Camska obsóga w restauracji COLUMB

Moderator: Jacek-P

przerażony

Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: przerażony »

Witam chciałem się z państwem podzielić tym co przeżyłem w tą niedzielę przed południem w restauracji Columb (ładna kolorowa przy molo). Więc wraz z kolegą chcieliśmy kupić w w/w restauracji coś wegetariańskiego do jedzenia. Wchodzimy puste stoliki tylko jakiś pan ubrany (po cywilnemu) za barema, kucharz wraz z kelnerem i kolegą siedzą przy stoliku, myślę fajnie: szybko nas obsłóżą. Jesteśmy ubrani dość nietypowo (młodzieżowo). Podchodzę, co wzbudziło uśmiech na zgromadzonych ale do tego jestem przyzwyczajony, pytam pana za barem "jakie mają dania wegetariańskie" a za pleców słyszę, że z szynką potem spore zadowolenie całej trójki(do podobnych reakcji już się przyzwyczaiłem i zignorowałem) widzę tylko, że pan za barem nie reaguje oprócz głupkowatego uśmiechu więc pytam ponownie mówąc: "pytam powarznie macie jakieś dania wegetariańskie" za plecami coraz większy śmiech i stwierdzenie tak z szynką i schabowym,cała czwórka rykneła śmiechem. Powiedziałem głośno do kolegi:" że jak nie to nie i wychodzimy". Gdy wychodziliśmy po tym jak mój kolega nie wytrzymał głośnego śmiechu, bezczelności,chamstwa tych panów i odpyskował "tak schabowego z ciebie" po tych słowach padła taka wiązanka że ho ho.
gosc

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: gosc »

Kak to mówia: Kelner nie klient, myśleć nie musi. Do realizacja zamówienia wystarcza mu kilka szarych komórek. Jak widać to stanowczo za mało, aby kulturalnie się zachowywać.
Typowe w Polsce.
Awatar użytkownika
pewien ekolog
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:20
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Miasto nad Rzeką i Jeziorem Ostródą zwane

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: pewien ekolog »

...normalne zachowanie dresiarzy...cała ta ferajna Columbowa to są takie tłuki, że nawet Lepper jest od nich inteligentniejszy...no cóż, trzeba tylko pogratulować panu Janowiczowi, że takich kretynów zatrudnia...wejdźcie kiedyś do tej "knajpy" i zamócie coś...a jak zrobią to spierdolcie stamtąd, krzycząc, że to za schabowego...albo inną metodę zastosujcie...weźcie dyktafon...sami się władują na minę...a potem mail do właściciela i po nich...hehehehehehe...
...obywatelu dołóż starań!!!
...My ci też dołożymy...
Mieszkaniec

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: Mieszkaniec »

A ja mam dobre doświadczenia jeśli chodzi o ten lokal. Trafiłem tam z synkiem 1rok w czasie spaceru jesiennego. Obsługa była ok.
niezadowolony klijent

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: niezadowolony klijent »

to nic nowego jakis czas temu byłem tam z moją dziewczyną i chcieliśmy zjeść w spokoju. niestety opsługa miała najwyrażniej zajecie ze swojimi kolegami i nasze zamuwienie muwiąc brzydko olali. po dłuszym czasie jednak uzyskaliśmy danie o które sie tak upomilnaliśmy. ale naj przyjemniejsza cześć imprezy rospoczeła sie w momecie gdy zaczeliśmy jeść, jeden z kolegów opsługi przysiadł sie do naszego stoliku i zaczoł żucać beszczelne uwagi w kierunku mojej dziewczyny. nie wytrzymałem nerwowo i w miare kulturalny sposób prubowałem go odpedzić doszło do ostrych wyzwisk pod naszym kierunkiem w kture zaangażowali sie również kelnerzy i kucharz (chyba). wyśliśmy z "knajpy" poniewarz stwierdziliśmy,
lada momend dojdzie do rekoczynów. Nie wiem co właściciel tego lokalu sobie myśli, że zatrudnia taki personel u siebie w lokalu ja na jego miejscu wywalił bym tych pseudo kelnerów z kucharzyną na czele na zbity pysk. w ostródzie mam tak duże bezrobocie że jeśli ktoś nie chce pracować to nie musi a ten kto ma prace powinien ją szanować mam nadzieje że moje słowa dojdą do właściciela lokalu.
stały bywalec

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: stały bywalec »

niewiem co z was za ludzie i jakie macie wymagania, przecier to tylko ludzie trochę szacunku dla nich, ciekawy jestem jak wy byście sie spisywali na ich miejscu, to przecież nie taka prosta praca!!!! A tak na marginesie to ja mile wspominam pobyt w tej restauracji i uważam że obsługa jest super :-) niemam do nich żadnych zastrzerzeń, zawsze mnie obsługują w miły i kulturalny sposób. Dla mnie to najlepsza restauracja w mieście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gosc

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: gosc »

Ilu klientow, tyle opinii. Kazdy napisze inaczej. Nie ma co se glowy zawracac i tak nic to nie zmieni.
anlityk, Kwiatkowski

Czy potrzebne sa zmiany!? Oczywiście!!!

Post autor: anlityk, Kwiatkowski »

To może jest dziwne, że to co miało być cudem jest tak naprawdę kiblem i to kulinarnym. Jeżeli chodzi o WC, to ma właściwy poziom. Jestem ciekaw tylko jednego? Czy p.Jano.... wie na ile go okradają kucharze??? Znam Jego zasady i wiem, że nie ma chęci ani czasu kręcić na tym interesie. Prawda jest jedna co miał zarobić, to już dawno zrobił i choć stąpał , po miękkim gruncie już raczej nigdy tyle nie zarobi. dziś wycofał się z interesu z budowy hotelu OPB, bo jak sądzę Sam sobie "go" zbuduje. Bo w zasadzie lubi to miasto.
P.S. Mi by się podobało, bo projekt robi wrażenie.
pytanie

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: pytanie »

czy mozna sie dowiedziec czegos wiecej na tematy tego hotelu o jaki hotel tu chodzi przeciez juz sa pobudowane
mieszkaniec ostrody

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: mieszkaniec ostrody »

mi się bardzo podoba ten lokal jest super kelnerzy tez bo sa na luzie pogadaja z kazdym jadlo moze byc uwazam ze pizze maja najlepsza w ostrodzie chetnie zapraszam do tej restauracji a jezeli chodzi o opinie to zawsze jakas mende scisnie dupa io nabruzdzi ale to jego sprawa i sumienie wiec ludzie sami sprawdzcie bylem tam i bylem w szoku ale kelnerzy to super goscie bo jak bylem to bylo malzenstwo zmalym chlopcem szybko przyniesli male specjalne krzeseleczkio jeszcze tego nigdzie nie widzialem i prosze wiecej takich lokali panowie dalej tak
Ola Ostroda

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: Ola Ostroda »

nie wiem czego wy chcecie chlopacy sa na luzie i to mi sie podoba nigdzie w lokalu nie ma takich luzakow a jezeli to komus nie odpowiada to prosze do laluny tam sa same drewniaki albo e san biagio nie ma miejsc i ludzie sie dosiadaja super ludzie i muzyka czyli ogolnie fajny lokalik
zadowoleni:)

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: zadowoleni:) »

hehe:) czyzby "Columb" byl az taka konkurencja dla sasiadujacych barow??? Oj panowie nie ladnie nie ladnie tak pisac na tych chlopakow!!! To juz lepiej bylo do wykonczenia sie przyczepic chociaz my tez uwazamy ze pan J. stworzyl cos z niczego i to w bardzo dobrym stylu. Dla nas jest to najlepsza restauracja w rejonie ktora ma bardzo zgrany personel. A opinie tu kazdy moze swoja wyrazic (jak w/w "o kiblach" to ten gosciu chyba musi zmienic dilera) a co nie ktorzy to maja bujne wyobraznie wiec sie chlopcy nie martwcie:) Pizza jest ekstra i inne dania a obsluga super. pozdrawiamy
Ania Ostroda

nie jest tak źle

Post autor: Ania Ostroda »

zgadzam się z wszystkimi, którzy są za dobrą opinią na temat tego lokalu. obsługa jest bardzo miła, nie miałam nigdy przykrości ze strony barmanów ani kucharzy! skoro uwarzacie że jest tak fatalnie, to dlaczego zawsze jest tam tyle ludzi a w innych lokalach pustki. uwarzam że pan Janowicz zatrudnił zgrany zespół razem z kierowniczką i nie wierze w żadne przekręty z ich strony.

najbardziej smakuje mi pizza, która jest specjalnością mojego brata :)

polecam
BARDZO!!!zadowolona klien

Re:o czym Wy mówicie???

Post autor: BARDZO!!!zadowolona klien »

Widzę,że ktoś bardzo nie lubi obsługi Columba...Wydaje mi się,że chodzi tu o jakieś osobiste sprawy.Jeżeli ktoś jest niezadowolony z obsługi lub jedzenia to zapraszam to jakiejś dziury typu....La luna.Tam dopiero można ponarzekać!Ludzie nie przesadzajcie!W Ostródzie nie znajdziecie lepszego lokalu!Jedzonko znakomite,szczegolnie pizza.Często jestem zmuszona do jedzenia w różnych restauracjach,nawet poza Ostródą i ten jest najlepszy,uwierzcie mi...Nie wiem czy pamiętacie jaki lokal był w tym samym miejscu przed Columbem...Chyba to było Eridu.Czy panom niezadowolonym z obsługi Columba bardziej podobała się tamta restauracja???Raczej wątpię!Fatalne jedzenie,kelnerzy,płatna ubikacja (jak na dworcu w Warszawie...),a o muzyce nawet nie wspomnę...Nie rozumiem jak można mieć takie zdanie o tych ludziach .Przecież oni tak ciężko pracują nad tym żeby każdy klient był zadowolony.Co do obsługi......Chłopcy jesteście cudowni,tak trzymać!Pozdrawiam gorąco!!! PS.Jeszcze jedno słówko do NIEZADOWOLONEGO KLIJENTA(nawet w podpisie błąd ort.),kto Cię człowieku uczył polskiego???Nasadziłeś tyle ortografów,że się rzygać chce.Myślę,że nawet podstawówki nie skończyłeś...Również pozdrowienia dla Ciebie,przecież dzieci specjalnej troski trzeba chronić!!!
Ciupas

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: Ciupas »

Ja myślę, że wszystkie pozytywne wpisy o Columbie to robią pracownicy tego przybytku. Dla mnie to miejsce jest kolejną pralnią.
CIEKAWY

TERAZ MASZYNKI TZW LEKKI HAZARD????

Post autor: CIEKAWY »

JESTES PRACOWNIKIEM URZĘDU SKARBOWEGO??????? CZY RACZEJ POPIERASZ POGLĄD, ŻE "CO SIĘ KURWĄ URODZIŁ SKOWRONKIEM NIE UMRZE"????
aisza

Re:???

Post autor: aisza »

Do Columba chodzę często.Nie znam nikogo z obsługi osobiście.Jednak Ci ludzie są naprawdę bardzo mili.Nie rozumiem o co Wam chodzi....???Panuje tam ciepła atmosfera.To jeden z lepszych lokali w Ostródzie.
licealistka

Re: a mi się podoba...

Post autor: licealistka »

Niezły z Ciebie analfabeta...Osobiście współczuję Twojej dziewczynie...Co do Twojej opinii...Może to z Tobą jest coś nie tak...Prawdopodobnie nie umiesz się zachować w miejscach publicznych.W Columbie bardzo mi sie podoba.Z tego co widzę to nie tylko moje zdanie.Czasami ciężko tam o stolik.Zastanów się kolego po co piszesz takie pierdoły...Myślę,że Columbowi i tak nie zaszkodzisz...Specjalne pozdrowienia dla pana Janowicza!
gosc

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: gosc »

Zdecydowanie więcej zwolenników niz przeciwników :)
Poza tym dyskusja jałowa. Co kogo obchodzi, kto jest właścicielem i co tam robi. Jak się nie podoba, to sie nie odwiedza lokalu. A jak sie komuś podoba to niech tam siedzi całymi dniami.
Najbardziej jednak robawił mnie tekst z innego forum, cytuje:

"Krążą pogłoski,że jest to restauracja licząca się w kraju.Jadałam w wielu miejscach na świecie i Columba można poruwnywać do elit nie tylko w kraju a też i zagranicą."

A co wy o tym sądzicie. Ja za ten tekst dałbym nagrodę w kategorii "Lokalny humor roku".
komon bejbe tunajt

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: komon bejbe tunajt »

lepiej "miedzynarodowy humor roku"
dupa nie lokal
stały bywalec

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: stały bywalec »

Jak ludzie wogóle mogą pisać takie pierdoły,chyba ktoś jest bezrobotny i z braku czasu mózg mu się zlasował.Weś się człowieku za pracę a nie szukasz dziury w dupie.Sądząc po tekście i piśmie jesteś chyba tegorocznym zwycięzcą turnieju "Dyktando".Weż się za książki i studiuj trochę zasady pisowni.Współczuję tylko twojej dziewczynie co ona robi z takim bezmózgiem jak ty.A co do obsługi Columba to na pewno nie robią tylu błędów jak ty analfabeto.Chora psychicznie małpa ma od ciebie więcej rozumu......Lokal słyszałem,że ma dobrą opinię w mieście a takie dupki jak ty tylko próbują robić im koło pióra!!!!Może ktoś z konkurencji ci za to zapłacił.Idz do Laluny powodzenia.....Napewno to jakaś gra zazdrośników,chłopaki nie łamcie się jesteście spoko i tak trzymajcie.Gratulacje dla pana J.....,że stworzył tak szybko tak zgraną załogę "trzymaj tak dalej".Jedzonko macie bardzo smaczne i napewno inne bary i reustauracje z wami nie wygrają....jest elegancko podane i tworzy się tam bardzo dobry klimat.Bywam często u was i nigdy nie spotkałem się z niemiłą i arogancką obsługą,wręcz przeciwnie zostałem szybko obsłużony.Trzymajcie się jesteście spoko i nie martwcie się co o was piszą jest o.k
Sen

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: Sen »

Czlowieku, jesli chcesz kogos odmawiac od czci i wiary za ortografie, pomysl pierwej o swojej pisowni - w twoim tekscie sa co najmniej dwa "ortografy". Inna kwestia jest taka, ze jesli obsluga w Columbusie reprezentuje twoj poziom, to musza to byc rzeczywiscie niezle chamy. Jesli tak nie jest, to zastanow sie nad zasadami polecania nieznajomym dobrych lokali w miescie.
Awatar użytkownika
pewien ekolog
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:20
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Miasto nad Rzeką i Jeziorem Ostródą zwane

Re: Chamska obsługa w restauracji COLUMB

Post autor: pewien ekolog »

...twe wypociny, którymi nas raczysz są na wskroś kretyńskie...widać, że twoja rola w naszym społeczeństwie równa się trzem paskom z dresiku...tak jak zresztą całej "ekipie" Columba....a na temat ortografii to nic nie pisz, bo nawet w temacie błędy robisz...przynajmniej nad interpunkcją popracuj tłuku...a twe chamstwo i wypowiedzi sugerują u ciebie syndrom zlasowanego mózgu, chociaż wątpię, że go posiadasz...życzę smacznego...
...obywatelu dołóż starań!!!
...My ci też dołożymy...
Awatar użytkownika
pewien ekolog
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:20
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Miasto nad Rzeką i Jeziorem Ostródą zwane

Re: Chamska obsługa w restauracji COLUMB

Post autor: pewien ekolog »

...wiecznie lecą same hity z samego radia...nic dodać nic ująć...w sklepie też mogę takiego shitu posłuchać...no cóż...obsługa wychowana na DJ Bobo i innych "artystach" spod znaku zagranicznego disco-polo...jeszcze jakby tam dyskotekę zrobić to by było takie drugie Bistro, tylko bardziej "eleganckie"...

[%sig%]

Wiadomość zmieniona (18-11-03 14:59)
...obywatelu dołóż starań!!!
...My ci też dołożymy...
głos sprzeciwu

Re: Camska obsóga w restauracji COLUMB

Post autor: głos sprzeciwu »

co niekturzy powiadają że jeśli niechce to nie musze tam chodzić
fakt ale niestety speluna ta znajduje sie w miejscu reprezentatywnym dla naszego miasta i nie chce aby turyści odwiedzający nasze miasto (bez wzgledu na ich upodobania kulinarne) nie byli narażenia na tak wyjątkowo miłą i wspaniałą obsługe jaka tam pracuje. mam wielką nadzieje że właściciel knajpy ma na tyle rozumy w głowie że znajdzie nowy bardziej odpowiedni personel
ja do takiej roboty sie nie nadaje i dla teog sie o nią nie staram ale w Ostródzie jesz mnóstwo bezrobotnych którzy z przyjemnościa skorzystają
i nie są to żadne osobiste porachunki tylko osobiste spostrzeżenia
jeśli personel dba tylko o bogadszą cześć klijetów powinien wywiesić karteczke na szybie z określoną kwotą z jaką można wejść
Zablokowany