Rzeczywiśtość !!!!!!!Sokoła!!!!!!!

Moderator: Jacek-P

Anonymous

Rzeczywiśtość !!!!!!!Sokoła!!!!!!!

Post autor: Anonymous »

To nie przypadek , że duża firma sponsoruje kluby sportowe ale ten przypadek jest szczególny dla Ostródy. Poznańskie "Morliny" czyli stara Ostródzka marka obecnie z siedzibą w Poznaniu, będzie w nowym sezonie sponsorować "Lecha" Poznań. Jednak szkoda, że nie zainwestuje w Ostródzki „Sokół”. Za miast wydawać na zespół, który za chwile spadnie do II ligi, można przecież sponsorować „Sokół”, który w dwa lata może być również II ligowym klubem. Tradycje i Wartości mieszkańców ciągle by żyły i miały przed sobą bardzie świetlistą przyszłość.
P.S. Ten Pan Dyluś, to cudów nie zrobił.
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

Morliny już sponsorują Lecha( i jeszcze siatke w olsztynie i pingla u nas) a może i by sponsorowali Sokoła gdyby ostródzki zarząd coś zaczął robić. Co do Dylusia to on nic nie zrobił i nic nie zrobi najwyżej spadnie do okregówki. Już od dawna śledze co się dzieje w Jezioraku Iława i to co oni robią (zarząd) to mi sie podoba choć niektórym iławskim kibicą niebardzo. Jeziorak pozyskał nowego sponsora strategiczengo firme Bi-es Cosmetic, która jest zaliczana do największych polskich firm kosmetycznych. Z tego co czytam na iławskim forum mają zamiar odnowić stadion( nowe krzesełka, trybuny kryte i SZTUCZNE OSWIETLENIE podobno mają sie zacząć prace juz w tym roku. w budowie mają boczne boisko), zmiany w ich zespole śa bardzo trafne a nie tak jak u nas nie umieją grać i nadal grają. JEDNYM SŁOWEM do tego potrzebni są ludzie z pasją piłkarską i którzy się na tym znają, a takich jak narazie brakuje.
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

Obecnie można obejżeć na multimedi w ostródzkim programie lokalnym wypowiedź p. H. Hocha o klubie. Coś mówił że nowy zarzad ( od grudnia 2003) obiecywał w swoim programie podgrzewaną murawe. jak to usłyszałem to sie normalnie popłakałem ze śmiechu.
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

W Sokole dzieje się źle. Obiecanki Dąbrowskiego o podgrzewanej murawie, oświetleniu wiadomo co z tego jest i będzie. Brak jakichkolwiek transferów do klubu, najlepszy napastnik w Olsztynie zdobywa bramki czemu nie zatrzymano go tutaj ? Łatanie dziur po zawodnikach, którzy się przenieśli do Warmiaka, Motoru juniorami nie jest dobrym pomysłem bo i juniorzy w swojej lidze sobie nie radzą a co mówić o lidze seniorskiej. Spadek raczej jest nie unikniony chyba że na wiosne coś się zmieni. A i publiczność powinna wchodzić za friko lub za połowe co jest dziś bo z dnia na dzień bedzie jej coraz mniej.
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Post autor: mmgg »

kaczor pisze:W Sokole dzieje się źle. Obiecanki Dąbrowskiego o podgrzewanej murawie, oświetleniu wiadomo co z tego jest i będzie. Brak jakichkolwiek transferów do klubu, najlepszy napastnik w Olsztynie zdobywa bramki czemu nie zatrzymano go tutaj ? Łatanie dziur po zawodnikach, którzy się przenieśli do Warmiaka, Motoru juniorami nie jest dobrym pomysłem bo i juniorzy w swojej lidze sobie nie radzą a co mówić o lidze seniorskiej. Spadek raczej jest nie unikniony chyba że na wiosne coś się zmieni. A i publiczność powinna wchodzić za friko lub za połowe co jest dziś bo z dnia na dzień bedzie jej coraz mniej.
Śnieżawski w Olsztynie może liczyć na 1200zł, w Łukcie i Lubawie też jakaś drobna kasa , aco masz w Sokole?
jeżeli wierzyłeś w obiecanki vicebrmisrzunia to chyba nie wiesz jakie koszta potrzebne są do inwestycji typu podgrzewana murawa( 3.500.000zł) i oświetlenie (ściągnięte z niemieckich starych stadionów to 120.000euro) jeśli doliczysz koszty utrzymania takiego stadionu to lepiej kupić zawodników 2ligowych , i awans do 3ligi łatwy.
a co do "kibiców" - są wyniki są "kibice"

ps. Śniegu powinien dawno olać pseudo działaczy , bo grałby już w Zawiszy (wsześniej Kujawiak)
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

Nie musisz mi mówić o tym bo ja wiem że w Sokole (...) masz, dopóki będą tacy ludzie w tym siedzieli to nie będzie nic. W takim Warmiaku potrafili zachęcić zawodników do gry w niższej klasie. Niedługo będzie okręgówka w Ostródzie a w Łukcie IV liga. W obiecanki vice burmistrza nie wierzyłem ale dziwie się tym co mu uwierzyli. Co do kosztów to na Arce położyli murawe podgrzewaną za 2 mln. Ale nie porównujmy zarządu Arki do pseudo działaczy w Sokole.
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

powiem tak...spróbujcie się zmierzyć z ostródzką rzeczywistością, będąc w zarządzie sokoła...ja spróbowałem i wiem co wiem...powodzenia zyczę i sukcesów!
bomber
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2006-10-19, 14:05:30

Post autor: bomber »

Rzeczywistość jest taka, że Sokół spadnie do okręgówki... Niestety. W Ostródzie nigdy nie było zapaleńców którzy mogliby coś dla klubu zrobić. Szkoda:/
Zablokowany