On ją zgwałcił - Ostródziacy pomóżcie

Moderator: Jacek-P

matusz5
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2007-04-29, 21:52:09

On ją zgwałcił - Ostródziacy pomóżcie

Post autor: matusz5 »

Witam.
Nie raz już tak bywało, że zjednoczeni Ostródzianie pomagali, pomóżcie i tym razem.
Chodzi o sunię, niedużą, skrzywdzoną przez zwyrodnialca... On ją zgwałcił.
Sunia jest już bezpieczna, ale nadal przebywa w schronisku, za kratami, a niczym na to nie zasłużyła.
Przed znalezieniem jej nowego domu musimy ją wyciągnąć ze schronu i umieścić chociaż w tak zwanym hotelu dla psów, gdzie lepiej się nią zajmą, gdzie mam nadzieję odzyska wiarę w człowieka i znów mu zaufa.
Tu jest historia suni:www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75858

A o co proszę? Zajrzyjcie na allegro:

www.allegro.pl/item258537352_gwalcona_l ... _psu_.html





Proszę o 5 zł. Tylko o 5 zł. Proszę o to osoby, którym nie jest obojętny los zwierząt, które nie przejdą obojętnie obok leżącego na ulicy psa, które mają choć trochę serca dla naszych "braci mniejszych". Którzy może jeszcze pamiętają, że "jesteśmy odpowiedzialni za to, co oswoiliśmy".





Obrazek
matusz5
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2007-04-29, 21:52:09

Post autor: matusz5 »

zero odzewy??:(
_adek_
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2007-08-24, 13:49:53
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: _adek_ »

Kurcze, że też wcześniej nie zauważyłem tego posta. Opiszemy tą niewątpliwie bulwersującą sprawę w kolejnym numerze Rozmaitości. Zaraz jadę do schroniska. Pozdrawiam
_adek_
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2007-08-24, 13:49:53
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: _adek_ »

Sprawdziłem i: suczki już nie ma w schronisku, znalazła nowy dom. Byłemu właścicielowi, z braku dowodów, nie postawiono zarzutów. Tyle
Awatar użytkownika
lidka_park
początkujący
początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 2005-06-27, 19:05:53
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: lidka_park »

_adek_ pisze:Sprawdziłem i: suczki już nie ma w schronisku, znalazła nowy dom. Byłemu właścicielowi, z braku dowodów, nie postawiono zarzutów. Tyle
niestety, takie nasze zas... prawo...
na szczęście sunia jest juz bezpieczna w stolicy
matusz5
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2007-04-29, 21:52:09

Post autor: matusz5 »

sunia nie ma jeszcze domu, jest na razie bezpieczna w hoteliku, nadal czeka na tego jedynego człowieka, który ją pokocha
Zablokowany