hard core festiwal

Moderator: Jacek-P

Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

hard core festiwal

Post autor: Tomasz »

DOBRA WIADOMOŚĆ DLA WSZYSTKICH SPRAGNIONYCH KONCERTÓW:
!! 13 listopada odbędzie się w Ostródzie hard core festiwal!! szczegóły już w krótce na RAZIE MOGĘ POWIEDZIEĆ TYLKO TYLE ,ŻE KAPELE BEDĄ Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI A CENA BILETU W PORÓWNANIU DO JAKOŚCI BĘDZIE NAPRAWDĘ NISKA A WIĘC ZBIERAJCIE KASĘ I ZAREZERWUJCIE SOBIE TERMIN BO SZYKUJE SIĘ NAPRAWDĘ ZAJEBIŚCIE OSTRY GIG. MOSH OR DIE:twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

dlaczego festiwal?????????????

Post autor: Tytus Andronikus »

Nie wiem tylko jednej rzeczy, dlaczego to festiwal a nie koncert? czy organizator zazdrości Ostróda Reggae Festiwal?????????? Festiwal kojarzy mi sie z konkursem, nagrodami a tu jak widze po plakacie to tylko koncert kapel Hard Core.
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

a wiec oto szczeguły:

HARD CORE FESTIWAL
13 LISTOPADA 2004 OSTRÓDA PUB SMOK UL OLSZTYŃSKA 6
ZAGRAJĄ:


*FAUST AGEIN (METAL CORE GRUDZIĄDZ)
*ANGEL REICH (METAL CORE PIŁA)
*FALL BEHIND (EMO NEWSCHOOL GRUDZIĄDZ)
*NO HEAWEN AWAITS US (BRUTAL MOSH HARD CORE CHOJNICE)
*KLON (MROCZNY HC PUNK GIŻYCKO)
*TROCKI (GRIND CORE WŁOCŁAWEK)
*STAGNATION IS DEATH (HARDCORE TORUŃ)
*TOMORROW OR YESTERDAY (OLDSCHOOL HARDCORE SUWAŁKI)
PO KONCERCIE DISCO TERROR DO RANA

WJAZD 12 ZŁ START 18:00
SERDECZNIE ZAPRASZAM
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Re: dlaczego festiwal?????????????

Post autor: xCIUREKx »

Tytus Andronikus pisze:Nie wiem tylko jednej rzeczy, dlaczego to festiwal a nie koncert? czy organizator zazdrości Ostróda Reggae Festiwal?????????? Festiwal kojarzy mi sie z konkursem, nagrodami a tu jak widze po plakacie to tylko koncert kapel Hard Core.
A wiec jako główny organizator imprezy odpowiadam:
rzeczywiście zazdroszcze nazwy ale nie organizatorom reggae tylko panom którzy robią disco polo (ups to są ci sami, paradoks :P ) a tak na poważnie , ilość kapel jest duża poziom jaki reprezentują również jest wysoki wiec niby dla czego miał bym tego nie nazwać festiwalem?? czyżby tylko biuro promocji miało wyłoczność na urzywanie tej nazwy??
w sytuacji gdy były by nagrody wtedy nazwał bym to przeglondem kapel a tak nazywam to festiwalem mam taki kaprys mam takie prawo mam do tego podstawy i to robie wbrew temu czy kotś chciał by aby tylko w miescie odbywały sie 2 festiwale ( wyzej wspomniane reggae i disco polo )
pozatym nikomu nic nie zazdroszcze no moze chyba ze urody i znajomości pisowni w jezyku polskim :twisted: :twisted: :twisted:
tak czy inaczej zapraszam Cię na impre przyjdziesz ocenisz i po imprezie wypowiesz sie na forum czy nazwa była na miejscu czy nie
sen
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 250
Rejestracja: 2004-01-22, 10:17:40

Post autor: sen »

Nie masz natomiast znajomosci prawidel ortografii. Ucz sie Ciurek ucz, nauka to potegi klucz!
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Obrazek
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

"klej rzadzi"

Post autor: Tytus Andronikus »

........a od kiedy Ci panowie od festiwalu rege to Ci sami co disco-polo? widać za dużo się chyba narząchałeć kleju przyjacielu...........może dla Ciebie to to samo, w sumie brak szarych komurek aby zrozumiec różnice jest jak widać znaczny........
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

chodzi bardziej o to,że festiwal to przede wszystkim konkurs,jury i nagrody(patrz.opole,sopot itp.)...nie każdy koncert jest festiwalem...ty z kolei możesz nazywać swoją imprezę jak chcesz...demokracja
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

A co tu taka cenzura okrutna???
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

hahahaha

Post autor: Tytus Andronikus »

.........i co jeszcze może więzieniem Cię straszą????????
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

hehe fajna sprawa widać mamy demokracjie ale nie wolność słowa ( mały paradoks) ciekawy jestem która część mojego wpisu była aż tak bardzo szczera ze został on usuniety widać niektóry boją sie słów goszkiej krytyki trudno sie mówi kto przeczytał ten przeczytał i zdążył zapoznać sie z mojim stylem myslenia a kto nie zdązył niech dziekuje administratorom za ich cenzurze
:twisted: truth till death :twisted:
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

xCIUREKx pisze:hehe fajna sprawa widać mamy demokracjie ale nie wolność słowa ( mały paradoks) ciekawy jestem która część mojego wpisu była aż tak bardzo szczera ze został on usuniety widać niektóry boją sie słów goszkiej krytyki trudno sie mówi kto przeczytał ten przeczytał i zdążył zapoznać sie z mojim stylem myslenia a kto nie zdązył niech dziekuje administratorom za ich cenzurze
:twisted: truth till death :twisted:
Jaka cenzura? o czym ty mówisz?
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

mówie o tym że w magiczny sposób znikają posty w których napisałem co myślałem ( w dość krytyczny sposób który moze być komuś na ręke) no ale fakt to ine musi być cenzura to moze być magia
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

xCIUREKx pisze:mówie o tym że w magiczny sposób znikają posty w których napisałem co myślałem ( w dość krytyczny sposób który moze być komuś na ręke) no ale fakt to ine musi być cenzura to moze być magia
Jedyną osobą, która ma możliwość usuwania postów z forum Ostróda jestem ja. Nie usuwałem żadnego twojego postu. Możliwości są dwie:
1) Zamieściłeś post nie na tym forum
2) Nie zamieściłeś postu

Posty nie znikają a już na pewno nie same. Nie widzę powodu do usuwania postów, chyba, że są niezgodnie z obowiązującymi zasadami lub zawierają treści reklamowe. Jeśli coś znika zgłoś to, sprawdzę. Możesz też zamieścić ponownie swoją wypowiedź.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
artizta
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:20

...HC...

Post autor: artizta »

OK... czas na wrażenia!

Festiwal?
- chyba jednak "to" nim nie było
Muzyka?
- nie dla każdego ucha
Atmosfera?
- masakra
Szatnia?
- w innym lokalu
Plany?
- nigdy więcej takiego HC.

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
[...]
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

oki teraz czas na podsumowanie moje jako organizatora:
festiwal:
moim zdaniem bez wątpienia to był festiwal bywam na tego typu imprezach w całej polsce i tym razem ostróda nie ustępowała w niczym
muzyka:
100% hard core owszem nie dla każdego ucha ale cuż w końcy to był festiwal hc
Atmosfera:
pierwsza klasa zero bujek zero jakiego kolwiek demolowania pod sceną 100% jednosci zadnych podziałów w knajpie nie widać zadnych ćpunów czy też kolesi którzy by zaduzo wypili
szatnia:
owszem tu dalismy ciała ale za to był odpowiedzialny własciciel knajpy nie ja
plany:
za miesiąć znów hard core!! !! !!

i jeszcze podziekowania dla wszystkich którzy pomogli mi w organizacji imprezy dla firmy neo kompyten i pro tel za wsparcie
dla publiki która pokazała że jest jeszcze senns wypruwania z siebie flaków i robienia imprez na których mozna się bawić w za..... sposób
i dla własciciela knajpy za to że zgodził się aby młodziesz o takich a nie innych upodobaniach muzycznych mogła się zejść i pobawić w takowy sposób

nie zostaje mi już nic innego jak tylko zaprosić tych którym się impreza spodobała na grudzień kiedy to napewno poprzeczka nie zostanie obniżona
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

impreza świetna, klimat wspaniały zero brudu jak na innych festiwalach w regionie, mimo0 ze niegustuje w muzyce HC to moge stwierdzic że kapele zagrały świeynie i jesli chodzi o strone muzyczna to chyba zaczne więcej słuchać HC bo tyle co słucham narazie to wystarczająco zamało, organizacja super zero dymów wszędzie ład i pożadek, united, Ciurek niedał ciała juz się niemoge doczekać tysiaczków 4 grudnia bo moim zdaniem to najlepsza kapela HC w kraju.
Bushi
początkujący
początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 2004-11-24, 15:29:09
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Bushi »

Dla niektorych festiwal sie kojarzy tylko z nagrodami juri i innymi pierdołami.Przeciez durza impreza ktora jest nazywana festiwalem niemusi wreczac nagrod zapraszac juri i robic konkursow.Festiwal jest dla ludzi i dla kapel.Dla ludzi ktorzy przyszli sie pobawic i kapel ktorzy przyjechali by dla tych własnie ludzi grac.
Bushi
początkujący
początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 2004-11-24, 15:29:09
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Bushi »

a tak propo to na koncercie byłem przez niecałe 2h ale impreza zapowiadała sie zaje..... i jak sie okazało było naprawde super:) myslie ze 4 grudnia scena smoku znowu pokaze na co ja stac:)
Zablokowany