Żadnego ataku na stsrostę???

Moderator: Jacek-P

toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Zostawcie tego pieska niech szczeka. Jedna nuta, jeden ton, cały czas zero argumentów, za to cała gama wyzwisk. Więc niech szczeka sobie a muzom swoim i sponsorom.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

jasiu, kundle szczekają, a karawana odjechała i nie jest do zatrzymania.. pa,pa,pa.......
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

Popieram jasia wędrowniczka.

Jeszcze jedno : argumentów nie macie Wy.

Pozdrawiam

PS. Przydały by się wam lekcje savoir vivre.
euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Post autor: euroostrodzianin »

jaś wędrowniczek pisze:"mądre i skuteczne rządy starosty...?, a to dobre, o mało ze stołka nie spadłem. Nie rozśmieszaj mnie euromatołku, ani mnie, ani reszty społeczeństwa które potrafi mysleć i już dawno przyznało, że pomylili się głosując na obecnego starostę Wołodymira. Ale jak to mówią: przyjdzie kryska na matyska. Pozdrawiam, tylko żeby ci dupa z żalu nie pękła.
te jasiu wedrowniczku to na ciebie przychodzi kryska na matyska jeszcze kilka dni i za za takie dupa matołku dostaniesz po dupie
Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy
chochlik55
gaduła
gaduła
Posty: 543
Rejestracja: 2007-03-19, 21:53:54

Post autor: chochlik55 »

przecież doskonale zdajesz sobie sprawę, że w następnych wyborach samorządowych, rozpieprzymy was w drzazgi, o ile wcześniej nie rozpieprzy was prokuratura
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

chochlik55 i euroostrodzianin
Upomnienie! Proszę lepiej dobierać słowa.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Prokuratura zajmie sie nami, czyli kim? Jak na razie to prokuratura zajmuje sie przekrtętami w spółce za rządów starosty, nowej rady i pożal się boże prezesa z Gdyni. Kto nie wie wystarczy że zadzwoni do miejscowej prokuratury.
euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Post autor: euroostrodzianin »

moderator pisze:chochlik55 i euroostrodzianin
Upomnienie! Proszę lepiej dobierać słowa.
ale panie zaraz zaraz to jak to jest jaś wędrowniczek może używać obelg a tu jak się wymieni częśc ciała lub pzryprawę do zupy to już jest upomnienie??? przypominam, że to ten jasiu wędrowniczek pierwszy uzył słowa dupa i jak mam dostać bana to proszę bardzo

więc wracając zacytowanej przeze mnie do prośby moderatora

drogi jasiu!

nudzisz mnie ta swoją paplaniną jest nudny jak flaki z olejem i nie mam ochoty polemizować z takim prymitywem
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

Czyli sufit na bloku operacyjnym tak sobie spadł...
A Starosta i spółka gadali : Panowie radni Fijas, Pec i Wawrzyński kłamią mówiąc iż blok może w końcu zostać zamknięty i nie spełnia norm sanitarnych.

Starosta publicznie stwierdził iż budowa bloku ruszy w 2007 r.

I tu jak na dłoni widać kto kłamie.

A ciekaw jestem czy Sz. P. Kubis pozyskał forsę z zewnątrz na ten "remont".
Tak się dziwił że poprzednia ekipa nie pozyskała.

Ciekawsze jest to czy ten remont się wogóle opłaca.
Ale co tam pieniądze podatnika...

Dlaczego nie będzie bloku?
Odzpowiedz jest prosta : organ prowadzący uniemożliwia rozwój szpitala i nie potrafi stworzyć realnego planu rozwoju placówki.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

moderatorze, zasada powinna być dla wszystkich ta sama. jaś wędrowniczek, kRewa, euroostródzianin, ostródzianin nie tylko obrażają i poniżają Starostę , a Ty nie reagujesz. Prześledź nawet ich ostatnie posty i co to jest w porządku?
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

cdn pisze:moderatorze, zasada powinna być dla wszystkich ta sama. jaś wędrowniczek, kRewa, euroostródzianin, ostródzianin nie tylko obrażają i poniżają Starostę , a Ty nie reagujesz. Prześledź nawet ich ostatnie posty i co to jest w porządku?
Drogi cdn!

Nie wiem dlaczego w sposób tendencyjny atakujesz moją osobę.
Domyślam się że z braku argumentów o których wiele na tym forum było mówione. Twoje zarzuty wobec mnie są bezpodstawne i nieuzasadnione.

Ja szanuję starostę i nigdy bym go nie "obraził" a tym bardziej "poniżył".
Jest to u mnie przyczyną dyscypliny i kultury osobistej.

Szanowny/a cdn!
Proszę cię o zacytowanie moich słów które "poniżają" lub "obrażają"
Pana Starostę


Apeluję do moderatora o ocenę moich wypowiedzi ( jeżeli są one nieodpowiednie lub mają charakter wulgarny czy obrazliwy).

Pozdrawiam
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

czuję się głęboko wzruszony troską moderatora o moją kulturę osobistą :)
Jednocześnie jestem głęboko zaniepokojony brakiem przestrzegania prawa przez moderatora.
Każdy, kto narusza godność człowieka deprecjonując jego narodowość, wiarę i inne wolności gwarantowane przez konstytucję podlega karze. To co prezentują niektórzy na tym forum, to rasizm i ksenofobia.
Sądzę, moderatorze, że jesteś młodym człowiekiem i nie jesteś wyczulony na takie postawy. Te rasistowskie i ksenofobiczne wypowiedzi masz bezwzględnie usuwać również dlatego, żeby nie łamać prawa.
Jeśli tego nie robisz, nie dziw się, że co poniektórych będę określał tak, jak na to zasługują, t,j, kanaliami, bydlakami i innymi tego typu określeniami.
I nie mam z tego powodu żadnych wyrzutów, bo dobrze jest określać niektórych tak jak na to zasługują.
Mam gdzieś, czy Brodiuk jest starostą, czy woźnym. Są tu naruszane jego prawa obywatelskie i ty moderatorze na to się zgadzasz. Pozdrawiam
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

:) mam nadzieję sceptyku że nie czynisz mi zarzutu :D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

ostródzianin pisze:Czyli sufit na bloku operacyjnym tak sobie spadł...

Dlaczego nie będzie bloku?
Odzpowiedz jest prosta : organ prowadzący uniemożliwia rozwój szpitala i nie potrafi stworzyć realnego planu rozwoju placówki.

Pozdrawiam
Swego czasu wymieniemi przez ciebie panowie rzyznali madam B. 300 tys. złotych na projekt bloku. Ta za 100 tys. zł przygotowała para-projekt, a 200 tys. skonsumowała. I nie na ów sufit, który musiał juz wówczas być w stanie wskazującym, ale na pokrycie niedoborów.

Jeżeli zostawiono szpital w stanie rozsypki (jak sam piszesz rozsypki dosłownej, bo nawet sufity odpadają) to najpierw trzeba wyremontować.

Nie słyszałem zapewnień o budowie bloku w 2007 roku, lecz o przystąpieniu do rozwiązania problemu. To dwie różne sprawy, które dodatkowo opóżniła madam B. opóźniając odbycie walnego zebrania wspólników i ukrywając się przed wypowiedzeniem oraz trzej muszkieterowie Pec, Fijas i Wawrzyński organizując co rusz nadzwyczajne sesje Rady Powiatu.

Pozdrawiam
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

Przypomnij sobie toledo. Parę miesięcy temu starosta zapewnił w Telewizji Ostróda lub/i na łamach Gazety Ostródzkiej że budowa bloku ruszy napewno w b.r. czyli '07.

Pozdrawiam
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Na łamach GO to wypowiada się za starostę "Kłokocki i przyjaciele" i to starczy za całą wiarygodność.

Jeżeli jednak nawet o tym mówił to "przyjaciele" doskonale mu "pomogli" w opóźnieniu. Ani dyrekcja szpitala ani Rada Nadzorcza chyba jeszcze nie uporządkowała pozostawionego w szpitalu bajzlu, czego ów odpadający tynk jest tylko marginesem. To nie powiat będzie inwestorem, ale spółka. I musi się do tego przygotować.

Ja bym się jednak zastanowił nad potrzebą budowy nowego bloku od podstaw. Być może lepszym , tańszym i realniejszym rozwiązaniem byłaby adaptacja połączona z rozbudową? Ale to juz do rozpatrzenia i analizy nie przez nas laików, ale fachowców.
KRewa
początkujący
początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 2007-02-28, 11:30:48

Post autor: KRewa »

Wczoraj była Sesja Rady Powiatu - gdzie Hrywna ze swoimi komentarzami. Chyba już zaliczył kąpiel w basenie. czekamy
Gdyby głupota (i zawiść) miały skrzydła wielu by już odleciało w ..........
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

kRewa, Hrywna,Jasiu wędrowniczku czy jak ci tam, właśnie dziwię się, że jeszcze tej sesji nie komentujesz. Ale motywy rozumiem - niezły wycisk dał ci szef Rady Nadzorczej, pan Karp. On podobno uważa, że twoje ekonomiczne komentarze świadczą, że dyplom z ekonomii kupiłeś na Stadionie Dziesięciolecia, a papiery do rad nadzorczych masz za gorzałę, którą wychlałeś na skróconym kursie w rządowym ośrodku wypoczynkowym za rządów SLD. Podobno na tym kursie był i sPec i Bilińska, która jako doświadczona pielęgniarka pielęgnuje teraz ostródzkie wodociągi.
Jednego jestem pewien - będziesz krótko żył, bo twoja nienawiść cię zadławi.
Chociaż mnie to tam wszystko jedno - jeden śmieć więcej, jeden mniej na świecie... i tak w końcu trafia na wysypisko :evil:
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

k...Rwa, post jak Iliada i Odyseja razem wzięte. Gratuluję, JJ ,homeryckiego zacięcia :-D
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

Najwyższa pora zakończyć ten wątek. Dyskusja daleko od tematu. Poza ciągłymi docinkami przeplatanymi delikatnie mówiąc niepoprawnym językiem kolejne wypowiedzi nie wnoszą nic znaczącego do dyskusji. Jeszcze raz apeluję o rzeczową dyskusję w innych wątkach, opartą o fakty nie mity.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Zablokowany