Gazeta Ostródzka

Moderator: Jacek-P

japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

nie na darmo wcześniej nazywana była tubą urzędu miasta a od ostatnich lat poprostu... nostródzka :-D i taką ją zapamietam


bo przecież nic nie trwa wiecznie... a i Ona też nie będzie...
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Post autor: Tytus Andronikus »

....mi na pewno nie chce sie o takim fakcie pamientac...
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

A w GO cisza. Biedacy nie mogą nic nowego do oplucia starostwa znaleźć to milczą. Wg GO powiatu ostródzkiego nie ma.
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

Post autor: morderator »

teraz jest wazny OSTRÓDA REGGAE FESTIWAL
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

morderator pisze:teraz jest wazny OSTRÓDA REGGAE FESTIWAL
Przynudzasz. Chcesz zasłużyć na darmowy bilecik?
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

W dzisiejszej GO (czytaj: Gazeta Olgierdowska) zaciekawiło mnie oświadczenie Pana Wojciecha Palińskiego, który ubiegał się o fotel dyrektora ZSZ. A konkretnie sytuacja w komisji konkursowej, która nie dopuściła kandydata do głosu. Nie mam pojęcia także dlaczego głosowanie odbyło się bez udziału radnych Bonisławskiego i Połoniewicza? Jeśli nawet znalazłyby się powody do ich wykluczenia ze składu komisji to dlaczego dopiero teraz gdy wszystkie konkursy zostały rozstrzygnięte i pozostało tylko powtórne głosowanie w sprawie ZSZ. Cała sprawa mocno mi się nie podoba bo wygląda to na konflikt, tylko jeszcze nie wiem kogo z kim :-D No i na koniec moja niebywała intuicja (prawie jak kobieca) na podstawie pewnych przypadkiem zauważonych faktów podpowiada mi, że może dojść niedługo do istotnych zmian personalnych w... Wybaczcie mi ten ton ale nie chcę rozpowszechniać niesprawdzonych sensacji
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

umieram z ciekawości :o :o :o :-D
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Obiektywizm

Post autor: przekleta »

W Gazecie Olgierdowskiej Łysy zmiany będą??? O to ci chodziło??? Jej żeby tak ich tam wszystkich prasnął powiew dziennikarskiego obiektywizmu z ust właściciela gazety olsztyńskiej. Mam nadzieję że GO będzie wspierała Nosewicza w wyborach do sejmu, żeby na mównicy sejmowej porażał swoją elokwencją wypowiedzi :). No i jak by tak daj boże został posłem (tam nie zaszkodzi nikomu), to może byśmy odbili Ostródę z rąk osób, które nie umieją pozyskiwać forsy z UE i po ponownych wyborach burmistrzem został by może ktoś kto będzie w stanie załatwić nam rozwiązanie problemu torów przecinających miasto (czytaj ktoś z PO). :) Bo jak na razie pracownicy GO "nie mieszkają w Ostródzie" i ten skandaliczny stan rzeczy im w ogóle nie przeszkadza. Tak wynika z kompletnego ignorowania tego największego dla miasta problemu. Ważniejsze dla GO są drobniusieńkie drobnostki drobniewiczowiskowskie, o tym kto bąka puścił, albo kto gumę żuje, albo jakieś "niechcący" przeinaczone fakty odnośnie Babalskiego, a potem drobnym druczkiem sprostowania, które można sobie każdy wie co. Co to jest!!!! Czy ktoś upomina się o nasze prawa i potrzeby w tym mieście???? Czy GO ciągle będzie tylko gloryfikowała ten żałosny aktualny stan rzeczy w Ostródzie i nic nie robienie przez aktualnych włodarzy w tym temacie??? Normalnie rzucam klątwę na tę „gazetę”. Chciała bym się nie denerwować no ale jak no jaaaaaaaaaaak ??? :)
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

przeklęta, nie ekscytuj się. klątwa od przeklętej jest mało skuteczna :)
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Tak faktycznie dziwna to Gazeta jest tyle problemów w tym mieście - znajomy był ostatnio na dawnej plaży nad jeziorem Drwęckim - tam gdzie mam byc nowy hotel czy wiecie ile tam drzew zostało wyciętych - z kalkulacji kumpla to ponad 200!!!!! Ponad dwieście drzew tylko w tym jednym miejscu!!!!! Ludzie co sie w tym mieście wyprawia??? Dlaczego Gazeta o tym nie pisze????? Bo zgodę na wycięcie drzew wydał burmistrz?
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Za to Informator Miejski nr 32 doniósł, że odbywa się już "drugi weekend ostroda summer hot days", rozdano nagrody burmistrza na najlepszy ogródek, a radio zet to najlepsze lato. I to wszystko za około tysiąca złotych. Jako, że informator ukazł sie juz po raz 32 to w tym roku na informowanie o podobnych historyjkach (\gdzie indziej podawanie takich informcji to normalna robota dziennikarzy) ostródzcy podatnik zapłacił pona 30 tys. złotych polskich.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

japo, toledo... oburzacie się na rzeczy oczywiste i tracicie niepotrzebnie zdrowie :)
GO to tabloid lokalny najpodlejszego gatunku i tyle :twisted:
Tym miastem wcale nie rzadzi burmistrz, on rządzenia nie lubi, on reprezentuje i dlatego dla większosci tych co go wybrali, to taki "swój chłop" Kto rządzi tym miastem, to widać słychać i czuć :P :twisted:
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Ale sądzę, że podatnik powinien wiedzieć ile płaci na utrzymanie dobrej prasy panów Nosewicza i Dąbrowskiego.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

bezdyskusyjnie tak - strona miasta w GO to również tki sam przewał ale ten grzech zaczął Babalski a Dabrowski to rozwinął.
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

Post autor: morderator »

...Rybo- nie znasz chyba mnie karnecik dostaje w prezencie jak nie jestem konferansierem...jak bys poszukal to znadziej mnie na scenie na starych zdjeciach...
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

morderator pisze:...Rybo- nie znasz chyba mnie karnecik dostaje w prezencie jak nie jestem konferansierem...jak bys poszukal to znadziej mnie na scenie na starych zdjeciach...
Obrazek



a chociazby tu..
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Ale GO zgubiła też uczciweośc, czyli nie podaje informacji o zdarzeniach, które mają miejsce. Według niej w powiecie są tylko afery, a nawet nie kwiknie o ściąganej forsie, akcjach czy inicjatywach. A wystarczy zajrzeć nawet na http://www.powiat.ostroda.pl/

Generalnie to medium kreuje politykę SLD i stara się wpłynąć na polityczną sytuację w mieśćie i powiecie.
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

TYLKO OSTRÓDA REGGAE FESTIWAL

Post autor: dr Jamajczyk »

...SUPER...ten material z nowym komendantem policji -swietny a ten w srodku to zatrzymany???
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

taak, to petara - tylko mniej zapasiony...
:o
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

toledo pisze:Ale GO zgubiła też uczciweośc, czyli nie podaje informacji o zdarzeniach, które mają miejsce.
po pierwsze: jakoś z tą uczciwością to GO była od dawna na bakier
po drugie: dochodzi do paranoji, że nawet gdy mieszkańcy powiatu dzwonią do GO z informacją, że była jakaś impreza powiatowa tak jak ta w Małdytach - to szanowni redktorzy dopowiadają - ja był tam Starosta to my o tym nie napiszemy...
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

japa pisze:
toledo pisze:Ale GO zgubiła też uczciweośc, czyli nie podaje informacji o zdarzeniach, które mają miejsce.
po pierwsze: jakoś z tą uczciwością to GO była od dawna na bakier
po drugie: dochodzi do paranoji, że nawet gdy mieszkańcy powiatu dzwonią do GO z informacją, że była jakaś impreza powiatowa tak jak ta w Małdytach - to szanowni redktorzy dopowiadają - ja był tam Starosta to my o tym nie napiszemy...
szkoda nerwów, jak słyszałam wiekszość ludzi kupuje ją ze względu na... dodatek telewizyjny. Ja przestałam kupować tą Gazetę już dawno, takiego nawarstwienia bzdurek trudno znaleźć
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Ja kupowałem, bo tam mozna było zobaczyć zdjęcia zbawców Ostródy i poczytać o ich działalności.Ale zdjęcia miały słabą jakość, bo zbawcy mieli jakieś czarne kreski na oczach. Pewnie błąd drukarski. :D :o
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

:-D a ja myślę, że ten serial fotografii z paskami na oczach dopiero sie rozpocznie:-D a znajomi mówią, że mam do tego NOSa
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

nosisz ze sobą tablicę rejestracyjną samochodu? To z tego da się wróżyć? :D
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

oczywiście - NOS, DĄB, WAW - czarno to widzę - szczególnie WAW czarny razy 2
Zablokowany