Strona internetowa w Starostwie- Artykuł w G.O.

Moderator: Jacek-P

Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Strona internetowa w Starostwie- Artykuł w G.O.

Post autor: Walter »

Pewnie wyjaśnienia nie dostaniesz. Niestety łajdactwo w tym mieście ciągle jeszcze wygrywa. A co ten Tchórz za firmę prowadzi. Jednym słowem obrotny redaktor.
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Re: Strona internetowa w Starostwie- Artykuł w G.O.

Post autor: Roma »

ciekawe co wymyslą jutro pseudoredaktorki i kogo z mieszkańców naszego miasta obsmarują?
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Re: Strona internetowa w Starostwie- Artykuł w G.O.

Post autor: JJ23 »

Na kogo padnie na tego bęc.Może starosta lub ktoś z jego otoczenia.Ale jutro to pewnie będzie o wielkim sukcesie Oldziowego chóru z KULu.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Strona internetowa w Starostwie- Artykuł w G.O.

Post autor: toledo »

http://www.kus.nazwa.pl/kurier/index.ph ... Itemid=219

"Moralność Kalego" ( tekst W. Godlewskiego) oraz "I tylko prawdy zabrakło" (sprostowanie rzecznika starosty) - warto przeczytać. Co na to GO? Zaprzeczy? A może opublikuje wreszcie pierwsze nieopłacone sprostowanie?

Stawiam na to, że będą cicho i sprostowania nie opublikują. A może sie mylę?
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Strona internetowa w Starostwie- Artykuł w G.O.

Post autor: sceptyk »

W Rozmaitościach ukazała się polemika pióra Włodzimierza Godlewskiego. Pominę fakty, z których oceną się zgadzam. Zgadzam się również z prawem do polemiki. Nie zgadzam się z tonem tej wypowiedzi. Nie sądzę, żeby postawa Marka Giniewicza była usprawiedliwieniem do obrzucania go inwektywami. Nie jest to najlepszy sposób polemiki. Włodek Godlewski zniżył się do poziomu G.O i to napełnia mnie niesmakiem. Czym innym jest złośliwość i ironia, czym innym - inwektywy.
Tym samym, nie polecam synowi brania przykładu z ojca, bo cały trud, jaki został włożony w tworzenie Rozmaitości może pójść na marne. Oby nie.
kot_alik
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2007-12-03, 20:19:58
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OST

Re: Strona internetowa w Starostwie- Artykuł w G.O.

Post autor: kot_alik »

Właśnie wpadł mi w ręce nowy numer Rozmaitości. Przeczytałem tekst, o którym mowa. Potem przeczytałem komentarz sceptyka. Szanowny Sceptyku, gra się tak, jak przeciwnik pozwala, następstwem akcji jest reakcja, nie ma dymu bez ognia itp itd Poza tym.... Pan na karykaturze z 3 strony to słynny Mariusz K.? hehe TA GAZETA PODOBA MI SIE CO RAZ BARDZIEJ!! Nie dość, że dobrze piszą to jeszcze mają do siebie dystans. 3majcie tak dalej
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Strona internetowa w Starostwie- Artykuł w G.O.

Post autor: sceptyk »

Nie zgadzam się kocie_aliku. tu nie ma potrzeby grać kartami przeciwnika. Taki ton polemiki usprawiedliwai w dużym stopniu to, co zrobiła G.O. Zgodnie z zasadą:nas się czepiają, a sami nie lepsi Zniżanie się do poziomu przeciwnika brudzi i nie jest żadnym usprawiedliwieniem :?
kot_alik
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2007-12-03, 20:19:58
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OST

Re: Strona internetowa w Starostwie- Artykuł w G.O.

Post autor: kot_alik »

Nie do końca zgadzam się z Tobą Sceptyku. Wiem, to takie niechrześcijańskie wdawać się w utarczki, zniżać do poziomu, nie nadstawiać drugiego policzka...itp...itd...A mi się akurat to podoba. Jak ktoś wali "z liścia", niech nie oczekuje głaskania.Poza tym wydaje mi się, że styl felietonowy pozwala trochę "popłynąć z tematem".
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Strona internetowa w Starostwie- Artykuł w G.O.

Post autor: sceptyk »

z felietonem to nie ma nic wspólnego. Jest to polemika niezbyt mi odpowiadająca, bo wpisująca się w klimat tego co napisała G.O. Lubię ostrą zabawę w słowa, zapewniam, że mam w tym wprawę :) , ale nie lubię poniżania kogokolwiek, nawet jeśli na to zasługuje. a tu taki przypadek wystąpił. Włodek Godlewski jest jednym z najbardziej inteligentnych ludzi jakich znam, ale ma ciągoty do takiego stawiania spraw, że krew się we mnie burzy, od lat się burzy i nic na to nie poradzę :)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Strona internetowa w Starostwie- Artykuł w G.O.

Post autor: toledo »

Aż musiałem jeszcze raz tekst przeczytać, tak byłem osądem Sceptyka zdziwiony. Tekst zgrabnie napisany i DELIKATNIE. A że przypomina moralnie wątpliwe wcześniejsze zachowania "redaktorków"? I to "bez lania w mordę"? A przypomina to co na tym forum również Sceptyk kilka razy pzrypominał. W.G. się pod tym podpisał. Styl i język oraz podstawa faktograficzna do wniosków - rzeczywiście dziennikarskie. Porównanie do półprawd z GO doprawdy chybione.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Strona internetowa w Starostwie- Artykuł w G.O.

Post autor: sceptyk »

fajnie, że go bronicie :)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Strona internetowa w Starostwie- Artykuł w G.O.

Post autor: toledo »

Nie ma potrzeby, tekst nie wymaga obrony. Może autor? Widocznie go nie lubisz?
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Strona internetowa w Starostwie- Artykuł w G.O.

Post autor: sceptyk »

tu sympatie nie mają nic do rzeczy :) Mam zastrzeżenia do tej wypowiedzi i takie moje prawo. Masz inne zdanie- OK, ale z tego powodu nie będziemy się sprzeczać :)
Zablokowany