Za co podatki lokalne???

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Za co podatki lokalne???

Post autor: Tytus Andronikus »

Jak widać na szeregu ulic leży śmieg w ilościach do 30 centumetrów. Nikogo to nie dziwi bo jest zima ale przecież za coś płacimy podatki lokalne i raz na jakiś czas powinna sie tam pojawić odsnieżarka! Wielu ludzi wspomina upadłą komune , że kiedyś to przynajmiej piasek był na każdej ulicy składowany do potrzeb zimowych i ludzie nawet sami jaoś z trudnymi warunkami drogowymi sobie radzili! Od czasów upadku komuny nie ma przecież w lokalnej przestrzeni bezkrólewia i za każdy metr ktoś odpowiada i pobiera opłarty. Co jest przyczyną takiego chorego stanu? Odpowiedzi poszukajcie sobie państwo sami albo zastanówcie się czy wolność demokracji nie stała się samowolą lenistwa. Z pozdrowieniem Odśnieżacz
Karol
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2005-03-10, 20:40:31
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Karol »

To jeszcze nie klęska żywiołowa , a już ciężko nam się żyje :cry: .Ja nie kupię sobie wywrotki , nie przywiozę piachu ale jeżeli ten piach będzie , to na pewno będę posypywał chodnik przy swojej posesji. Tylko niech mi nikt nie wciska , że to jest mój problem, bo jeżeli tak jest ; po co mi ta cała otoczka , która ma mi pomagać ;urzędy,puki,mpo,straże,dygnitarze i jeszcze inne zacne instytucje? Pocieszające jest to , że zima się kiedyś skończy :-P .Pozdrawiam wszystkich walczących ze śniegiem / szczególnie Pana Brodacza/ :-D
precz skrytym parówkożercom!!!!
Awatar użytkownika
DJ_Zbycho
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2004-05-15, 10:38:12
Gadu-Gadu: 8736988
Lokalizacja: z czata
Kontakt:

Za łopaty

Post autor: DJ_Zbycho »

Jasne, pewnie ludzie dopowiedzialni za zniknięcie śniegu z naszych ulic myślą że go sobie sami powywozimy, a co do płaconych pieniędzy mamy człowieka, który ma sprzątać przed blokiem, a i tak snieg będzie zalegał(jak znam życie) do połowy maja, ale ............ .

:oops:
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

100 lat

Post autor: dr Jamajczyk »

Zbyniu 100 lat z okazji 40 urodzin i wszystkiego co sobie pomarzysz -Jacek
Awatar użytkownika
DJ_Zbycho
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2004-05-15, 10:38:12
Gadu-Gadu: 8736988
Lokalizacja: z czata
Kontakt:

Życzenia

Post autor: DJ_Zbycho »

Dzięki drJamajczyk za życzenia niechaj się spełniają, bo cała reszta to kibel :lol: :lol:
Zablokowany