Not for mass - pokój, miłość i dobra zabawa!

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
crAzy
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2006-02-06, 01:35:44
Gadu-Gadu: 1568937
Lokalizacja: Ostróda

Not for mass - pokój, miłość i dobra zabawa!

Post autor: crAzy »

Witam!

Od dłuższego czasu rozmyślam nad stworzeniem super imprezy, hiphopowej imprezy, która była by przede wszystkim dla ludzi żyjących tą kulturą jaką jest HipHop oraz zaprzyjaźnienie ludzi z "zewnątrz" z tą kulturą. Głównymi hasłami były by: POKÓJ! MIŁOŚĆ! DOBRA ZABAWA! Chciałbym pokazać "społeczniakom" 4 elementy HipHopu z prawdziwej, dobrej strony aby mogli zmienić zdanie, dobrze się zabawić oraz spróbować własnych sił w tej kulturze! Oczywiście były by to: Write'ing [graffiti], DJ'ing, MC'ing [rap] oraz Bboying' [break dance]. Ogólny plan imprezy to: parę wyjść MC's z okolicy miasta Ostróda, wolny parkiet dla Bboy's & Bgirl's, wolna ściana dla writer'ów, pokazówki DJ's oraz całe przedsięwzięcie zakończyć dobrym koncertem znanego, dobrego rapera na nie zapomnianym After Party!

Wielu z Was stwierdzi teraz , że w Ostródzie jest to niemożliwe!!! I w tym momencie mój kumpel zapuszcza bity, inny marze coś na kartce, JA wychodzę na chodnik zaczynam tańczyć, a czwarty zaczyna rapować pokazując Wam, że potrafimy wyjść do ludzi z niczym i czerpać z tego ogromną energię i radość, że pomimo ignorancji i środków zyskujemy i tworzymy HipHop!!! Tak więc szukam ludzi, którzy by wyszli razem ze mną na "ostródzki chodnik" i stworzyli imprezę jakiej Ostróda jeszcze nie widziała! Będziemy zdzierać z siebie skórę, stawać na głowie, łamać się z niczym innym jak z samą nadzieją. Zdobędziemy kontakty z ludźmi, dzięki którym zdobędziemy następne kontakty aby rozkręcić tą maszynę! Chodzi mi o dialog z każdym, który potrafiłby dorzucić coś do tego aby ta impreza BYŁA oraz żebyśmy sami dawali w ten projekt tyle ile chcielibyśmy dostać! Ja osobiście posiadam znajomości, z którymi mógłbym rozmawiać na temat hali, pieniędzy [nie dużych lecz, potrzebnych] oraz potrafiłbym zaprosić dużą rzeszę ludzi żyjących HipHopem... [warmia-mazury i okolice] Oczywiste jest także to, że impreza odbyła by się w 2008, ponieważ praca nad organizacją i stworzeniem "tego" jest żmudna, ciężka, przeokropna, lecz przynosząca ogromne owoce! Ja sam musiałbym poświęcić mój taniec, treningi, zawody, jamy, a więc mogę dużo stracić, ale jak to mówią, że "...cel uświęca środki..." to trzeba spróbować, tym bardziej, iż w Ostródzie wiedza na temat tej kultury jest porażająca i przysłonięta brudem. Nie oczekuję na "las rąk", tylko na parę osób, które chcą poznać i chcą pomóc!

Jedynym wymogiem jest tylko wiedza o kulturze HipHop, którą mogę się z ogromną przyjemnością podzielić, podać kierunki w internecie, gdzie czytać, co czytać, podać filmy, artykuły i wszystko co w mojej mocy aby przybliżyć Wam choć trochę to zjawisko!!!

PS: Wszystko jest ruchome, czyli podlega zmianom, innym pomysłom, koncepcjom. Jeśli chodzi o kontakt to zapraszam na gadu-gadu: 1568937. Zostawiajcie posty tutaj na forum oraz na GG. Z czasem podam kontakt telefoniczny oraz wszystko, co sobie przypomnę na temat tej imprezy, a i pytajcie!!!!!! Postaram się wszystko wytłumaczyć w miarę możliwości!!!!!!
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ HЮP ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

Pomysl wydaje sie byc bardzo ciekawy:)) powodzenia zycze.
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

Post autor: reggaemisiek »

Powodzenia! :)
Awatar użytkownika
crAzy
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2006-02-06, 01:35:44
Gadu-Gadu: 1568937
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: crAzy »

Dziękuję... oczekuje na chętnych!
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ HЮP ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
Awatar użytkownika
Izzy_
początkujący
początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2007-01-29, 16:45:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: Izzy_ »

Crazy, świetny pomysł. w Ostródzie niestety brakuje tego typu imprez. tegoroczny 'hip hop na zamku' był jedną wielką porażką, chociaż chłopaki naprawdę się starali. dwa lata temu natomiast, kiedy grał Fisz i POE z Ostrym było mnóstwo ludzi, którzy dobrze się bawili. chociaż część z nich nie 'siedziała' głęboko w hip hopie.

teraz będę intensywnie myśleć, jak mogę pomóc ;))
w kokainie tonę.
yourheadlights
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 2007-05-09, 11:18:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Where people selling jesus.

Post autor: yourheadlights »

.przyszla pora,by pokazac ludziom,ze hip hop to nie tylko rap ale i wiele innych rzeczy.crazy naprawde gratuluje pomyslu.
W ustach mamy granaty co moga nam wypalić
Powiedźcie ludzie jesteście gotowi?
Zimne nerwy a serca jak prodiż?
Duże dzieciaki mali chuligani?
Granaty w ustach mogą nam wypalić?
Awatar użytkownika
crAzy
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2006-02-06, 01:35:44
Gadu-Gadu: 1568937
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: crAzy »

Tak przy okazji, wiem ze to jest nie na miejscu, ale moja ekipa przezywa "kryzys" wszystkich chetnych zapraszam na trening. O informacje prosze sie zglaszac do mnie... nie ma ograniczen wiekowych i nie wstydzcie sie, bo moze to sie okazac dla Was sposobem na zycie, dzieki ktoremu bedziecie zarabiac, a jesli ktos z Was juz ma ulozone zycie, to Bboying' jest super pasja i ucieczka przed szaroscia!!!
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ HЮP ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
Awatar użytkownika
crAzy
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2006-02-06, 01:35:44
Gadu-Gadu: 1568937
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: crAzy »

Zapraszam na rozmowy, na gadu... : ]
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ HЮP ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
plaki
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2006-10-11, 21:27:36
Gadu-Gadu: 0

Re: Not for mass - pokój, miłość i dobra zabawa!

Post autor: plaki »

jeśli ktoś by mnie chciał to mogę koncert dać, może mój rap nie jest idealny ale cały czas staram iść do przodu

http://www.streemo.pl/Plaki


A i taki pomysł mi się w głowie narodził, że na wiosnę(np. weeakend majowy) można by tą imprezę zorganizować na plaży miejskiej. Nie trzeba by płacić za lokal, wystarczyły by tylko dobre chęci
cocacola18_1989
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2007-12-29, 13:16:14
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Not for mass - pokój, miłość i dobra zabawa!

Post autor: cocacola18_1989 »

Życzę powodzenia!
Zablokowany