Gazeta Ostródzka

Moderator: Jacek-P

darek

Gazeta Ostródzka

Post autor: darek »

Uważam że Gazeta Ostródzka przestała przekazywać prawdziwe wydarzenia z imprez które się odbywają na terenie Ostródy i okolic.Myślę że można by przeprowadzić na ten temat dyskusję w ostróda online.
Skomand
początkujący
początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:14

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Skomand »

A kiedy "przekazywała prawdziwe wydarzenia"?
Ja nie pamiętam...
Wojtek

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Wojtek »

Redakcja Gazety Ostródzkiej musi mieć naprawdę dobre samopoczucie. Za mało obiektywizmu, a czasmi można odnieść wrażenie, że celowe pomijanie istotnych wydarzeń. Trudno zrozumieć dlaczego
irek

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: irek »

Mamy na szczęście Przegląd Ostródzki więc nie martwcie się panowie o info to jest gazeta która zawsze staje na wysotości zadania

0
asia

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: asia »

Ludzie czy się wam w głowach poprzewracało
Katarzyna

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Katarzyna »

Dlaczego Gazeta Ostródzka nie napisała jak to było z tym mordobiciem SLDowców?
asia

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: asia »

Dlaczego Gazeta Ostródzka nie napisała jak to było ze zgwalceniem tej dziewczyny przez Bartłomieja W. i dlaczego nie napisała jak ta sprawa się zakończyła
Paweł

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Paweł »

Miałem przyjemność przebywac niedawno w waszym malowniczym mieście. Na wakacjach. Zetknąłem się też z miejscową prasą. Gazeta regionalna (dziennik, tygodnik) ma na celu przekazywac informacje a nie je komentować. Pomimo kilku niedociągnięć "Gazeta Ostródzka" w moich oczach wypadła lepiej od "Przeglądu Ostródzkiego". Przekazuje informacje bez zbędnych komentarzy..Zarówno z regionu, jak i kulturalne. Wiadomo..ograniczenia jakim jest objętość w obydwu przypadkach nie pozwalają na przekazanie wszystkich informacji o wydarzeniach i imprezach. Co prawda szata graficzna "Przeglądu" jest przyjemniejsza i bardziej czytelna, to treści w nim zawarte kwalifikują się do "Z Życia Wzięte" czy "Zycie na Gorąco". Wypadek, nieszczęście, gwałt, rabunek, mąż mnie pobił, wnuk mnie okradł - tak witałem słoneczny, wakacyjny dzień nad jeziorem w Ostródzie z Przeglądem w ręce.Nic tylko sie wrócić i zamknac w pokoju. A nie po to przyjechałem. Czy mało macie tego na codzień? Musicie sie jeszcze podkręcać taką prasą? Wiem, że takie tematy przyciagają czytelników. Może dlatego tak szybko obecną popularność zdobył "Przegląd Ostródzki"... Ale takimi rzeczami zajmują się cytowane wyzej czasopisma "tematyczne" nie regionalna gazeta informacyjna... tym badziej w mieście o wysokich walorach turystycznych gdzie w sezonie przewija się masa ludzi, która przyjeżdza aby odpoczać od codziennych zmartwień i problemów.
Roman

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Roman »

Moim zdaniem prasa lokalna "Gazeta Ostródzka" i, o ile jeszcze się ukazuje "Głos Ostródzki" wydawały się być bardzo zaspane przed pojewieniem się nowej "Przeglądu". Nie zgadzam się z moim poprzednikiem, iż "Przegląd" zajmuje się tym samym, co "Życie na gorąco" itp. Oczywiście, zawarte w tej gazecie artykuły ukazują los szarego człowieka, takiego jak ja, czy mój przedmówca. Ale niech wskaze mi on inną z pozostałych lokalnych gazet, która chociaż w jednym artykule ostatnio to zrobiła. Odnoszę wrażenie, że to wlasnie ta nowa gazeta postawiła sobie znacznie wyzsze cele od pozostałych. Dlaczego? Ponieważ wydaje mi się, że tematy czysto gospodarcze, kulturalne czy polityczne łatwo jest przygotowac. W końcu, nie urbudzi nik sobie rąk. W przypadku tej nowej, ostatnio dość kontrowersyjnej gazety widać rzeczywiste zaangażowanie rekaktorów. Zauważyłem, że nikomu innemu, jak właśnie im zalezy na robieniu reportaży, przy ktorych musza sie troche nachodzic. Wiem to, ponieważ od ponad miesiaca jestem nachodzony przez tych redoktorów, ktorzy chca, bym zgodzil sie na opisanie swojej choroby. I mimo moich sprzeciwow są badal wytrwali. dlatego ich cenię. A pisanie o ludzkich tragediach w "Zycie na gorąca" nie moze byc zblizone do tego w "Pprzeglądzie Ostródzkim". W końcu tam nie ma moich bliskich z Ostródy. I jeszcze powracam do tematu "Gazety Ostródzkiej". Nie warto poświecać uwagi ym, którzy nami, ludzmi, nie chcą sie zajmować. pozdrawiam roman z ostrody.
Fabian

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Fabian »

Jeszcze nigdy nie spotkałem się z człowiekiem, który mimo nie chęci udzielenia wywiadu dla dziennikarzy wyraża się o nich ciepło! Uważam, że wypowiedź Romana to gruba mistyfikacja! Panie Romanie jaka to choroba?
Krystyna

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Krystyna »

Jak mi wiadomo Ostróda to miasto bezrobocia. Czy nie macie panstwo innych tematów jak tylko zajmownie się jakimiś brukowcami?
Arek

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Arek »

Forum jest od wygłaszania opini. To jego rola.
Jak sie komus nie podoba temat może napisac nowy albo nic nie pisac.
Jak widac temat ostródzkiej prasy jest na topie.
Jak sie Pani nie podoba, prosze zaproponowac jakis ciekawy temat. Ocenimy podyskutujemy.
Krystyna

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Krystyna »

Panie Arku
Czekam na Pana opinie o tej "wspaniałej" gazecie
Może mała polemika ?
Max

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Max »

Generalnie wszystkie ostrodzkie gazety są do kitu!
Anonymous

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: Anonymous »

Generalnie wszystkie ostródzkie media są do kitu!!
TV, Radio, Gazety niektóre serwisy internetowe można sklasyfikować jako prowincjonalne i bezbarwne bojaźliwe i mało interesujace. Chociaż ta stronka mi się podoba.
laryy

Re: Gazeta Ostródzka

Post autor: laryy »

gazeta ostródzka jest do bani !!!! nic w niej nie ma .
wiem, wiem zarzucicie mi jedno jak sie nie podoba to nie kupuj ale co mam kupić
tu nie ma porządnej lokalnej gazety .
jajcarz

Kasiu a było mordobicie sld-owców?

Post autor: jajcarz »

Kto wygrał? Napisz proszę chociaż krótki list (...)
jajcarz

Asiu, tak naprawdę to chyba nic nie było?

Post autor: jajcarz »

Jacys gliniarze zawzieni się na chłopca, bo pewno jego tata im się nie podobał (nie mozna wykluczyć motywów ideowych). Zatrzymali dziecko, pomógł im ponoć ktoś ze straży miasta ale to mogą być jeno plotki. Jakiś prokurator uznał, że dowody są wystarczające i sru chłopca do sądu. Tam skrupulatny sędzia nakazał wsadzenie chłopca do puszki i amen. Potem jakis wyższy sędzia tyż skrupulatny, wszechstronnie i wnikliwie zbadał sprawę - na wniosek samego chłopca, obrońców, ku zadowoleniu ojca, ojca chrzesnego itd uchylił areszt, chłopiec odzyskał wolność. Być może dziewczę nigdy nie zostało zgwałcone, może jej się tylko wydawało, być może cofnięto wniosek o ściganie (bo to wnioskowe ściganie). Proponuję udać się do pani Barbary Ch. redaktor naczelnej i ona chyba ma ten numer. GO napisała jednak, że odwołano dwóch policjantów ze stanowisk, komendanta Adasia R (byłem z nim w kasynie) i z-cę Piotra T (z nim też). To było w tym samym czasie co te areszty i zwolnienia z aresztu. Złośliwcy mówili, że to kara Boska za wtrącenie chłopaka do lochów. Pamiętać trzeba, że kary róznych bóstw, w róznych religiach wykonywane są za pośrednictwem innego człeka ziemskiego. Tym ziemskim był zapewne przełożóny wojewódzki tego Adama i Piotrusia. Gazeta o tym pisała. Gazeta O. zawsze pisze prawdę, całą prawdę i tylko prawdę, jednak jej nie kupuję i nie czytam. W NIE J. Urbana są same łgarstwa, pomówienia, złośliwości - zawsze kupuję i zawsze czytam od dechy do dechy. On na ten temat napisał wyczerpujący, zawierajacy nieprawdę artykuł. Artykuł był bardzo interesujący jak cała zresztą gazeta.
czytelnik

Re: Asiu, tak naprawdę to chyba nic nie było?

Post autor: czytelnik »

Historia jak z brazylijskiego serialu. On po wielkich meczarniach został wypuszczony na wolnosc, ona dostala mieszkanko. Teraz on jezdzi podswietlana bryka, co ona robi nie wie nikt. Zyja osobno w szczesciu i spokoju.
Stara to bajka i juz nikt o niej nie pamieta. Nie ma juz do czego wracac. Bylo minelo. Lepiej podyskutujmy o terazniejszosci.
Nowy

Re: Asiu, tak naprawdę to chyba nic nie było?

Post autor: Nowy »

Czytelniku, masz rację, to stare głodne kawałki historyczne
jajcarz

dlatego czytacie

Post autor: jajcarz »

NIE oraz Tygodnik Powszechny.
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

pozdrowienia

Post autor: dr Jamajczyk »

czasem warto poczytać stare jare historie
...."Nie jestem przeciw polityce
To polityka jest przeciwko mnie
I kiedy patrzę na fabryki niewolników
Na autobusy pełne alkoholików
Na ulice pełne lunatyków
Na telewizor pełen polityków
I kiedy patrzę na dumnych idiotów
I siłę lśniących bohaterów
Na kraj szalony kraj dziki
I słyszę marsze i słyszę krzyki
I kiedy widzę armię głupoty
I wszechpotężny tłum ciemnoty
I zabobony i szaleństwo
Okaleczone człowieczeństwo"...śpiewał wcześniejszy SS-20

Obrazek
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

lipa

Post autor: Tytus Andronikus »

Ten przegląd, to był wałek...
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Sześć lat minęło, świat się zmienił, nawet Ostróda, ale GO tak samo żle oceniana.
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

No popatrz toledo, to tak samo jak z tobą.
Zablokowany