jakie forum takie miasto

Moderator: Jacek-P

gosc

jakie forum takie miasto

Post autor: gosc »

To forum odzwierciedla całe miasto. Żadnych ciekawych tematów. Piszący tylko potrafią narzekać tak samo jak w prawdziwym świecie. Nic tylko nuda. Ostróda to nudne miasto i nudni ludzie, którzy nie mają nic do powiedzenia i to forum tylko to potwierdza.
x-petara

Jaki Chojrak za wiele nie powiedział!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: x-petara »

Od 1 lutego kończy sie zbezimienne pisanie więc już wogóle będzie nudno!!! :D :) :wink:
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Łatwo jest opluwać

Post autor: mojsa »

To forum stało się poligonem słownych utarczek a czasem pomówień i deprecjonowania innych. Łatwo jest opluwać innych siedząc za ekranem monitora. Oczywiście nie mam nic przeciwko wytykaniu błędów ludziom odpowiedzialnym za to miasto. Teraz też to można robić - trzeba pamietać jednak o tym, ze każdy odpowiada za swoje słowa. Dlatego ruch na forum jakby mniejszy - pozostali tylko Ci, którzy nie boją się swoich wypowiedzi.
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Nie bać się prawdy!!! 14 lat po komunie!!

Post autor: Tytus Andronikus »

:idea: To jest właśnie POLSKA-to jest mój kraj!!!
Minęło 14 lat od zmiany zasranego systemu , który cenzurował wszystko. Dziś Mojsa pisze: "... Pozostali Ci którzy nie boją się swoich wypowiedzi..."
Co to k..... jest- KOMUNA BIS ??? Nie przypadkiem pokiwano palcem Jackowi Piechowi aby uważał a najlepiej zamkną forum, bo jest za bardzo polityczne. Władza jest czujna na wszelkie formy wolności obywatela . Za komuny karała i zapomina , że dziś takie kierunki trzeba popierać a myśląc poważnie o Unii Europejskiej musi wspierać społeczeństwo. Społeczeństwo to ludzie nie człowiek z Lubajn.
To chyba w wyrażany sposób świadczy o dewiacji lokalnych władz. To, że obecni Władcy Babilonu nie mają pomysłu na Ostródę, to nie jest ich wina taki sam problem miał dr Wasilewski dlatego bardzie interesowały go afery rozporkowe własnego syna. :lol:
Z przykrością musze stwierdzić , że ten kraj to jedno wielkie oszustwo.
PRAWDA BĘDZIE zawsze jedna CZY TO OCENZURUJĄ CZY NIE !!!
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Tytus Romek i Atomek ;-)

Post autor: mojsa »

Tytusie! Mylisz cywilizowany sposób wypowiedzi z pomówieniami i oszczerstwami. Jeżeli ktos ma odwagę wypowiadać się na tematy związane z Ostródą i mieszkancami (nie tylko z polityką) to niech to robi zgodnie z reulaminem tego forum. Nie wyjeżdżaj mi tu z komuną i nie stawiaj mnie w jednym rzędzie razem z przedstawicielami tej ideologii. Wystawiasz sobie sam świadectwo oceniając człowieka po jednej wypowiedzi. Obserwowałem twoje pozostałe teksty - odpowiadając na niektóre często dawałem też Ci pożywkę do snucia tych twoich filozofii o życiu (oczywiście pod różnymi nickami). 8)
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

Widzę Tytusie, że jestes dobrze zorientowany w moich sprawach, kto mi grozi paluszkiem itd.

Owszem można mówić o swoistej "komunie bis". Ci co kiedyś głośno krzyczeli teraz chcą, aby już nie krzyczeć zbyt głosno. Tak było od zawsze. Na szczęście na kiwaniu paluszkiem wszystko będzie się kończyło a forum nadal będzie funkcjonować, czy to się komuś podoba czy nie.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
sen

Post autor: sen »

Drogi Jacku, to bez znaczenia, czy lewusy, czy prawusy, wszystko to wiejscy politycy w przyciasnych berecikach, ktore nachodza im na oczy i uszy. Jedna nadzieja, ze poslizna sie w koncu na swoim gumnie i wyrzna gracko gebami o wlasny beton.
Bruno

Post autor: Bruno »

Tytus ja ciebie popieram.Ale "moderator" chyba nie peka przed nikim,bo z wygladu to z Niego kawal chlopa.
wacek

zamek i kultura

Post autor: wacek »

dajcie już spokój p. Baronowej. Widać lubi to co robi. To jest przecież wizytówka naszego miasta. Chce niech pije, jej zdrowie, jej pieniądze. Podobno artysta trzeźwy nie ma wizji. Jeżeli to picie pomaga jej w pracy to o co chodzi.A tak na poważnie jest okazja coś zmienić. Może p. Pawłowski Dyrektor od kultury w miescie-zacznie tworzyć warunki na pokazanie prawdziwej kultury, a jest co pokazać.
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

wacek?

Post autor: mojsa »

Chyba pomyliłeś tematy na forum.
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Razem z transformacją ustrojową zaistniała w Polsce wolność.
Wolność ta przybrała jednak wielorakie oblicze - od zachowań odpowiedzialnych, przez jarmark, aż do swawoli.
Ludzie nie wiedzą co czynić z wolnością, w której tyle różnych zachowań, postaw, poglądów.

Myślę, ze owe zagubienie jest udziałem niektórych internautów tego forum.
Zastanawia łatwość i niefrasobliwość w kreowaniu i wypowiadaniu przez nich sądów generalizujących.
Realizowana w ich wykonaniu wolność jest przeciw człowiekowi.

Okazuje się więc, że dla niektórych wolność jest trudniejsza od zachowań w niewoli.
Brakuje im powagi i dojrzałości.
Nie pamietają, że wolność ofiarując nam prawa, narzuca jednocześnie obowiązki.
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Marcysiu Kwiecie Wolności

Post autor: Tytus Andronikus »

Masz racje i przytocze stary dobry tekst Kazika Staszewskiego " (...) nie wie , że jest (...) a mądry to wie". Ten tekst jest w tym formu kilkukrotnie cytowany jednak są debile, co sobie z tego nic nie robią.
Jeżeli chodzi Twoje spostrzeżenia " zgrubienia na formu", ja jednak bym się tym nie przejmował.
Co do realizacji przeciw człowiekowi to chyba i mam nadzieje , że jest to uwaga do tych co naciskaja Pana Jacka Piech ? Nie robią tego w imie wolnoiści rzecz jasna.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

A ty dalej z tymi naciskami. Coś ci naciska, czy jak?
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Wolność, to obowiązek walki zw&am

Post autor: Tytus Andronikus »

Nic nie naciska mnie ! P.S. Czasem ja Kogoś cisne ale przecież, to tak dla przyjemności(hihihi).
Gość

DO WACKA

Post autor: Gość »

WACKU.

Każdy kto pełni istotną rolę w społeczeństwie musi liczyć się z tym, że jego życie prywatne będzie przedmiotem publicznego zainteresowania.

Im ważniejsza funkcja społeczna, tym mniejszy zakres prywatności.

O ile w przypadku osób prywatnych pewne aspekty ich życia intymnego nie wzzbudzają zainteressowania publicznego, o tyle sytuacja jest diametralnie inna w przypadku osób znanych, osób publicznych.
I tak np. fakt, że jakiś obywatel notorycznie się upija nie jest treścią interesującą szerszy krąg ludzi niż jego rodzinę, przyjaciół czy sąsiadów.
Jeśli jednak nadużywającym notorycznie alkoholu jest znany polityk lub osoba pełniąca inną znaczacą funkcję w społeczeństwie, sytuacja się zmienia i społeczeństwo ma prawo o tym wiedzieć, gdyż może to mieć istotny wpływ na decyzje, które te osoby podejmują, a które często są decyzjami o dużej wadze.

Pozdrawiam
Marcelina 8)
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

a mi te forum sie podoba
wacek

do marceliny

Post autor: wacek »

zgadzam się z tobą. Jednak mam pytanie i co z tego wynika? Jak ta twoja wypowiedź ma się do rzeczywistości. Nie lepiej jest pośmiać się niż wszystko brać na poważnie. Każdy jest kowalem swojego losu. Więc nic nam do tego. To że osoby publiczne winny być nieskazitelne to moje i twoje pobożne życzenie.
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

A ja wciąż wierzę, że społeczeństwo (ja, ty, oni, my razem) może mieć wpływ na to, kto jest u władzy, kto ma wpływ na kształtowanie naszej rzeczywistości.

Pozdrawiam
Marcelina

P.S. Pijani ludzi nie wzbudzaja we mnie śmiechu.
Mam znajomego, czlowieka o "wspaniałym podłożu".
Od dłuższego czasu jego panią jest wódka.
Widzę jak zatraca swoje wartości i pasje.
Powoli stacza się.
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

DO TYTUSA ANDRONIKUSA

Post autor: Marcelina »

Szanowny Tytusie A.

Moja wypowiedź miała szerszy aspekt (przynajmniej miała taka być)
Rozważając sprawe wolności, a w szczególnosci wolnosci słowa, chciałam przyjrzeć sie problemowi w szerszej skali.
Pisząc słowa "jest przeciw czlowiekowi" nie miałam na myśli ani Pana Jacka, ani siebie.
Slowa "czlowiek" użyłam w znaczeniu ogólnym, aczkolwiek celowo.
Użycie słowa "społeczeństwo" czy "ludzkość" nie dałoby dla wypowiedzi pożądanej emocji.

Pozdrawiam
Marcelina

P.S. Korzystając z okazji ośmielam się przesłać pozdrowienia i wyrazy szacunku dla Pana Jacka.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

Dziękuje i pozdrawiam
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Zablokowany