wicinanie drzew

Moderator: Jacek-P

sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

to nie pierwszy taki przypadek. W parku,gdzie jest fontanna słowik wyciął koło stu drzew bez zadnego odszkodowania. To było za Babalskiego.
Popieram, ale jak znam życie, nic nie osiągniesz. Tylko szary śmiertelnik, jak nieopatrznie wytnie drzewo na swojej posesji ma kłopoty :o
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Może by jednak któryś z radnych złożył stosowną interpelację.
luna
początkujący
początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 2007-08-14, 11:41:11
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: luna »

sceptyk pisze:to nie pierwszy taki przypadek. W parku,gdzie jest fontanna słowik wyciął koło stu drzew bez zadnego odszkodowania. To było za Babalskiego.
Popieram, ale jak znam życie, nic nie osiągniesz. Tylko szary śmiertelnik, jak nieopatrznie wytnie drzewo na swojej posesji ma kłopoty :o
Prawda,prawda i tylko prawda. Miszkam na posesji gdzie rosną tzw. zabytkowe drzewa.Mają 100-150 lat i tu problem.W dobie wiatrów silnieszych niz kiedyś prosiłam instytucje odpowiedzialne za drzewa o zgodę na ścięcie tego co widać że może polecieć i co? NIE i nie i nie.Pszyszła wichura i zwaliła dwa ,jedno zniszczyło słup,stację trafo i narobiło kłopotów na tydzień sprzątania, drugie spadło 2m od mojego domu.W ubiegłym tygoniu spadło następne,nikomu nic się nie stało , ale mam takich jeszcze 5szt. które napewno polecą.Poczekam aż mnie zabije które i będzie spokuj miał urzędnik.
Czy to o taką gospodarkę chodzi?
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Jest jeszcze możliwość skargi obywatelskiej do prokuratury na łamanie prawa i bezczynność administracji tolerującej łamanie prawa.
luna
początkujący
początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 2007-08-14, 11:41:11
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: luna »

:x :twisted: wiele juz robiłam, a teraz mam dość.Nic nie robię ,zgłosiłam do gminy ,przyszli,popatrzyli i czekam na protokół już 10 dni.
W poniedziałek jak nie dostane pisma to wysmaruję do gazety .
Zablokowany