Sokół

Moderator: Jacek-P

donio

Re: Sokół

Post autor: donio »

qrka wogna, na Motorze nie byłem, ale na bieżąco śledziłem ze Słupska wynik spotkania. Gratuluję chłopakom wysokiego zwycięstwa!! Za czasów, kiedy ja ruszałem w piłkarski bój, do Lubawy jeździło się z okazji Dnia Piłkarza, żeby dać 'miejscowym' pokaz prawdziwej piłki. Teraz cieszę się, że chyba było podobnie... hy hy. Z Korszami zawsze grało się Sokołowi ciężko, może we środę pójdzie jak z płatka, czyżby kolejny grad bramek??!! :)))

[%sig%]
ostman-petara

Dziekuje Mazurowi za dowalenie Jeziorakowi

Post autor: ostman-petara »

W gazecie Olsztyńskiej napisali , że Sokół stracił już 11 bramek w tym sezonie, to chyba lekkie przegiecie, bo tak naprawdę stracił w tym sezonie tylko 1 bramkę.
ostman-petara

Dzisiaj mecz !!!

Post autor: ostman-petara »

Nie pamiętam ale chyba o 17.00 jest mecz z Huraganiem, jeżeli coś wiecie, to podpowiedzcie z kim i jak.
ostman-petara

Re: Sokół

Post autor: ostman-petara »

Dziś Korsze ale nie wiem o której 16 czy 17?????????????
Trybun

Re: Sokół

Post autor: Trybun »

Forma ustabilizowana (ciągle 5:1). Gratulacje!!!!
Paradoksalnie mecz prawdy czeka nas w Morągu!
Pora jednak przyjrzeć się finansom klubu i polityce Zarządu.
Znając dotychczasowy Zarząd, można "obstawiać w ciemno", że nie jest najlepiej ("eufeminzm"). Tam są sami ekonomiści ("oderwani od pługa" - wykuwanego w ZNMR).
ostman-petara

TAK do konca-Ostróda-Sokół !!

Post autor: ostman-petara »

To był ładny mecz wynik jest w każdym calu zawodowy. Brakuje wykończenia w nie których akcjach ale przecież każdy jest tylko człowiekiem.
Jeszcze raz "Tak Trzymac" !!!
Kibic

Re: Sokół

Post autor: Kibic »

Wczoraj Sokol przegral wysoko 3:0 z Huraganem. Z tym samym Huraganem Tecza Milomlyn po koniec Lipca wygrala 2:1. Z tego wynika, ze Sokol jest 3 druzyna w naszym powiecie - Brawo, dalej tak.
BRUNO

Re: Sokół

Post autor: BRUNO »

Dzien zaloby ale za tydzien bedzie lepiej.Czasami taki zimny prysznic przyda sie.
Pozdrowienia...
poligr@czyk

Re: Sokół

Post autor: poligr@czyk »

Sokół przegrał bo trzy punkty dopisał sobie przed meczem. Może po prostu myśleli cały czas o mokrych podkoszulkach, które ominęły ich w piątek w Pubie w Chacie. Nie pooglądali sobie i biegając po morąskim boisku myśleli o cyckach, które umknęły im sprzed oczu, a nie o piłce. Dlatego dostali w...
Ale może zrobi to chłopakom dobrze. Jak to w dawnej komunie śpiewali "a dla ochłody łyk zimnej wody" w tym przypadku była ulewa z nieba na głowy. Generał "Żukow" Żukowski pokazał chwilowo ostródzkim gwiazdom, gdzie jest ich miejsce w szeregu.
Może w sobotę o godzinie 16 na stadionie przy ulicy 3 Maja będzie lepiej
donio

Re: Sokół

Post autor: donio »

Czy aby te mokre opodkoszulki ich naprawdę ominęły?? :)) Niestety kilku 'niedopitków' szwendało się jeszcze późnym piątkowym wieczorem po ostródzkich knajpach. Może ten wynik otworzy im oczy i się bardziej skupią na przedmeczowym wypoczynku i koncentracji. Mecz meczowi nierówny, jednak porażka trzema bramkami (nie da się jej wytłumaczyć błędami sędziów czy sędziny) po pięciu efektownych zwycięstwach zasługuje na ostrą krytykę... A teraz wcale nie będzie łatwiej!!

[%sig%]
donio

Re: Sokół

Post autor: donio »

I jeszcze jedno, dobrze, że nikt nie pisze o 'sukcesach' Drwęcy Samborowo... :))))
poligr@czyk

Re: Sokół

Post autor: poligr@czyk »

Drwęca Samborowo na razie nie kwalifikuje się do opisywania. Tam jest jeszcze więcej pijaczków i amatorów niż w Sokole. Ich wyniki to potwierdzają. Lubią i potrafią mówić jacy to z nich wielcy piłkarze. Wielcy to może oni i są ale PIJACY a może pajace.
kibic

Re: Sokół

Post autor: kibic »

Sokol - Start 0-0
kibic

Re: Sokół

Post autor: kibic »

Sokol 1-0 Jeziorak
Kibic

Re: Sokół

Post autor: Kibic »

Przegladajac sklad Sokola musze stwierdzic, ze zdecydowana wiekszosc zawodnikow to wychowankowie niezyjacego juz trenera Pana Benedykta Liedke. Jego wysmienita praca z mlodzierza zaczyna owocowac.
donio

Re: Sokół

Post autor: donio »

Sokół Pany!! Miłek załatwił gości w 61 minucie... 1:0 w meczu na szczycie tabeli!! Polonia to solidna drużyna, jednak w tym meczu, oprócz presingu, nic ciekawego nie pokazała i ponad 1000 kibiców cieszyło sie z wygranej ostródzian. Mecz nie był wspaniałym widowiskiem, ale w lidze liczą się punkty, szczególnie z sąsiadem w tabeli, szkoda tylko, że tzw.: VIP-y 'zmyły' się po ostatnim gwizdku i nie było nikogo(oprócz mnie :::)))) ), kto postawiłby zawodnikom po zasłużonym browarku... :(((

[%sig%]
petarda

Sokół w mocy!!!

Post autor: petarda »

Nie był to piękny mecz ale efekt jest jeden -3 punkty. W sumie 4 punkty od pokonanych. Jesteśmy najlepsi w IV lidze a to jest nowa historia i oby ktoś chciał ją pisać (czytaj sponsor). Gratulacje dla zespołu, bo nabiegali się skutecznie.
donio

Re: Sokół

Post autor: donio »

Wracając na chwilę do browarka... trza tu jednak wspomnieć o włsćicielu baru PIK, który po meczu zaprosił chłopaków, więc jednak nie było tak źle... Co nie znaczy, że nie mogłoby być lepiej!!!!!!!!!!
kibic z ostródy

Re: Sokół

Post autor: kibic z ostródy »

DO PIKA????????NA ORANŻADĘ DO MAKDONALDA.ŚWIĘTOWAĆ BĘDZIEMY PO AWANSIE.
petarda

Re: Sokół

Post autor: petarda »

Racja w sumie, jeszcze bieganiny troche zostało!
donio

Re: Sokół

Post autor: donio »

kibic i petarda, nikt tu nie mówi o świętowaniu, ale wy po dobrze wykonanej pracy też z chęcią byście strzelili małe bro... :)) od tego się nie umiera, a miło byłoby, gdyby ktoś z VIP-ów został 20 minut po zwycięskim spotkaniu z bezpośrednim rywalem do awansu, postawił kratkę i pogadał z chłopakami, nie grają przecież tylko dla siebie i dobrze, jakby to czasami dał im ktoś odczuć, nie!!?? a na ewentualne hasła typu: 'niech sobie sami kupią' to się ich spytajcie, czy jakieś premie meczowe dostali ostatnio!!

[%sig%]
petarda

Re: Sokół

Post autor: petarda »

Lubie piwo i nie bębę rozpychał "kichy" czy piłkarze Sokoła stać na piwo czy nie. Ja wiem dobrze kto, kiedy i co pije. Naprawdę kwestia (kratki) świadczy o sprawach w klubie. Ja jestem tylko kibicem.
donio

Re: Sokół

Post autor: donio »

My tu o kratce, a już następny mecz za pasem... jak zwykle trza pojechać do Ornety po 3 pkt, a w bezpośrednim pojedynku zagrają drużyny goniące naszego lidera i można by znów odskoczyć (Polonia-Jeziorak ... remisik??!!). Chociaż widząc huśtawkę formy Sokołów, niczego nie można być pewnym. Trzymajmy jednak kciuki!!!

[%sig%]
dresman z Ornety

Re: Sokół

Post autor: dresman z Ornety »

Wynik 3-1 znowu wygrali NASI.
brygada

Wiktoria !!!&!!!

Post autor: brygada »

Jeżeli można coś powiedzieć : Sokół za mało cisnął w pierwszej połowie co zmusiło ostródzką drużynę do grania w II części, tak jak to powinno wyglądać. Generalnie brakowało sekund przy wykończeniu akcji. Wynik zasłużony. P.S. W powrotnej drodze było małe samochodowe spięcie, jeden z samochodów z kibicami wpadł do rowu. Dzięki jednak umiejętnościom kierowcy nic się nie stało. Nie doszło nawet do zadrapania a mógłby być nie mały karambol. Dziękuję JAHA za opiekę.
Zablokowany