Fikoły z Ostódy

Moderator: Jacek-P

ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Fikoły z Ostódy

Post autor: ostrodzianin »

Awatar użytkownika
kaczy93
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 194
Rejestracja: 2006-12-06, 13:34:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Osiedle

Post autor: kaczy93 »

Haha a wszystko to bhyło u mnie na osiedlu ! Widziałem jak krecili kilka filmików z balkonu!!Pozdr. Wiewór!
...i tyle miałem do powiedzenia... :P
Awatar użytkownika
crAzy
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2006-02-06, 01:35:44
Gadu-Gadu: 1568937
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: crAzy »

Żenada... nie ma to jak Toy'e ! ! ! Żenada
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ HЮP ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

No to czekamy na Twoje popisy craAzy. Ich były wg mnie niezłe, wymagały ćwiczeń i zdobycia umiejętności, pracy i pewnych zdolności. Kpic mógłby tylko bezczelny mistrz. Więc do dzieła. Pokaż co potrafisz.
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

ja tez uwazam ze mozna bic brawo, wymaga to sprawnosci a przedewszystkim czasu, czasu spedzonego na czyms, czym moga sie ci chlopcy teraz pochwalic. Powinni sie tym zajmowac dalej a wrecz zalozyc sobie jakis klub. Ogladalam wszystkie ich filmiki dostepne w necie i moge tylko napisac "Barwo" :)))
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

Anetchen pisze: "Barwo" :)))
BRAWO mialo byc, bo zaraz ktos mi znowu zacznie zarzucac ze blad zrobilam.
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Awatar użytkownika
crAzy
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2006-02-06, 01:35:44
Gadu-Gadu: 1568937
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: crAzy »

Zacznę na początku od wytłumaczenia, co mam myśli mówiąc słowo "TOY":
"...Toyostwo to sposob myslenia, mentalnosc danej jednostki..." ...dalej... polega to na sprzedawaniu siebie jako towaru na pokaz, sprzedawanie swojej całej osoby, zmierzanie do sławy, oklasków, sztuczności, bycia kimś z duszą pozera, który myśli tylko o pieniądzach i sławie, co powoduje zacieranie prawdziwych celów i koncepcji danej kultury, subkultury, czy innych takich tam... poprzez to maskuje się prawdziwą stronę tego co się robi... człowiek o takim pokroju nie ma szans by istnieć na tym świecie, jeśli większość ludzi tak twierdzi to --> "...nie ma szans by istnieć na tym świecie..." cała ta paranoja Toy'ów doprowadza nasze społeczeństwo do choroby nazywaną przeze mnie "KOMERCHĄ NA SKALĘ ŚWIATOWĄ LUDZI SZTUCZNYCH I ZAKŁAMANYCH! ! !".

Pomyślicie, ze jestem ostro walnięty, ale szczerze mówiąc mam na to "wyjebane"! Ktoś teraz napisze, że brzydko się wyrażam... hmm... życie mnie nauczyło i ciągle się uczę być szczerym w mojej wypowiedzi. Jestem jeszcze niedojrzały, moje poglądy się zapewne jeszcze nie raz zmienią, ale nigdy nie zmienię zdania na temat [patrz na początek] i HipHopu, wyrażania siebie etc.

...ale przejdźmy do wypowiedzi "toledo"...

Nie ignoruje Cię na starcie, ale wiedz, że nie wiedza nie usprawiedliwia. Chłopaki są dobrzy w tym co robią, ale uwierz mi, że ja poświeciłem więcej pracy fizycznej i UMYSŁOWEJ w to co robię. Nie tańczę na głowie, nie kręcę się jak jakiś idiota na plecach tylko TAŃCZĘ! TAŃCZĘ i ŻYJĘ Bboying'iem! ! ! Sztuką nie jest się pokazać dla ludzi. Każdy potrafiłbym przełamać psychikę i wyskoczyć na gumoleum, porobić salta, poskakać na ręce, czy zakręcić sie na głowie, ale nie każdy potrafiłby zrobić to !PLUS! przekazać prawdziwą wiedzę o tym co robi i kim jest! Pokazać i uświadomić drugiego człowieka jaka jest prawda. A czemu to jest takie ciężkie?! Bo baaaaardzo mało jest takich ludzi jak JA, którzy znają sie na rzeczy i potrafią odróżnić "ZŁO" od "DOBRA", którzy wiedzą tak naprawdę co to jest HipHop i co chcą osiągnąć w życiu. Nie jestem pierdolonym pozerem, nie rzucam się na kasę, nie szukam sławy, mogę tańczyć tylko dla siebie w pokoju co zresztą robię. Pieprze to, czy ludzie będą dla mnie klaskać, czy dostanę brawa...! Sama nazwa tego tematu jest denna i pusta jak wypowiedź twoja "toledo" i "fikoły" wiewióra. Ktoś ostatnio do mnie powiedział: "...HipHop nie musi być kulturą dla kogoś kto się tym nie zajmuje i nie chce... JA na to: A gdybyś była azjatką i nie znała polskiej kultury, angielskiej, włoskiej, niemieckiej to też powiedziała być, ze to nie jest kultura?! ;/ Zanim powiesz coś "toledo" to bądź pewien, że wiesz co mówisz, bo inaczej Cię ktoś zbeszta, a jeśli (...) wiesz, to stól...

Moja wypowiedź była bardzo chaotyczna, bym pewnie dostał 1 na polskim u mojego psora, ale SMUCI mnie i całkowicie DOŁUJĘ jak czytam takie posty!!!


"...kpić mógłby tylko bezczelny MISTRZ..." <--- to chyba najlepsze słowa, które do Ciebie "toledo" pasują, jeśli uważasz, że mam się przed tobą produkować, to lepiej zakupić dziwkę, która dla Ciebie zatańczy na rurce, bo będzie godna to zrobić i poprosi TYLKO o pieniądze!
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ HЮP ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Takiego bełkotu dawno już nie czytałem. Ego do potęgi entej przy dużej dozie pogardy dla innych. Twoja wypowiedx crAzy odpowiada Twemu podpisowi. Jest dobra dla wypowiedzi stukniętego bohatera czarnej komedii. Żal mi Cię. Ale mam nadzieję, że z tego wyrośniesz. I tego Ci chłopcze życzę.

A tak na marginesie nie obawiaj się niedocenienia Twego tańca (bo ponoć tańczysz), Twoich umiejętności. Nie wstydź się.
Awatar użytkownika
DeeSee
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2004-08-03, 11:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: DeeSee »

miło zobaczyć, że i w Ostródzie zaczyna się moda na aktywne spędzanie czasu wolnego.
Awatar użytkownika
crAzy
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2006-02-06, 01:35:44
Gadu-Gadu: 1568937
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: crAzy »

toledo pisze: Twoja wypowiedx crAzy odpowiada Twemu podpisowi.
Następny argument na to, że (...) wiesz!

Co do wrzutów na mnie:

Spoko pisz, pisz ja sobie poczytam, tylko dlaczego...? uraziłem twoją osobę...? We wcześniejszym poście skomentowałem tylko to co napisałeś, nie pisałem wprost o Tobie! :) Bez spin człowieku! Twoje posty to zwykła zaczepka, bez pod stawna czkawka niemowlaka. Nie podasz ani jednego argumentu na swoją obronę, tylko atakujesz! Jeśli jesteś taki dojrzały, to pokaż to, a jeśli boisz się, że zabrudzisz sobie "Image" na tym forum, to zapraszam na gadu! :P No i jeśli uważasz, że: "Ego do potęgi entej przy dużej dozie pogardy dla innych." to jesteś w błędzie chłopaczku. Porównujesz mnie do bezmózga w dresach, mającego 14 lat, dostał od rodziców internet i szaleje w necie jak zaraza! Mylisz się ziom, a co do pogardy... hmm... tak mam dużą dozę pogardy, ale tylko dla "takich jak ty"... TOY'i? ;)
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ HЮP ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
Awatar użytkownika
crAzy
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2006-02-06, 01:35:44
Gadu-Gadu: 1568937
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: crAzy »

toledo pisze: Twoja wypowiedx crAzy odpowiada Twemu podpisowi.
Następny argument na to, że (...) wiesz!

Co do wrzutów na mnie:

Spoko pisz, pisz ja sobie poczytam, tylko dlaczego...? uraziłem twoją osobę...? We wcześniejszym poście skomentowałem tylko to co napisałeś, nie pisałem wprost o Tobie! :) Bez spin człowieku! Twoje posty to zwykła zaczepka, bez pod stawna czkawka niemowlaka. Nie podasz ani jednego argumentu na swoją obronę, tylko atakujesz! Jeśli jesteś taki dojrzały, to pokaż to, a jeśli boisz się, że zabrudzisz sobie "Image" na tym forum, to zapraszam na gadu! :P No i jeśli uważasz, że: "Ego do potęgi entej przy dużej dozie pogardy dla innych." to jesteś w błędzie chłopaczku. Porównujesz mnie do bezmózga w dresach, mającego 14 lat, dostał od rodziców internet i szaleje w necie jak zaraza! Mylisz się ziom, a co do pogardy... hmm... tak mam dużą dozę pogardy, ale tylko dla "takich jak ty"... TOY'i? ;)

PS: Tak, to był bełkot, po prostu impuls emocjonalny ---> spontaniczny bełkot ;)
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ HЮP ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

czy przypadkiem od tego tańca nie popieprzyło ci się w głowie, jakieś zawirowania emocjonalne od zbyt dużej ilości fikołków :D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

No coż potwierdziłeś tylko moją ocenę Twojej wypowiedzi. Ale dorośniesz chłopcze i z tego slangu też wyrośniesz. I z buty, i z zarozumiałości. I nauczysz się rozumieć to co czytasz. Jeżeli nie - to współczuję.

I dziękuję za chłopaczku. poczułem się młodszy.
Awatar użytkownika
crAzy
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2006-02-06, 01:35:44
Gadu-Gadu: 1568937
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: crAzy »

zbluzgać i wyrzucić :)... EOT!
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ HЮP ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

a jednak mam nadzieję, że wyrośniesz, a życie Cię nie zbluzga.
Awatar użytkownika
PK4life
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2007-09-21, 20:35:14

Post autor: PK4life »

toledo pisze:No to czekamy na Twoje popisy craAzy. Ich były wg mnie niezłe, wymagały ćwiczeń i zdobycia umiejętności, pracy i pewnych zdolności. Kpic mógłby tylko bezczelny mistrz. Więc do dzieła. Pokaż co potrafisz.
Kolego nie chcę Ci tu jechać czy coś w tym stylu spróbuje Cię oświecić..
Po pierwsze.. to co robi wiewiór na tym filmiku robią dzieci w wieku 12 lat
Dwa.. Nie trzeba tu czasu czy specjalnych umiejętności.. Wystarczy trochę determinacji i wolnego czasu
Trzy.. do tego nie potrzebne są zdolności..

Teraz dam Ci swój przykład na mojej osobie ;]
Od prawie 2-óch lat ćwiczę Parkour mimo tego, że ma 20 lat.. I nie jest to dla mnie jakiś rodzaj szpanu przed ludźmi, zachwycenia kogoś, czy zrobienia wokół się szumu.. Parkour to moja osobista droga rozwoju, moja droga, którą sam wybrałem.. A to co widzisz na filmiku nie problem zrobić.. Większość z tego co Wiewiór tam robi też umiem, ale nie udoskonalam tego, bo kocham Parkour nie akrobatykę..
Najważniejsze to odróżnić to, że u crAzy-iego tak jak u mnie to jest pasja, to styl życia.. Bo to jest coś czym żyjemy, a nie to z czego chcemy żyć!

Do Twojej wiadomości panie toledo zanim zaczniesz o czymś mówić spróbuj to poznać! Pozdrawiam serdecznie
>Bo życie to czas..
A czas na mnie nie czeka..<
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

No to jednak potraficie pisać zrozumiale.
Każdy sobie sam układa życie, ale to że wybrał swój styl, nie daje mu prawa do traktowania innych z góry i nonszalancko. Jeżeli tak czyni poddaje się takiemu traktowaniu, jak to uczyniłem.

Nie znam ani was obu ani wiewióra. Ale tak jak on nie powinien kpić z waszych zamierzeń, celow i sposobu ich osiągania, tak i wy powinniście pozwolić mu czynić swoje. A jeżeli to kwestionujecie, to pokażcie się.

I nie trzeba żadnej wiedzy o waszych i jego umiejętnościach, żeby oceniać postawy. Znam kilku chłopaków w Ostródzie, synów moich znajomych, którzy kultywują dziwny dla mnie styl życia (tak można nazwać ich ćwiczenia, związany z nimi sposób odżywiania się, etc), ale oni kształtując charaktery w najmniejszym stopniu nie pogardzają innymi.

Życzę Ci doskonalenia tego co robisz i powodzenia. I trochę refleksji.
Pozdrawiam.

Wypowiedż crAzy'ego jest pogardliwa, mam nadzieję, że Twoja to tylko przejęzyczenia. Jeżeli nie, to mam drugą nadzieję, że wyrośniesz z tego.
Awatar użytkownika
PK4life
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2007-09-21, 20:35:14

Post autor: PK4life »

już dawno z tego wyrosłem ;]
poza tym ja tu nikogo nie chciałem obrazić..
chciałem Ci tylko lekko przybliżyć, wyjaśnić co to jest..

Pozdrawiam
>Bo życie to czas..
A czas na mnie nie czeka..<
yourheadlights
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 2007-05-09, 11:18:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Where people selling jesus.

Post autor: yourheadlights »

sry,obejrzales kolego wszystkie jego filmiki na you tube?




jesli flagę robią dzieci w wieku dwunastu lat,to albo ja jestem zacofana albo w Twoim swiecie istnieją takowi.
W ustach mamy granaty co moga nam wypalić
Powiedźcie ludzie jesteście gotowi?
Zimne nerwy a serca jak prodiż?
Duże dzieciaki mali chuligani?
Granaty w ustach mogą nam wypalić?
Awatar użytkownika
PK4life
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2007-09-21, 20:35:14

Post autor: PK4life »

yourheadlights pisze:sry,obejrzales kolego wszystkie jego filmiki na you tube?




jesli flagę robią dzieci w wieku dwunastu lat,to albo ja jestem zacofana albo w Twoim swiecie istnieją takowi.

flagę? nie robią tego.. wiewiór też nie robi flagi ;]
trick można nazwać kiedy jest wykonany prawidłowo..
poza tym tu zajeżdż komerchą..
niczym więcej ;)
pozdrawiam ;)
>Bo życie to czas..
A czas na mnie nie czeka..<
Anonymous

Post autor: Anonymous »

nie wiem co wy probuje udowodnic swiatu? jak ktos zna Wiewióra to wie, ze jest 'sprawny dizycznie'. nie zachowujcie sie jak dzieci, ktore nie potrafia przegrywac.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

ten wiewiór to jakaś znana i kontrowersyjna postać postać. Na ścianie klatki na Jagiełły przeczytałem tekst: Wiewiór, ty h.... :D
Awatar użytkownika
PK4life
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2007-09-21, 20:35:14

Post autor: PK4life »

Anonymous pisze:nie wiem co wy probuje udowodnic swiatu? jak ktos zna Wiewióra to wie, ze jest 'sprawny dizycznie'. nie zachowujcie sie jak dzieci, ktore nie potrafia przegrywac.
jest sprawny, to fakt..
i nic tu nie próbuje udowodnić..
chcę przekazać, że coś co jest Twoja pasją, nie powinno wychodzić poza Ciebie ;]
a to, że znam Wiewióra to co?
to nie wiem jakiś lepszy jestem czy jak?
mam jakieś dostępy do wielu miejsc do których nie miałem?
>Bo życie to czas..
A czas na mnie nie czeka..<
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

Moim zdaniem masz mylne podejscie do sprawy :) ... Twierdzisz ze jezeli cos jest Twoja pasja to nie powinno wychodzic po za Ciebie.

To ktos kogo pasja jest pisanie Wierszy nie powinien ich pokazywac Swiatu? czy Dziela kogos kto Rysuje, maluje itp. nie powinny zobaczyc swiatla dziennego, bo to jest jego pasja ???

Kazdy<--- ma jakies pasje i wrecz popieram i moim zdaniem jest to naturalne

zeby pokazac to innym,
zeby poddac sie krytyce innych,
zeby uslyszec slowa pochwaly, z
eby dzielic sie z innymi
tym co nam jest dane.

Nawet jezeli nasza pasja przeradza sie w nasze codziene zajecie na ktorym mozemy zarobic pieniadze i nawet wrecz utrzymywac sie z tego, to uwazam ze przeciez wlasnie to jest najpiekniejsze w zyciu....
robic to co kochamy.

Nie znam Wiewiora, nie wiem czym zajmuje sie po za, jak to nazwaliscie "fikolami" ale jezeli poswieca temu znaczna czesc czasu swojego zycia, dzieli sie tym z innymi, nawet zarabiajac na tym kase. ( nie wiem czy tak jest, wniskuje tylko z waszych wypowiedzi)

to ma moj krzyzyk na droge,
przynajmiej nie siedzi pod blokami
z winczakami i trawa w reku,
nie rozbija sie glosnymi
skuterkami po miescie,
nie rozwala koszy na smieci,
nie rozbija szyb.

a jezeli to on jest jednym z tych ktorych w wakacje widzialam pod sklepami,

to rowniez uwazam ze,
nie przeszkadzali nikomu,
nikogo nie zaczepiali,
czy utrudniali zakupy.

Nie znam rowniez Ciebie, ale szanuje Twoje zdanie, Ma prawo Tobie sie to nie podobac. Lecz prosze nie gardz innym czlowiekiem tylko dlatego ze ma odmienne zdanie i Zyje Swoja Pasja. Tobie bym zyczyla zebys potrafil sie dzielic z innymi Swoimi pasjami, mial bys o stokroc wiekrza radosc z tego co robisz. Jak jeszcze nigdy w zyciu nie spobowales, to zrob to, nawet jak to jest nagieciem Twoich zasad, by sie przekonac jak to smakuje. A moze wtedy zrozumiesz innych.
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Awatar użytkownika
PK4life
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2007-09-21, 20:35:14

Post autor: PK4life »

Przyznaje się, że źle zdefiniowałem i ciężko to zrozumieć..
Ja piszę na swoim przykładzie..
Parkour nie był, nie jest i nigdy nie będzie dla mnie czymś czym mogę się pochwalić, czym moge wzbudzić respekt..
Akurat w tej pasji nie ma żadnych zawodów, nie ma rywalizacji i zapewne nie będzie.. A dlaczego? Polecam spróbować i samemu odpowiedzieć na to pytanie ;]
>Bo życie to czas..
A czas na mnie nie czeka..<
Zablokowany