Książka skarg i zażaleń

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Książka skarg i zażaleń

Post autor: Jacek-P »

Skargi na szefa, firmę, pogodę itp.
Ostatnio zmieniony 2005-05-20, 08:27:06 przez Jacek-P, łącznie zmieniany 1 raz.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

tego dawno nie było

Post autor: Tytus Andronikus »

czego człowiek nie robi aby poprawić statystyki...czekanie na narzekanie??????????????????
Anonymous

Post autor: Anonymous »

Najbardziej boli fałszywość kobiet ....sorry, dziewczyn miało być. Gadasz z nią na temat szczerości i zaczynasz się do niej kleić, podwalać czy jak to się tam mówi. Ona też tak samo gada ale Ona nie umie powiedzieć Tobie tego wprost, że ma chłopaka. A taka porażka to bardziej boli niż na przykład niezdany egzamin z Analizy matematycznej...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

och Tytus ;)) hihi polak narzekac potrafi i lubi ;)) a statystkiki nie potrzeba podnosic :) ostroda online dzis obchodzi 4 urodziny statystycznie stoi najlepiej ze wszystkich serwisow www w ostrodzie :)
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

BRAWO

Post autor: dr Jamajczyk »

100 LAT, bo cóż można powiedzieć, to piękne, ze serwis jest na chodzie.......jeszcze raz 100 LAT !!!!!!!!!!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous »

no to na pogodę.pogoda dzisiaj jakaś do bani.nic mi sie nie chce
Anonymous

Post autor: Anonymous »

Chciałbym złożyc zażalenie... albo poradyu się spytać. Mam dziewczynę ( to raczej ona ma mnie) Staram sie być miło i w ogóle i jak na gentelmana przystało od czasu do czasu walnę jakims komplementem. Dziewczyna na moim punkcie ma bzika...i jak jej powiedzieć, że może być tylko moja przyjaciółką, skoro na wczorajszym spotkaniu gdy mnie całowała- nie oponowałem?? Lecz odwzajemniłem pocałunek aby jej nie urazić. Czy moze ktoś mi poradzić?? Naprawde nie chcę jej ranić tylko w dyskretny sposób jej to wytłumaczyć że darzę ją sympatią i może pozostać tylko i wyłącznie przyjaciółką?? Pozdrawiam
Anonymous

Post autor: Anonymous »

Stary,daj sobie na luz.tego kwiatu to poł światu.pozdro:
Anonymous

... nie da sie ...

Post autor: Anonymous »

... ... jak ma bzika i swiata poza toba nie widzi to lepiej nie mow jej ze chcesz abyscie byli przyjaciolmi ... hehhee ... kobiety chyba sa pod tym wzgledem bardziej wyczulone niz mezczyzni ... a moze to wariatka i jej celem zyciowym stanie sie zasranie Tobie zycia ... mogles dmuchac na zimne .. a moze to calkiem normalna dziewczyna i jakos to zrozumie w co wcale nie chce mi sie wierzyc ... Jedno jest pewne przyjacolmi nie bedziecie. :D a skoro masz sie meczyc to powiedz jaj od razu a pozniej bedziesz sie martwil .. bo zalagodzic tego i tak nie zalagodzisz...

HABIP

.. lepiej trzymac wacka w spodniach ...
Awatar użytkownika
Klapaucjusz
początkujący
początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:16

Post autor: Klapaucjusz »

Wielki Moderatorze!
Zmien czas na letni!
Klapaucjusz
Zablokowany