Żadnego ataku na stsrostę???

Moderator: Jacek-P

JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Żadnego ataku na stsrostę???

Post autor: JJ23 »

Jestem dzisiaj srodze zawiedziony.Mamy piątek,czyli dzień z gazetą ostródzką.Przejżałem raz ,przejżałem drugi raz i co......i nic!!!!!Żadnego ataku na starostę.Przyznam szczerze,że nie wiem o co chodzi.Przecież tak nie może być.Droga pani redaktor naczelna.Bez takich numerów proszę.Wpadłem w nałóg czytania żle o staroscie i w związku z tym mój organizm domaga się jak co tydzień kolejnej dawki.Żeby było mi to po raz ostatni.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

proponuję demonstrację przed redakcją, wykorzystując sparafrazowane teksty Gomułki np:
Od linii partii( redakcji) nie może być odstępstw..., a wszystkich zdrajców - napiętnujemy ... :D
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Rozmaitości Ostródzkie - reaktywacja. Tam za to już wkrótce będzie można poczytać same laurki na temat starosty. Bo z tego co słyszałem, znowu mają nadawać. Teksty "ku czci" autorstwa Gudaczewskiego, Boguckiego i jemu podobnych cudaków. :-D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Jasiu niczym pies Pawłowa reaguje tylko na wybrany motyw.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Ten Bogucki,jak piszesz,to taki facet który nie bierze łapówek.Zresztą chyba miałeś Jasiu okazję o tym się przekonać.A Gudaczewski?Jeszcze nie mam zdania.
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Post autor: sprawiedliwy »

A za co atakować starostę? Przecież nic nie robi jak zwykle. Jak miasto coś zorganizuje to Włodek sie tradycyjnie podłączy i odtrąbi swój sukces (lub udział) - no to wtedy...........
A props - mają zacząć się roboty na środkowym przejeździe - ciekawe czy Włodek I symbolicznie wbije pierwszy sztych łopaty?
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Post autor: sprawiedliwy »

A tak może dla większej powagi nie nazywać starosty Włodek a może np. Jaśnie Nam Panujący Włodzimierz I w skrócie JNP Włodzimierz I lub po prostu Włodzimierz I (nigdy Włodek tak z szacunku).
Czekam na propozycje.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Drugi po Jasiu piesek Pawłowa reagujący na jeden tylko motyw.
KRewa
początkujący
początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 2007-02-28, 11:30:48

Post autor: KRewa »

Trzeci według Pana TOLEDO pies Pawłowa (be to pies sowiecki) znalazł frustratów i nie może wytrzymać. To że nie ma ataków na Pana Starostę to nie dziw poniewż jest taka zasada jeśli o kimś się nie mówi to takiej persony (przepraszam za personę ) NIE MA. Jak można polemizować o osobie która jeszcze na początku roku chełpiła się zawiązaną koalicją z PIS i innymi przydupasami celem zdobycia stolca Starosty Ostródzkiego, a dzisiaj wywala na zbitą mordę ze swojego gabinetu prominentnego działacza PIS (Przewodniczącego rady Miejskiej).
Wzywam was Psy Brodiuka vel Brodziuka do obrony swojego Pana jak na Psy staje.
Gdyby głupota (i zawiść) miały skrzydła wielu by już odleciało w ..........
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Masz rację: też reagujesz jak piesek Pawłowa. Acha, piesek był bezpartyjny.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

"Polemizować o osobie" - ładna nowomowa.
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Post autor: sprawiedliwy »

KRewa pisze ciekawe rzeczy. Czy to jest prawda: "Jak można polemizować o osobie która jeszcze na początku roku chełpiła się zawiązaną koalicją z PIS i innymi przydupasami celem zdobycia stolca Starosty Ostródzkiego, a dzisiaj wywala na zbitą mordę ze swojego gabinetu prominentnego działacza PIS (Przewodniczącego rady Miejskiej)."
Ciekawe co na to PIS - Bonisławski i pozostali.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

SLD zaczyna hołubić PiS. Ciekawa zagrywka.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

czaruś już sobie wyobraża, jak to będzie za trzy lata, kiedy wyleci z hukiem z urzędu, dlatego jest taki wrażliwy na cudzą krzywdę :D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Bidula.........
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Prominentna to jest funkcja Przewodniczącego rady miasta.Sam pan Najmowicz rangę tej funkcji obniża.Szkoda.A co do Bonisławskiego.Jaki z niego działacz PiSu?Bliżej Boniemu do SLD niż do PiS.No bo cóż mam myśleć o człowieku, którego najbliższym przyjacielem jest ostatnio Olgierd D.Ten sam Olgierd,który przed wyborami nazywał Najmowicza tchórzem,kłamcą,oszustem i.t.p.Ale Boni ma biznes przy szkole podstawowej nr.5.Olgierd obiecał pomoc.Jest więc O.K.
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Post autor: sprawiedliwy »

Przestańmy się oszukiwać. Starosta - Włodzimierz Brodziuk (Brodiuk) jaki jest każdy widzi. Nie jestem z SLD. Ale to co wyczynia Brodziuk (Brodiuk) to przechodzi wszelkie granice. Najmowicz nigdy nie był "czerwony" był po porostu uczciwy i grzeczny - ale widać że lepiej być jak Włodzimierz I - chamstwo, arogancja i buta. Dlatego zakładam nowy post.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Najmowicz był (!) uczciwy? Jak niektórym łatwo przychodzi obrażanie ludzi. Ja uważam, że Najmowicz nadal jest uczciwym człowiekiem. Mimo, że powoli go Nos z Olgierdem próbują podporządkować.

Tak się zazwyczaj składa, że ludzie którym brak argumentów, a przy okazji nie grzeszą kulturą, popisują się epitetami. Zwłaszcza wobec tych, z którymi przegrali. Oni lub ich faworyci.
KRewa
początkujący
początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 2007-02-28, 11:30:48

Post autor: KRewa »

toledo pisze:SLD zaczyna hołubić PiS. Ciekawa zagrywka.
SLD nigdy nie hołubiło PIS przynajmniej w Ostródzie, SLD szanuje poglądy innych i ceni ludzi wiernych swoim ideałom, a na pewno brzydzi się sprzedawczykami pokroju co niektórych działaczy jedynie słusznej Pana zdaniem organizacji (sitwy)
Gdyby głupota (i zawiść) miały skrzydła wielu by już odleciało w ..........
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

zawsze lubiłeś mnie rozśmieszać, ty człowieku z zasadami. :D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Pod względem wciskania innym co myślą (my wiemy lepiej co wam w głowach siedzi) działacze (?) ostródzkiego SLD (?) grają tą samą nutą co przywódcy PiS. Jedyna słuszna to była ongiś PZPR, a dziś każda "swoja" partia.
Ja swojej nie mam. Gdybyś kRewa reagował (zawsze jadem) nie tylko na hasło "starosta" i "Brodiuk" i czytał inne posty to byś wiedział, że akurat jestem sympatykiem lewicy, ale tej w Ostródzie póki tam jest Nos, Czaruś i olo - zwyczajnie nie ma.
euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Post autor: euroostrodzianin »

jaś wędrowniczek pisze:Rozmaitości Ostródzkie - reaktywacja. Tam za to już wkrótce będzie można poczytać same laurki na temat starosty. Bo z tego co słyszałem, znowu mają nadawać. Teksty "ku czci" autorstwa Gudaczewskiego, Boguckiego i jemu podobnych cudaków. :-D

cudaków nam nie brakuje np. Mariusz Kłokocki itp. tacy "dziennkarze" raczej nie dają pozytywnego obrazu i tylko psują reputację sumiennym żurnalistom, Kamil Misiak to jest dziennikarz co się zowie nie podlizuje się władzuni pamietam jak zadawał niewygodne pytania burmistrzowi w sprawie basenu, panie Kamilu dobrze byłoby zapytać burmistrza o ten samochód za 100.000 zł bo pan Mariusz Kłokocki to tylko pochwalić umie takie iniacjtywy jak zmiana samochodu służbowego i kupno lizmuzyny za 100.000 zł
euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Post autor: euroostrodzianin »

no i oczywiście jednym z cudaków jest także jaś "fasola" wędrowniczek
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

ale z ciebie cudak...
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

"sumienni żurnaliści" - a kogo ty masz na myśli? Bo jak się podpierasz Misiakiem, to śmiech mnie ogarnia. Nie bronię gości z gazety, bo ich nawet nie znam, ale trochę znam Kamila i on nawet po polsku dobrze nie mówi. W tej telewizji to go chyba trzymają z braku rąk do pracy, a i tak musi robić co mu szef każe.
Zablokowany