A taką scenkę też widziałem.
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

ale jak widzę (po godzinie wysłania postów) na koncercie z okazji 25 lecia Solidarności nie zostałeś.
Też było "FAJNIE".
Traf
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2006-05-03, 19:08:33

Post autor: Traf »

Tupet, chamstwo czy tylko brak kultury "ludzi kultury"?

W sobotę mieliśmy okazję wysłuchać operetki "Wesoła wdówka".
W prawdzie głosy nie najwyższego polotu a cena jak "u Jaracza" ale... zawsze coś.

Publiczność dopisała. Miejsc mało. Tym z końca sali.. można współczuć.
Późno przyszli, muszą cierpieć, albo postarać się dostać do zamkowej elity. Wtedy i darmowe zaproszonko się znajdzie i miejsce w pierwszym zarezerwowanym rzędzie.

Tylko zastanawiam się dlaczego?

Za jakie zasługi?

Za artystyczną miernotę czy raczej za dawanie władzy dupy.


PS. Starosta zrezygnował z zajęcia miejsca w pierwszym rzędzie. Wystraszyło go towarzystwo d.... czy burmistrza?
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

JEdnym słowem wiocha na maksa!!!!! :-( To może w ogóle nie organizujmy w naszym mieście koncertów ani kulturalnych spotkań, bo jak widać do większości mieszkańców nie dociera przesłanie i nawet nie potrafią kulturalnie się zachować!!!Normalnie full wioska, wstyd i kompromitacja przed artystami i ludźmi, którzy na kulturze się znają i przyszli na koncert we właścieym celu....Porażka i tyle.Zgrozzaaaaaaa.... :shock: :shock:
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

...

Post autor: reggaemisiek »

a czy jakas nowość?? :D
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Full wioska pasuje do Ostrody, fdzie sie nie ruszysz kaszana for ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

Post autor: morderator »

.......dziwie się dla czego ludzie udają , że jest OK????????
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Post autor: daga »

Traf pisze:Tupet, chamstwo czy tylko brak kultury "ludzi kultury"?

W sobotę mieliśmy okazję wysłuchać operetki "Wesoła wdówka".
W prawdzie głosy nie najwyższego polotu a cena jak "u Jaracza" ale... zawsze coś.

Publiczność dopisała. Miejsc mało. Tym z końca sali.. można współczuć.
Późno przyszli, muszą cierpieć, albo postarać się dostać do zamkowej elity. Wtedy i darmowe zaproszonko się znajdzie i miejsce w pierwszym zarezerwowanym rzędzie.

Tylko zastanawiam się dlaczego?

Za jakie zasługi?

Za artystyczną miernotę czy raczej za dawanie władzy dupy.


PS. Starosta zrezygnował z zajęcia miejsca w pierwszym rzędzie. Wystraszyło go towarzystwo d.... czy burmistrza?
Nic nie rozumiem z tego bełkotu... że co? ... że kto? ... że jak?
Traf
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2006-05-03, 19:08:33

Post autor: Traf »

daga pisze:(...)
Nic nie rozumiem z tego bełkotu... że co? ... że kto? ... że jak?
garniec dziegciu pisze:widać,że daga miałaś do szkoły pod górke, stąd rozumiem rozżalenie,więc i za rusticanum dictum pretensje do twej matki chyba trzeba mieć. :dupa:

Nic ująć, nic dodać....no chyba na pocieszenie, pomyliłaś fora dziewczyno.
Zablokowany