Czy Ostróda to miasto ekologiczne?

Moderator: Jacek-P

ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Czy Ostróda to miasto ekologiczne?

Post autor: ostrodzianin »

w związku z tym że mój post został przesunięty do innego tematu nie związanego z Ostródą powtarzam go w inny sposób: pytaniem odnośnie ekologii - czy Ostróda tak zawzięcie walcząca pod egidą Zielona Ostróda - faktycznie dba o ekologię?
Przykład

Nad jeziorem Drwęckim koło Park Hotelu na starej plaży wycięto coś około 200 drzew! Po jednym z postów tu anspisanych byłem ze znajomymi je policzyć - TOTALNY KATAKLIZM I były to całkowicie zdrowe drzewa bez żadnych oznak chorób a największe w obwodzie miało ze trzy ponad trzy metry!! Ja tej sprawy tak nie zostawię - obiecuję, że sprowadze tu kontrolę z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska!
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Post autor: marlon »

Myślę że ci to nic nie da, ale próbować trzeba.
Ostróda ani nie jest maistem ekologicznym, ani też tuystycznym. Jeśli ktos stawia na turystyke w tak sporym miescie nie rozwijając produkcji jest zwykłym głupkiem. Ostróda stwarza pozory miasta ekologicznego. Smród na Chrobrego jest tego przykładem.
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Post autor: dr Jamajczyk »

....wiecie co jak na plebiscycie z wierzy kościelnej proboszcz terroryzuje mieszkańców puszczaniem kościelnych piosenek na całe osiedle to wam pasuje ...szkoda słów ale jesteście z PAJACOWa chyba a nie z OSTRÓDY bo w moim mieście jest OSTRÓDA REGE FESTIWAL i każdy jest z tego duny i każdy to wie... CHWAlmY PANA Rasta Gangsta
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Post autor: dr Jamajczyk »

DUMA Jah
Dziekuje Ci Jah
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

dr Jamajczyk pisze:....wiecie co jak na plebiscycie z wierzy kościelnej proboszcz terroryzuje mieszkańców puszczaniem kościelnych piosenek na całe osiedle to wam pasuje ...szkoda słów ale jesteście z PAJACOWa chyba a nie z OSTRÓDY bo w moim mieście jest OSTRÓDA REGE FESTIWAL i każdy jest z tego duny i każdy to wie... CHWAlmY PANA Rasta Gangsta
o żesz faaaaak.... :o
człoooowieku, co ty palisz???? :o
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

studentka pisze:o żesz faaaaak.... :o
człoooowieku, co ty palisz???? :o
hehe :lol:
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

joł joł men, w porzo z ciebie kolo dr jamaj co tam jarasz kolo joł joł chwalmy rasta chwalmy masz szluga to weź drugą chmurkę joł joł a potem rozpędź się i sieknij z barana w ścianę: może jeszcze ci się poprawi 8)
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

joł joł dża rastafraraj srajaj blanty sranty chwalmy pana w rytmie rege rege rege szmege srege joł joł ziom haleeeeeeelujah!!!!!!!!! 8)
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Post autor: dr Jamajczyk »

....a co Wy tacy zazdrosni jak pale to zapraszam chybga mnie znacie i zajaracie...
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

joł joł joł joł joł
nie zajaramy nie zajaramy no bo my wcale ciebie nie znamy joł

joł joł

joł



sroł


8)
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Zablokowany