DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Moderator: Jacek-P

wunia
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2004-06-17, 10:58:47

DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Post autor: wunia »


ZESZŁEJ NIEDZIELI UROCZYŚCIE OBCHODZONO DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO W OSTRÓDZKIM KINIE ''ŚWIT''.
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ POŁĄCZYŁ OFICJALNĄ GALĘ Z PROJEKCJĄ FILMU MAGDALENY PIEKORZ ''PRĘGI'' A TAKŻE PROMOCJĄ KSIĄŻKI WOJCIECHA KUCZOKA ''GNÓJ''.
SWOJĄ OBECNOŚCIĄ ZASZCZYCILI ORGANIZATORÓW MIEJSCY WŁODARZE Z PANEM BURMISTRZEM NA CZELE A TAKŻE PRZEDSTAWICIELE ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH DZIAŁAJĄCYCH NA TERENIE OSTRÓDY. WŚRÓD ZEBRANYCH LICZNIE GOŚCI BYLI RÓWNIEŻ PRZEDSTAWICIELE KULTURY, OŚWIATY, WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI, DYREKTORZY SZKÓŁ I PRZEDSIĘBIORSTW.
DZIĘKUJĄC POMYSŁODAWCY - PANU KAZIMIERZOWI WOSIEK, DYREKTOROWI MOPS W OSTRÓDZIE - ZA NIEKONWENCJONALNOŚĆ, ZA TO, ŻE ''CHCE MU SIĘ CHCIEĆ'' A PRZEDE WSZYSTKIM ZA TO ŻE JEST NAMAWIAM DO PODOBNYCH ORYGINALNYCH DZIAŁAŃ. :-D
Bushi
początkujący
początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 2004-11-24, 15:29:09
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Bushi »

i co z twego?? kogo to obchodzi??
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

Bushi pisze:i co z twego?? kogo to obchodzi??
Obchodzi autora tekstu i pewnie nie tylko.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Doby film-oglądałem

Post autor: Tytus Andronikus »

Bushit -nie zauważasz wielu rzeczy-dużo jeszcze nie rozumiesz , więcej wygląda na to , że jak czegoś nie rozumiesz, to olewasz a to świadczy o niskim Twoim poczuciu świadomości a nawet powiem, że braku kultury.
P.S. Od dziś jesteś nie Bushi tylko Bushit, bo za bardzo nie lubię Busha. Zapodaj sobie pawulon, bo dyskusja z Tobą to bezsens i napawa mnie wstrętem kiedy piszesz, choć nie kumasz po co ludzie to robią.
Co do seansu kinowego, to od dawna nie widziałem pełnego ostródzkiego kina aż krzesła dostawiali. Film i pomysł dobry ,GRATULUJE WYOBRAŹNI.
Bushi
początkujący
początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 2004-11-24, 15:29:09
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Bushi »

Bush i Bushi to dwa inne pojecia wiec ty tez masz dosc niską świadomość
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

kiblujesz

Post autor: Tytus Andronikus »

siedzisz po same uszy
Anonymous

Post autor: Anonymous »

Bushi.Przykro mi.Wiem ktoś Ty zacz-albo się domyślam.Ale napiszę tak-niewyżyty frustrat.Wunia napisała o czymś co było wydarzeniem KULTURALNYM, jakiego dawno nie było w naszym mieście.Miast być zadowolonym, a myśl sobie co chcesz, dumnym że komuś chce się coś w tym ZAPYZIAŁYM - sorry- twoim mieście zrobić, to lepiej potraktować tekstem,jakiego dawno nie czytałem.Bo Ty chcesz by te miasto było zapyziałe.Bo jeśli nie Ty to zrobiłeś, to uważasz że KAŻDY pomysł jest g..warte.Aż cisną się słowa, że może to Ty jesteś g... wart.Tak a propos. Zapytaj się każdej z 400 osób o wrażenia.Przykro to pisać, bo jednak myślałem, że ludzie zabierający głos na Forum reprezentują JAKIŚ poziom. :shock:
Zablokowany