Ostróda w tygodniku NIE

Moderator: Jacek-P

marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Ostróda w tygodniku NIE

Post autor: marlon »

W tygodniku NIE urbana ukazal się artykuł na temat moobingu w jednostce w Ostródzie. Ludzie czy to wszystko prawda. Słuchy chodziły po Ostródzie.
Współczucia dla Wojtasa G stary przeżyłes koszmar.
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Beznadziejny artykuł. Widać, Urban nie ma juz tematów do swojej gazetki.
Nic dziwnego, pod rządami Prawa i Sprawiedliwości nie ma afer, złodziejstwa, korupcji... ;) więc pismaki "Nie" z banalnej i nudnej sprawy robią wielki artykuł. :lol:
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Ciekawe, czy będzie ciąg dalszy, czyli wojsko przeprowadzi śledztwo, czy też starą sparwdzoną metodą jakiś kolega-generał sprawę zatuszuje?

A problem jest rzeczywiście poważny. Bo niby skąd się wzięła w wojsku fala? Skąd wyżywanie się na kotach i niższek szarży?

Ryba śmierdzi od głowy. W jednostce ostródzkiej wygląda na to, że od grubego dowódcy?
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Boże, jaki ten Gudaczewski wybitny i biedny... Jak był w środku tego bagienka, to jakoś tak głósno nie krzyczał i wszystko mu pasowało, dziwne. I jeszcze zniżył się do takiego poziomu? Żeby brukowiec "Nie"? Żal mi go i oby jak najszybciej wyleciał ze stołka w starostwie i nie odbierał szansy na pracę młodym, zdolnym.. W końcu ma już emeryturę.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

a ja tego dowódcy nie lubie, bo zaaresztował mi samochód :D
hilti
początkujący
początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 2007-09-25, 20:30:18

Post autor: hilti »

toledo wiesz o czym mowisz? czy tylko mowisz, zeby sobie popisac?
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

O tym, że ryba śmierdzi od głowy, a fala to pokłosie oficerszczyzny? Wiem
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Brukowiec "Nie" to przecież tuba propagandowa osobników pokroju Jasia wędrowniczka.Nie rozumię więc dlaczego Jasiu taki zniesmaczony?Myślę sobie,że powód jest całkiem inny.Rok temu, przed wyborami samorządowymi ,stanowisko Gudaczewskiego w starostwie było pewnie przypisane jakiemuś obwiesiowi ze środowiska Czarciowego.A tu Brodiuk znowu ich wykiwał.Boli?
hilti
początkujący
początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 2007-09-25, 20:30:18

Post autor: hilti »

toledo pisze:Ciekawe, czy będzie ciąg dalszy, czyli wojsko przeprowadzi śledztwo, czy też starą sparwdzoną metodą jakiś kolega-generał sprawę zatuszuje?
co to za stara sprawdzona metoda? nie wiem, czy zdajesz sobie z sprawe z tego, ze takie rzeczy to sie moga dziac w filmach. nie ma generala, ktory by sobie 'tuszowal' sprawy, zeby chronic kolegow.

pamietam akcje, kiedy jeden general (niewazne kto) rozmawial z kims przez telefon w godzinach pracy. bylo slychac w glosie, ze chyba cos wypil. po chwili bylo u niego dwoch zandarmow.


toledo pisze:A problem jest rzeczywiście poważny. Bo niby skąd się wzięła w wojsku fala? Skąd wyżywanie się na kotach i niższek szarży?
byles w wojsku? czy tylko ogladales popularny film 'Samowolka'? wiesz co sie dzieje, jesli w wojsku jest fala a dowodca nie reaguje?

toledo pisze:Ryba śmierdzi od głowy. W jednostce ostródzkiej wygląda na to, że od grubego dowódcy?
dowodca nie moze sobie pozwolic, na to, zeby w jego jednostce byla fala.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Hilti, żarty sobie stroisz.
Fali coraz mniej i nie ma tak brutalnej formy, ale nadal funkcjonuje. Mobbing w wojsku to jedna ze wstydliwych spraw, z którą się walczy, ale jeszcze nie zwalczyło. A w przypadku ostródzkiego dowódcy jednostki akurat kolega generał nie jest wyimaginowaną postacią.
hilti
początkujący
początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 2007-09-25, 20:30:18

Post autor: hilti »

nie mowie, ze fali nie ma. ale jak juz jest i dowodca wiedzac o niej nic nie robi to bedzie mial problemy.

do 'znajomego generala' chyba mnie nie przekonasz.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

A jednak warszawska szyszka istnieje
hilti
początkujący
początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 2007-09-25, 20:30:18

Post autor: hilti »

nic mi nie wiadomo. rozne rzeczy mozna uslyszec ale ile prawdy w tym jest?
Zablokowany