To skandal !!! Tak ale Nie?

Moderator: Jacek-P

fabrykator

To skandal !!! Tak ale Nie?

Post autor: fabrykator »

Pan zatrudniony przez urząd miasta d.s. unii europejskiej mógłby zacząć coś robić?
Dlaczego ten człowiek nie napisał jeszcze żadnego wniosku o środki unijne?
Co miesiąc czeka na swoją nie małą wypłatę? Niech się weźmie za prace. Jak na razie nie zrobił nic aby pozyskać środki dla naszego miasta. Oczywiście nie zapomniałem, że jest z Iławy ale czy w Iławie tak bardzo był przydatny, że go pogonili?
Referendum za społeczeństwem a pan "leń" nadal udaje, że wszystko jest spoko czyli nic?
Stworzono etat w um. ale nie po to aby był dla bycia.
Czy pan "leń" zrobił przez ostatnie pół roku cokolwiek po za uśmiechaniem do swoich przełożonych?
KAPUSTA

Re: To skandal !!! Tak ale Nie?

Post autor: KAPUSTA »

NIEMOŻLIWE!!!!!!TO JUŻ W OSTRÓDZIE NIE MA KOGO ZATRUDNIAĆ.TRZEBA IŁAWIAKÓW.SKANDAL!!!!!!!!
Minor

Re: To skandal !!! Tak ale Nie?

Post autor: Minor »

Możemy choćby warszawiaków, niechby jednak robili cokolwiek mądrego, co pomogłoby wyjść z krzysu, a nie szwędali się po urzędzie tak, jak w przypadku TEGO pana...
Anonymous

...lipa...układy i układziki...

Post autor: Anonymous »

...jak możecie tak oczerniać pana "lenia", przecież on przeszedł kilku godzinne szkolenie, po którym był niemiłosiernie zmęczony i niestety chyba nieuważał...a poza tym to pewnie rodzina, któregoś z naszej "elity" politykującej /polityczną elitą nie można ich nazwać/, bądź kumpel...nic od lat się nie zmieniło i nie zmieni...rządzi ten kto układy ma...a jak sobie nie wyrobisz to jedź do warszawki, zostań krawaciarzem i wqrwiaj wszystkich po kolei...
rekinolo

Co to jest ?

Post autor: rekinolo »

Czy możecie zdradzić personalia tego Pana ? Co to ma znaczyć ? Ludzie, którzy biorą forsę powinni się wywiązywać ze swoich obowiązków, a jak nie to trzeba ich piętnować
Trybun

Re: Co to jest ?

Post autor: Trybun »

Personalia tego Pana???
Z kontekstu wynika, że jeden Pan nie lubi drugiego Pana... czyli, że muszą się znać osobiście!
Innymi słowy: personalia tego Pana, to w równej mierze personalia piszącego Pana...
Ten piszący cierpi najprawdopodobniej na kompleks lenia (nie znosi konkurencji)...
Zakończyć temat!!! - wieje nudą!!!
Dziewczyna

Re: Co to jest ?

Post autor: Dziewczyna »

Facet pracuje na etacie w Urzędzie Miejskim, czyli utrzymywany jest z naszych podatków. jest urzednikiem, a więc osobą publiczną. Nazywa się Marek Janiak
strażnik

Re: To skandal !!! Tak ale Nie?

Post autor: strażnik »

Panie Wojciechu M., czy w Biurze Promocji nie ma już nic do roboty? Gdyby chodziło o fachowość, to nikt by Pana do pracy w UM nie przyjął. Pilnuj Pan swego stołka i nie słuchaj podszeptów kacyka partyjnego szwendającego się po urzędzie (ten co wszystko wszystkim ciągle "załatwia"). Oby nie "załatwił" Pana. Miej Kolego swoje zdanie i pracuj, a nie pouczaj innych, nie intryguj, nie napuszczaj opinii publicznej, burmistrzów. Walcz o swoją d.
Wacek

Re: To skandal !!! Tak ale Nie?

Post autor: Wacek »

Panie Wojtku M. rację ma :Strażnik: piszac,że powinien Pan bardziej bać się o swoja :d.. niż pomawiac innych o nierobstwo.Jak wiekszosc wie zostal Pan zatrudniony przez Pana Burmistrza z powodow przynaleznosci do SLD a nie z powodu posiadenej przez Pan wiedzy i fachowosci.Polecam Panu aby Pan zajal sie robota a nie paszkwilami.wyjdzie to Panu na zdrowie.A niedlugo i Pan bedzie mial klopoty jakie to Pan chyba doskonale wie.Pozdrowienie i bierz si Pan za robote.
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Pomawiacze informacji

Post autor: Tytus Andronikus »

Nie rozumiem ale coś tu nie jest tak. Skąd teza, że to pan Wojtek?
Może to zupełnie ktoś inny a ludzie jak muchy do gówna lecą.
Sprawa pracy p.Lenia to oddzielny przykład.
Pomawiacze mówią o p.Wojtku ale on nawet się w tej kwestii nie wypowiedział,bo obowiązuje Go zasada "wierności w słuszny wybory partii".
Czyli znowu szukaja krzywizny, tam gdzie prosta historia.
P.S. Co u p.Lenia?

[%sig%]
Wojtek M.

Re: To skandal !!! Tak ale Nie?

Post autor: Wojtek M. »

DROGI Wacku, Twoje przypuszczenie, że to ja "nakręcam" temat Marka Janiaka, jest absolutnie BŁĘDNE. Zostałem zobligowany do zpytania Pana Burmistrza w tej sprawie na partyjnym spotkaniu i uczyniłem to... I pragnę z całą stanowczością zaznaczyć, że był to JEDYNY mój głos w sprawie Marka Janiaka. Wyjaśnienia Pana Burmistrza podczas tego spotkania, o czym z pewnością dobrze wiesz, były na tyle przekonywające, że dalsze sprawy roztrząsanie byłoby wręcz niesmaczne, a ja złym smakiem się po prostu BRZYDZĘ. Oznaczałoby też brak szacunku dla Jana, a ja go akurat mam i to NIE TYLKO dlatego, że jest moim szefem. Szukaj więc drogi Wacku dalej, jeśli Cię temat aż tak nurtuje, ale ze mnie proszę zejdź, najlepiej od razu... Ja już za swój "występ" na RadzieSLD oberwałem i wyniosłem z tego spotkania wiele cennych nauk m.in. to, że internet w takiej postaci, gdzie można pod dowolnym pseudonimem pisać równie DOWOLNE brednie, niekoniecznie jest medium wiarygodnym, dlatego też coraz rzadziej zaglądam na forum.....Skoro jednak zostałem wywołany po imieniu, pozwoliłem sobie na odparcie tego bezsensownego ataku, ataku osoby błądzącej w gąszczu obłudy i próbującej znaleźć sobie ŁATWĄ ofiarę. Z punktu widzenia osoby kulturalnej, nie jest do przyjęcia taka forma prowadzenia dyskusji, właściwie, nie wiedząc do kogo mówię, powinienem w ogóle się nie odzywać, ale tuszę, że olśniony moją wysoką kulturą osobistą i właściwą postawą moralną, również wykażesz się odwagą cywilną godną człowieka na poziomie (mniemam wcąż, że takim jesteś) i zechcesz drogi Wacku porozmawiać ze mną w tzw. cztery oczy. Przecież znamy się DOBRZE, nieprawdaż, czy nie stać nas dwóch na kulturalną rozmowę? Chyba, że wolisz nadal uprawiać sztukę paszkwili i snucia INTRYG właśnie, jakże dobrze znaną osobnikom o bardzo niskiej samoocenie i wysokim stopniu frustracji.
Również pozdrawiam, do miłego DROGI WACKU.
Asterix

WACEK I STRAŻNIK ZBŁĄDZILI !!!

Post autor: Asterix »

Prawda jest mocą i P.Wojtek, o tym wie !
Wacek

Re: To skandal !!! Tak ale Nie?

Post autor: Wacek »

Panie Wojtku.
Tylko jedno wzjasnienie , jedno pytanie i jedna uwaga.
1. znamy sie gdyz pracujemy w tym samym budynku.
2. kto dal Panu i panskim kolegom partyjnym dokonywac oceny pracy urzednika
samorzadowego.
3. swoja wypowiedzia posrednio Pan potwierdzil , ze z ta sprawa ma wiele
wspolnego. Do milego spotkania na korytarzu.
Niejeden

Re: To skandal !!! Tak ale Nie?

Post autor: Niejeden »

Słowne przepychanki, jak ja to lubię. Nie nie nie - głupie żarty, nie jestem pieniaczem ale jasna cholera mnie trafia jak przypomnę sobie hasła wyborcze a zaistniałą sytuację - iławiaki do Iławy - dać pracę ostródziakom. Oj Panie Burmistrzu to całe piwo które sobie naważysz przez kadencję na jej koniec będziesz musiał wypić - SAM
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

prawda jednak wygrywa

Post autor: morderator »

Czy przypadkiem ten Pan nie stracił pracy???
Zablokowany