Reggae Jamm, Feel Like Jumping + Gawron 16.02 ZIP

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
CeTe+
początkujący
początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 2006-12-19, 19:12:36

Reggae Jamm, Feel Like Jumping + Gawron 16.02 ZIP

Post autor: CeTe+ »

Reggae Jamm Ostróda 2008

Zapraszamy na imprezę przy gorących klimatach z Jamajki do Ostródy.
Jest to już 4 impreza Feel Like Jumping w województwie warmińsko - mazurskim
w przeciągu pół roku. Tym razem w Ostródzie rozgrzewać, bujać i pieścić wasze uszy będą Feel Like Jumping Sound System oraz dee jay Gawron z Ras Bass Sound System ze Zgierza
i z Łodzi.

REGGAE JAMM
16.02.2008 (sobota)
Ostróda, Club Zip (Zamek)
Start: 21:00
Wjazd: 7 zł
Zagrają:
*Feel Like Jumping Sound System
[Hoody Dread & FreedomSound ] – Łódź, Toruń
*Gawron
(Ras Bass Sound System) – Zgierz, Łódź


Feel Like Jumping Sound System - Hoody Dread i FreedomSound - młodzi selektory z Lodzi i Torunia. Ten pierwszy graniem zajmuje się od 2002 roku. Od 2005 roku nawrócił się na jedyna słuszna muzykę - reggae. Grał głownie w Łodzi imprezy sound systemowe z wieloma składami polskiej sceny muzyki jamajskiej i w Skierniewicach jako suport przed koncertami o tematyce reggae. Ten drugi graniem zajmuje się od 2005 roku. Wraz z mistah.oSi współtworzył i działał w 2006 roku w jedynym grającym w tym czasie w Toruniu sound systemie – TerrAmasa Sound System. Zakochany w starych klimatach z jamajki (klasyczne ska, rocksteady, roots, rockers).
Udzielają się czynnie w swoim miastach jak i również organizują liczne jamajskie imprezy w mieście pierników oraz w Bydgoszczy w towarzystwie dee jay's i selektorów z różnych stron naszego kraju. Ich sety składają się głównie z klasyki muzyki jamajskiej, roots reggae, old school dancehall, rocksteady, ska, dub z odrobiną modern roots i dancehall.



Gawron - to siły powietrzne Ras Bass Sound System, wokalista, nawijacz, tekściarz
i zarazem najmłodszy wiekiem członek składu, Poza Sound systemem ma także drugie skrzydło - jest wokalistą zespołu Pali Się. Samouk, czuje się trochę muzykiem ludowym, zamieszkującym zdala od WSI w blokach nieopodal Lasu Krogulec. Jego zmysł do podróży
i wiecznej nauki sprawiania bardziej przypomina wędrownego Waganta, podróżującego
z mikrofonem i grzechotką po uczelniach Nowowiecznej Europy. W styczniu 2006 r. jego Duchowa Odnowa na rytmie Doctor’s Darling trafiła do pierwszej dziesiątki na liście
BIS-BEAT Radia BIS i utrzymała się tam przez kilka tygodni, również junglowy remix utworu, produkcji Groove HQ utrzymywał się na szczytach listy Nocnego Transu Radia Łódź w roku 2005.


nie mogłem sie połapać w tym forum ,
nie mogłem wkleić plakatu,
to daje link
http://img237.imageshack.us/img237/1693 ... jamwa9.jpg
16022008sobotareggaejamwa9.jpg
Awatar użytkownika
dhareck
początkujący
początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 2007-11-21, 10:25:17
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Reggae Jamm, Feel Like Jumping + Gawron 16.02 ZIP

Post autor: dhareck »

Feel Like Shiting + Gamoń? nieee... do Młyna pędźmy, do Młyna
today is the day
Awatar użytkownika
CeTe+
początkujący
początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 2006-12-19, 19:12:36

Re: Reggae Jamm, Feel Like Jumping + Gawron 16.02 ZIP

Post autor: CeTe+ »

niektórzy wola reggae , niektórzy wolą Punk. jak kto woli .
Awatar użytkownika
Szogunek
początkujący
początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 2006-11-04, 20:44:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Reggae Jamm, Feel Like Jumping + Gawron 16.02 ZIP

Post autor: Szogunek »

Jak najbardziej na zamek :D
Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Re: Reggae Jamm, Feel Like Jumping + Gawron 16.02 ZIP

Post autor: Sajmon »

Jak najbardziej na zamek
popieram

a Ty dhareck nie siej fermentu, taaaa? cieciu :P
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
Awatar użytkownika
dhareck
początkujący
początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 2007-11-21, 10:25:17
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Reggae Jamm, Feel Like Jumping + Gawron 16.02 ZIP

Post autor: dhareck »

ty ale skumaj to: dwoch puszczaczy muzyki z 2 letnim doswiadczeniem w tym temacie i warga na MIC'u, przyszedlbym napewno gdyby nie bylo w tym czasie innej biby. A zobacz w mlynie, 4 kapele.
szkoda ze trafilo to w ten sam dzien
today is the day
Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Re: Reggae Jamm, Feel Like Jumping + Gawron 16.02 ZIP

Post autor: Sajmon »

dhareck, chyba nie musze Ci mowic ze staz nie ma zbytnio nic do rzeczy, bo mozna grac 10 lat i byc cienkim jak np rekins, a mozna grac 3 miesiace i czuc to. poza tym wiesz co to sound system, nawijacze nie sa konieczni, a tu bedzie Gawron ktory jest naprawde dobry. no i ostatnia sprawencja, nie nawidze pogo, malolaty wpadajacy na siebie, z wysoko trzymanymi lokciami to niebezpieczne hobby, ja chcialbym sie pobawic, w Mlynie nie da rady, a w Zipie jaknajbardziej przy reggae muzyce. Tobie to pewnie bez roznicy, bo bedziesz atakowal piwo, a ja CHCE sie bawic
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
Awatar użytkownika
dhareck
początkujący
początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 2007-11-21, 10:25:17
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Reggae Jamm, Feel Like Jumping + Gawron 16.02 ZIP

Post autor: dhareck »

ty, cienki czy dobry to jest pojecie wzgledne, mi tez sie Rekinsa muzyka nie podoba wcale ale sa ludzie ktorym sie mokro robi na sam widok. tak samo jest wszedzie.
krotka historia powstania sounsystemu: wypili piwo, ujarali sie i zrobili soundsystem, nic wielkiego w ty nie ma.
kwestia potem tego jak kto sie przyklada i jak odbieraja ludzie ale czesto jest tak ze ludzie odbieraja pozytywnie a tak naprawde dj w ch...ja leci i kase liczy i ma w dupie ludzi bo wie ze nie maja pojecia o graniu i wykorzystuje to i gra dalej i ludzie sie bawia.
today is the day
Awatar użytkownika
CeTe+
początkujący
początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 2006-12-19, 19:12:36

Re: Reggae Jamm, Feel Like Jumping + Gawron 16.02 ZIP

Post autor: CeTe+ »

jakbyscie nie mieli na co narzekać. kto bedzie chciał to przyjdzie, kto nie ten nie. każdy ma swoje zdanie o sound systemach. ja naprzykłąd wole isc na zamek, gdyż w młynie nie podoba mi sie wiele rzeczy, poczynajac od ochrony, a konczac na zespołach. jedynym fajnym zespołem, który lubie tam to Skauci. Każdy lubi co innego.
Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Re: Reggae Jamm, Feel Like Jumping + Gawron 16.02 ZIP

Post autor: Sajmon »

dhareck, przeciez wiesz ze shit mnie nie interesuje... i mowie Ci ze FLJ dobrzy sa, widzialem za zywca, polecam. no ale zrobisz jak tam bedziesz chcial... najwyzej pochlamy w innym terminie :P ... albo, jesli na Zamku skonczy sie szybciej to after se w Mlynie zrobie :). dasz tylko znac czy w Mlynie dalej sie dzieje, a raczej ja bede dzwonil :). no i zanim przyciagne sie, to nie opowiadaj pannom jaki to ja nie dobry jestem jak ostatnio :P... i masz trzymac fason :)
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
Awatar użytkownika
dhareck
początkujący
początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 2007-11-21, 10:25:17
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Reggae Jamm, Feel Like Jumping + Gawron 16.02 ZIP

Post autor: dhareck »

co ja tam mam opowiadac? chill out, fason mowisz? czasami jest o jedna kanka piwa za duzo.
:dupa:
today is the day
Zablokowany