XII - ocena

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

XII - ocena

Post autor: Jacek-P »

Jak oceniacie XII Finał WOŚP w Ostródzie. Co wam sie podobało lub nie. Czego zabrakło a czego było za dużo?
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
andrzej

bylo dobrze, ale ....

Post autor: andrzej »

Trochę jestem zawiedziony. Po raz kolejny marzłem na dworzu. Mimo, że zespoły rozkręciły towarzystwo i była gorąca atmosfera, to było mroźno. Nie można by tego zrobić na jakiejś sali. Reszta super.
Radio Mazury dało ciała (nie pierwszy raz) nic nie było na antenie, albo ja nie słyszałem, co było by dziwne, bo prawie cały czas słuchałem do 18.
Wnioski:
Następny finał na sali a radio albo zamknąć albo zmienić skład.
Wolontariuszka

COOL!!!!

Post autor: Wolontariuszka »

A mi się podobało!!!!!!
I za rok znowu będę zbierać pięniążki bo to nie tylko dobra zabawa ale także jedyny dzień w roku kiedy wszyscy możemy pomóc maluchom. Zespoły grały świetnie, moim planem było zlicytowanie pewnego perkusisty ale nie stać mnie na tak dobry sprzęt grający :wink: .
W tym momencie mówię szczerze: Co roku lepiej to wychodzi organizatorom i mam nadzieję że i przyszły rok będzie leprzy od tego obecnego... Kocham was za to co robicie bo to jest naprawdę cool!!!
Pozdrawiam cały sztab. organizatorów , wolontariuszy i wszystkich kochających WOŚP i Jurka Owsiaka!!!!!!!!!!!!!!1
barbie

bylo superr

Post autor: barbie »

hejka
mi sie podobalo wośp
bylam wolontariuszka i bylo superr ludzie byli mili(co zdazali sie palanci)ale ogolnie bylo milo przyjemnie za rok tez bede zbierac hehs
cmok pozdrowka pa 8) :P :wink:
Zablokowany