no i po lepperze

Moderator: Jacek-P

toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Tymczasem wracając do tematu; ani po lepperze, ani po Rydzyku.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

to było do przewidzenia. :?
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Po lepperze. Poczytaj Wprost nikt już mu nie popuści. To tylko kwestia czasu. A Giertych, sam się zadławi. Tylko po co komu ten wstyd?
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Słyszałam kilka dni temu newsa że szanowny giertych ma po urlopie juz nie wrocic do MEN z wlasnej nieprzymuszonej woli.
:ok: Yes Yes Yestem za!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

I co wtedy uczyni biedny pan premier? On jeszcze nie ma dość rządów, jeszcze tyle stanowisk do obsadzenia partyjnymi kolegami, a bez dwóch panów wiceppremierów nie da rady.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

biedny pan premier uzyska status bezrobotnego i zasili szeregi naszego rzekomo 13- procentowego bezrobocia w skali kraju...
umgh.... :shock:
taaak. czy ktos wział pod uwage towarzycho ktore wyemigrowało z ojczyzny hen daleko na obczyzne???????????????????? :o :o
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

na razie trwa rozgrywka; ugną sie czy nie. Każdy z koalicjantów chce trwać w rządzie, ale też każdy z nich nie ma pojęcia czy będzie to korzystne w perspektywie dwóch lat.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

drogi moderatorze. Usuwając ten post dałeś wyraz hipokryzji. Otóż:
- komisja chce posłuchać od pani krawczyk o upodobaniach seksualnych pana leppera
-pan lyzwiński nazwał panią krawczyk prostytutką
- pan lepper na jednej z konferencji stwierdził, że nie można zgwałcić prostytutki
- jedna z pań stwierdziła, że pan lepper lubi seks oralny
- pan lepper od wielu miesięcy uprawia polityczny seks analny
- w emotikonach masz ikonę, która może być publicznie używana skoro tam jest, więc jej uzyłem
- wszystko, o czym napisałem , to fakty medialne, skomentowane bardzo grzecznie przeze mnie, więc nie bądź hipokrytą.
Być może, możesz mi zarzucić brak smaku, ale brak smaku komentarza w żaden sposób nie dorównuje rzeczywistości.
Ostatnie słowo komentarza.
To,że ludzie, którzy przyszli do władzy z banałami o moralności, zadają się z tymi typami, jest po tysiąckroć bardziej obrzydliwe, niż nahjbardziej wulgarny komentarz :o
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Te brudy Samoobrony nie zmieniaja fakty, że były znane prmierowi i tenże je zaakceptował podpisując pakt z Lepperem. Tym sposobem seks analny uprawia cała trójca.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

sceptyk i co dostało ci sie. a nie mówiłam, że za ostro było?
i po co Ci to było? 8)
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

na ostro to się czasami każdemu zbiera. ostatecznie, od czasu do czasu, dla wentylacji, ku pokrzepieniu, dla relaksu i ku refleksji.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

jakie ostro? :o To był najłagodniejszy komentarz, na jaki mogłem się zdobyć :-(
Tak na marginesie i bardzo poważnie. lubię i szanuję kobiety jako tą lepsza część rodzaju ludzkiego (skaza genetyczna) i wszystkich, którzy kobiety poniżają, łącznie z o. Rydzykiem, mam w głębokiej pogardzie :evil:
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Lech Janerka powiedział kiedyś takie słowa, że nadmierne zainteresowanie polityką to dziecinada.
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

polityka jest bardzo ważną częścią życia społecznego. w demokracji to wybierani przez społeczeństwo politycy decydują o jakości życia obywateli. Uciekanie od polityki większości społeczeństwa doprowadziło do wypłynięcia takich potworków jak LPR i Samoobrona. Na nich głosowaqli ci, którzy nie poszli na wybory.
Od polityki nikt nie ucieknie, bo nawet jeśli czynnie w niej nie uczestniczysz "bo jesteś ponad", to decyzje polityczne ważą na twoim życiu, czy tego chcesz, czy nie. Lepiej samemu decydować, na przykład chodząc na wybory, niż pozwalać decydować innym, a później płakać, że jest źle.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Jeżeli Janerka to powiedział to dał dowód dziecinady.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

sceptyk pisze:
Od polityki nikt nie ucieknie, bo nawet jeśli czynnie w niej nie uczestniczysz "bo jesteś ponad", to decyzje polityczne ważą na twoim życiu, czy tego chcesz, czy nie. Lepiej samemu decydować, na przykład chodząc na wybory, niż pozwalać decydować innym, a później płakać, że jest źle.
zgadzam się.
byłam na wyborach, zagłosowałam, zadecydowałam i nie płaczę, że jest źle.
wkurza mnie taka gadanina, ale jak kogos to ekscytuje to w porządku, nikomu przyjemnosci odbierac nie zamierzam a i prawa takiego nie mam.
polityka polityką a życie zyciem.
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

A i jeszcze jedno: co zmienicie swoim gadaniem?
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Cóż znaczy mizerna kropla wody wobec potężnej skały?
Kropla drąży skałę!
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Spojrzyj na to tak. Skrajna, nic nie znacząca partyjka, przez to, że ci, co najwięcej teraz płaczą nie poszli na wybory, decyduje co dzieci mają czytać.
Przekręty z samoobrony rządzą i dlej robią przekręty,bo ci, co chcą mieć czyste ręce i niebędą"brudzić się polityką", nie poszli na wybory.
Różnica między Polską a dojrzałymi demokracjami polega właśnie na tym, że społeczeństwa zachodnie zdają sobie sprawę, że nie jest obojętne, kto nimi rządzi i gremialnie głosują, nawet wybierając tzw. "miejsze zło"
My mamy młodziutką demokrację i społeczeństwo samo musi się przekonać, że uczestniczyć w życiu publicznym i głosować warto, bo to leży w interesie każdego.
Ja nie rozstrzygam na kogo głosować, bo każdy ma swój rozum, ale głosować trzeba.
Tak na marginesie. Kiedyś, gdy Lepper miał dwadzieścia parę procent poparcia, powiedziałem, że jego koniec się zacznie , gdy dojdzie do władzy i wejdzie na salony. I właćśnie się zaczął jego koniec.
a odnośnie tego,że sobie pogadamy... Przyzwyczailiśmy się, że politycy i dziennikarze, to święte krowy i z nabożeństwem przyjmujemy co jedni i drudzy plotą a plotą bzdury.
Tu możemy sobie pogadać, wymienić poglądy i może dojść do jakichś wspólnych wniosków. To się nazywa debata publiczna a tej w Polsce bardzo brakuje.
Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak uważnie nasi miejscowi politycy śledzą to forum.
Popatrz na sprawę szpitala. Gdyby nie informacje na tym forum, nawet internauci patrzyliby oczami GO i tych, których stać na kasę na paszkwile.
Swoboda wypowiedzi, nawet jak moderator czasami coś usunie jest rzeczą bezcenną. Chociażby dlatego warto było pogonić czerwonych, a teraz trzeba pogonić giertychów i lepperów, bo oni są takim samym zagrożeniem :)
P.S.
Moderatar usunął ikonę pod nazwą dupconko :D :o
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Sorry, jest :xxx:
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

sceptyk pisze:Spojrzyj na to tak. Skrajna, nic nie znacząca partyjka, przez to, że ci, co najwięcej teraz płaczą nie poszli na wybory, decyduje co dzieci mają czytać.
Przekręty z samoobrony rządzą i dlej robią przekręty,bo ci, co chcą mieć czyste ręce i niebędą"brudzić się polityką", nie poszli na wybory.
a co Ty możesz zmienić swoim gadaniem??

Z innej beczki:widzę, że emotka Ci się bardzo spodobała... ta fascynacja to na poziomie dzieci w 4 klasie... nie zdziwiłabym się, gdyby moderator ją usunął.
tracisz fason sceptyk...
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

widzę,że cię bardzo bulwersuje jedna z najbardziej naturalnych ludzkich czynności. ale to minie jak dorośniesz :)
Nie chcesz, nie gadaj, ja chcę, to gadam. Przymusu czytania nie ma jak wiesz, chyba że będziesz musiała czytać Dobraczyńskiego. :)
Jak mawiał Zbyszko z Bogdańca:
nad moim fasonem ja sam stróża :bije:
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

sceptyk pisze:widzę,że cię bardzo bulwersuje jedna z najbardziej naturalnych ludzkich czynności. ale to minie jak dorośniesz :)

bulwersuje, a może ciekawi mnie jedynie fascynacja tą emotką u dorosłego faceta..
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

to nie wiesz, dziecinko, ze faceci na stare lata dziecinnieją jeśli chodzi o seks. Zapamiętaj tą naukę, na stare lata się przyda :D
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

wiesz, gadasz jak stary, zgorzkniały dziad.
a chyba taki nie jesteś?
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Zablokowany