Procesy byłej prezes szpitala

Moderator: Jacek-P

toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Jasne . O ile zrobiłeś to celowo lub z głupoty. Marnotrawienie pieniędzy publicznych jest karalne! Jeżeli zatem to w opisanym przez ostrodzianina przypadku nastąpiło, to po kontroli Komisji Rewizyjnej wniosek powinien trafić do prokuratury. ale o ile wiem to komisja rewizyjna Rady Miejskiej nie podejmuje działań. Tu akurat przydaliby się panowie w stylu FWP, którzy na żadne wyjaśnienie by nie czekali.
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Post autor: ostrodzianin »

sprawiedliwy pisze:słuchaj ostródzianin, czyli jak mam umowę z bankiem i nie zapłacę raty zgodnie z umową to łamię prawo? czy ma zająć się moją osobą prokurator?

jeśli nie płacisz kredytu który zaciągnąłeś w banku to oczywiście że łamiesz prawo i twoja sprawa stanie przed oblicze sądu a komornik wyegzekwuje należną kasę plus odsetki.

to co zrobił burmistrz czyli złamanie umowy jest nieporównywalne z niepłaceniem rat - to jest złamanie umowy - dobrze o tym wiesz a zapłacenie odsetek karnych z publicznych pieniędzy powinno stać się przedmiotem publicznej debaty i nagłośnienia w mediach aby wyborcy wiedzieli na kogho głosowali, które w konsekwencji powinno prowadzić do podziękowania za takie a nie inne urzędowanie.
Zablokowany