Nowy stadion

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Nowy stadion

Post autor: Jacek-P »

Czy waszym zdaniem Ostródzie potrzebny jest nowy stadion sportowy odpowiadający wszelkim najnowszym standardom? Czy taki obiekt mógłby stać się centrum lekkoatletycznym i piłkarskim dla regionu?
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
jan z jeziora
początkujący
początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Nowy stadion, nowy basen, nowe obiekty sportowo-rekereacyjne

Post autor: jan z jeziora »

Moze najpierw podyskutujemy o dlugo oczekiwanym basenie? Jezli podejscie do budowy stadionu bedzie takie jak w przypadku podejscia do budowy wyzej wymienionego basenu to powstanie on nie wczesniej jak w roku 2052. Chcialbym ten obiekt jednak zobaczyc, a moze i nawet zrobic rundke po biezni wymachujac transparentem z napisem "NARESZCIE!!!" :lol:
Myśl ludzka to nurek przyszłości w akwalungu z reklamówek "Lewiatana".
Anonymous

A jusci basen

Post autor: Anonymous »

Zaprawde basen mial byc i bedzie. Tylko kiedy. Jan z jeziora chce nauki plywania a ludzie chca po prostu poplywac, zadki pomoczyc, bawic sie w wodzie. Zatem i ja w wiekszosci. Chcialbym jednak konkretna odpowiedz otrzymac kiedy?!. Mam nadzieje ze do tego czasu nie przejde juz na emeryture - o ile doczekam jej w Ostrodzie - bo z praca tu tez jakos nieciekawie. Jezeli czlowiek nie zna nikogo to nie dostanie pracy( np. spis powszechny. Prace prz spisie dostaly osobe wepchane przez znajomych z urzedu, ale o tym juz bez komentarzy). Wiec kiedy bede mogl wreszcie w zime poplywac ?!

z powazaniem Grzegorz z gory
Awatar użytkownika
jan z jeziora
początkujący
początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Wody!!! Chloru!!! Czepkow!!!

Post autor: jan z jeziora »

...jak sobie przerebel znacznych rozmiarow w stawie wykujesz Grzegorzu to poplywasz, a basenu raczej predko nie uswiadczysz. :cry:
Myśl ludzka to nurek przyszłości w akwalungu z reklamówek "Lewiatana".
Anonymous

..... a jusci !!!!

Post autor: Anonymous »

.. no coz poczekajmy do nastepnych wyborow - jezeli ci co grzeja stolki beda chcieli posiedziec na nich dluzej to zaczna cos w tym kierunku robic, jezeli nie to na pewno basen znajdzie sie w obietnicach tych co beda chcieli posiedziec na tych stolkach. Jednakze temat bedzie zapewne jeszcze nie raz poruszony - wiec moze w koncu nasze podatki uplynnia sie w taki sposob, aby ostatecznie zalac jakas duza dziure w ziemi nie bedeacej jednak tworem erozji gleby a calkowicie sztucznym wynikiem pracy rak ludzkich. I jak mawia moj ksiadz - choc zadko go slucham - pozostanie mi tylko wiara - a ona podobno czyni cuda ... A wiec rabanie przerebli zostawiam tylko dla panskich rak mosci panie Janie !!!!!!

ZOLTAN
Awatar użytkownika
jan z jeziora
początkujący
początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Basen juz jest, ale w szpitalu...ha ha ha

Post autor: jan z jeziora »

Panie Grzegorzu...odnosze dziwne wrazenie, ze Pan mnie nie lubi :wink:
Myśl ludzka to nurek przyszłości w akwalungu z reklamówek "Lewiatana".
Anonymous

Post autor: Anonymous »

Zacny panie Janku ... nie lubie - to ja wladzy w polsce pana nawet lubie co nie znaczy ze szanuje , nie szanuje pana i tego pana bagienka ... a jusci !!!! :lol: No moze troche szanuje - ale za co ?
Anonymous

trochę z sensem

Post autor: Anonymous »

tematem tego forum jest sport, więc proszę o zamieszczanie tu związanych z nim waszych opinii, a nie epistolograficznych popisów... wymieńcie się emalią i pogadajcie sobie do bólu na privie kto kogo lubi, a kto nie...
Anonymous

temet iscie sportowy

Post autor: Anonymous »

czy ja wygladam na sportowca ? jezeli kulturalnie odpowiadam jankowi na jegto zarzuty to nie znaczy ze ... wygladam na sportowca .... a zeby bylo w temacie o sporcie i basenie - to ja dla prosby ... siostro !!!! basen !!!! bo w ostrodzie innego basenu ja czuje ze dluuuuuuugoo nie uswiadcze ... i jeszcze jedno : Górnik Łęczna - Tłoki Gorzyce 0:1 :D
Anonymous

nic nie wiadomo, tylko plany

Post autor: Anonymous »

nic nie wiadomo, tylko plany
żadnych konkretów na razie nie ma, same pobożne życzenia
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

tak jak na wczorajszy mecz to przydały by sie zadaszenia nad trybunami
Awatar użytkownika
Korpus
początkujący
początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 2004-12-27, 23:16:33
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Korpus »

Macie marzenia. Ja słyszałem ze podobno 1 czerwca w roku 2004 miały się rozpocząc prace nad basenem i kręglami itp (miało byc całe centrum sporotowe) na stadionie 4. Jak widać to tylko głupie plotki bo nie wydaje mi sie zeby znisczyli ten stadion a co śmieszne wybudowali lepszy i większy
Zablokowany