Bardzo Koncertowe lato

Moderator: Jacek-P

Zgryżliwy
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2005-07-16, 16:41:59

Bardzo Koncertowe lato

Post autor: Zgryżliwy »

Można by powiedzieć"byłem,widziałem,było ok".Ale jako wiecznie zgryźliwy osobnik,muszę choć trochę powydziwiać.Impreza naprawdę ok.Tylko co mi się rzuciło w moje kaprawe oczęta,to chyba nieco zbyt luzacki sposób prowadzenia całego koncertu przez dwóch przesympatycznych młodych,znanych prezenterów.Chwilami miałem wrażenie,że wszystkich obecnych chcą troszeczkę przerobić na "walcownię buraczaną".I o dziwo było takich lekko zniesmaczonych więcej.Nie chodzi mi o nagminne zwracanie się do publiczności per "siostro" i "ale jesteś stary-już nad grobem stoisz".Ale okrzyki mające wyrazić stan atrybutów męskości Pana Krzysztofa po przytuleniu młodego dziwczęcia,czy mylenie imion,a nawet ,po skorzystaniu ze ściągi,nazwiska burmistrza-było lekko nie na miejscu.No cóż-młodość ma swoje prawa co było też słychać z ust milutkich dziewczątek wyrażających swoje odczucia na temat świetnej zabawy.Podobno do słownika współczesnej polszczyzny mają dopisać przymiotnik"zaj...sty",jako wyrażenie najwyższego uznania i zachwytu.I jeszcze jedno-kto wpadł na pomysł z nazwaniem placu w byłych koszarach Placem Defilad ?Nazwa całkiem super,tylko Pałacy Kultury brakuje.
pupek86
początkujący
początkujący
Posty: 82
Rejestracja: 2005-05-15, 17:37:14
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: pupek86 »

mozemy w nocy pojechac do warszawy, zawinac im Pałac Kultury i postawic u nas i juz bedzie spox :)
Awatar użytkownika
Mały Mistrz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 378
Rejestracja: 2004-01-26, 00:52:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode

Post autor: Mały Mistrz »

W tych Koszarach to miejsce było "zawsze" (w cudzysłowie, bo po 1945r.)Placem Defilad. Podejrzewa się, co oczywiste, że było tak wcześniej...
W Warszawie już nie ma ww. Placu.
W zwiąku z tym: jeśli Plac Defilad - to w Ostródzie!!!
Mieczów ci u nas dostatek...
Zablokowany