Oświadczenia majątkowe

Moderator: Jacek-P

Andrzej

Oświadczenia majątkowe

Post autor: Andrzej »

Ciekawi mnie pewna sprawa. Zgodnie z obowiązującym prawem samorządowcy są zobowiązani do publikacji swoich oświadczeń majątkowych na stronach internetowych urzędów lub jeśli ich nie ma to dać do wglądu w urzędzie.
W urzędzie nie byłem, ale na żadnej z ostródzkich stron takich oświadczeń nie widziałem. Ciekawe dlaczego? Myślę że podobnie jak ja, spora część mieszkańców chciałaby poczytać co takiego posiadają nasi samorządowcy.
Agnieszka

Re: Oświadczenia majątkowe

Post autor: Agnieszka »

Nie martw się to prawo wchodzi w życie od lipca.
Marek

Matrix jest chodź myślisz, że go nie ma !

Post autor: Marek »

Kiedy śpimy inni robia pieniądze ta maszyna się nie zatrzymuje tylko czasem jest szybciej niż wolniej. Juz niedługo skończy sie kupowanie na żony i kochanki.
Marek

Re: Oświadczenia majątkowe

Post autor: Marek »

no i co mamy lipiec a gdzie są oświadczenia? Prosimy o popis UM Ostroda, a przy okazji i reszta z UG Ostróda już nie wspomnę o Urzędzie Wojewódzkim!!!!!!!!!!!!!!
Anonymous

Re: Oświadczenia majątkowe

Post autor: Anonymous »

...a może byście poszukali...dla chcącego nic trudnego...proszę sobie zwiedzać http://www.bipostroda.24.pl/modules.php ... &artid=107
Marek

Re: Oświadczenia majątkowe

Post autor: Marek »

de la vvvvvvvega a moze jeszcze poszukasz mi reszte kierownictwa z urzedu gminy ostroda i oswiadczenia majatkowe z urzedu wojewodzkiego w olsztynie. don corleone!!!!!
Mason V

Złodzieje i złodzieje to kraj złodzieji!!!

Post autor: Mason V »

Problem w tym , że za szukanie też się juz płaci. Popieram podatek katastralny niech weżmą sie za tłuste dupy złodzieji.
Anonymous

Re: Oświadczenia majątkowe

Post autor: Anonymous »

...nie chce mi się...
widz

Re: Złodzieje i złodzieje to kraj złodzieji!!!

Post autor: widz »

Oświadczeń kilku urzedasow nie ma na stronach. Dlaczego? boja sie upublicznic swoje majatki?
Marek

Re: Oświadczenia majątkowe

Post autor: Marek »

de la vega, byłeś taki ambitny. Myślałem że pomożesz rozwiązać mi ten problem. Czekam! Bo pomyślę, że ich ukrywasz. Przecież internet masz za darmo, bo klikasz z pracy? Pa czekam ???
Trybun

Re: Oświadczenia majątkowe

Post autor: Trybun »

Wasza dyskusja jest niestety jałowa. Przejdźmy do konkretów.
Proponuję rozpocząć rzetelną analizę poszczególnych oświadczeń majątkowych.
Anonymous

Re: Oświadczenia majątkowe

Post autor: Anonymous »

...a co ja jakaś altavista jestem...wejdź na stronę odpowiednich urzędów i poszukaj...może się dowiesz tego czego się chcesz dowiedzieć...ja nie mam przyjemności babrać się w cudzych papierach, nawet gdy to legalne...miłego surfingu panie pan panie...
Trybun

Re: Oświadczenia majątkowe

Post autor: Trybun »

Odwagi de la Vega!!! Żaden Zorro za ciebie tego "nie załatwi"...
Widocznie Marek musi liczyć na pomoc.
"Babranie się" w cudzych papierach??? Dlaczego w cudzych???
Wszak to wszystko z naszych podatków!!!
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Przeglądałam dzisiaj oświadczenia majątkowe radnych powiatowych.
Niestety zakładka nieaktualna (dwa oświadczenia obecnego starosty, brak oświadczego byłego).

Jakie sankcje mogą ponieść samorządy za nieaktualizowanie BiP-ów?
Gdzie szukać podstawy prawnej?
Zablokowany