wódstok 2007

Moderator: Jacek-P

sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

przyjemnego słuchania :)
Awatar użytkownika
Izzy_
początkujący
początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2007-01-29, 16:45:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: Izzy_ »

mogę coś powiedzieć ;)?


prawdziwy rap to niestety nie jest ten bełkot, który górnolotnie określa się tym mianem w dzisiejszych czasach. a hip hop to cała kultura ;)
w kokainie tonę.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

zgadza się, dlatego mówię,że to jest sprawa pokoleniowa, a co z tego zostanie, zobaczymy za ładnych parę lat
Awatar użytkownika
BMW
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2007-04-05, 08:53:02
Gadu-Gadu: 0

Post autor: BMW »

W proszku to na pewno nie.
Byłam już uformowanym, 2- letnim obywatelem naszego pięknego kraju.
masz racje.. i poziom intelekutualny wypowiedzi zostal Ci do dzisiaj...
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

...

Post autor: reggaemisiek »

Jeśli chodzi o blues to popieram zamiłowanie Speptyka;) Mimo iż zwykle zasłuchuję się w reggae to również bardzo lubię blues. Ale zgadzam się z Leśnym, że dzisiejszy blues nie zachwyca, dlatego też jeśli chodzi o mnie, to wśród moich ulubionych blues`owych wykonawców są takie legendy jak B.B King czy Muddy Waters. Szczególnie ubóstwiam muzykę B.B Kinga a dokładniej dźwięk najlepszej wg. mnie gitary blues`owej w jego wykonaniu. Pozdrawiam :okulary:
Obrazek
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

BMW pisze: masz racje.. i poziom intelekutualny wypowiedzi zostal Ci do dzisiaj...
ojoj, dziecinko...
no widzisz, przynajmniej chociaż jakiś poziom intelektualny posiadam
nie jak co poniektórzy... :|
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

hej,studencinko.a gdzie studiujesz i co,bo nurtuje mnie te pytanie? ;) na tym uniwersytecie w Lubajnach czy na tym prominentnym w Limanowej? a kierunek to sądząc po wypowiedziach to coś oscylującego wokól technologii drewna? :twisted:
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

leśny - odpuść teraz Ty :)
reagemiśku piknie. Dołożę jeszcze Johna Lee Hookera uwielbiam go słuchać. a raege tyz pikne :)
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

lesny09 pisze:hej,studencinko.a gdzie studiujesz i co,bo nurtuje mnie te pytanie? ;) na tym uniwersytecie w Lubajnach czy na tym prominentnym w Limanowej? a kierunek to sądząc po wypowiedziach to coś oscylującego wokól technologii drewna? :twisted:
A co, też się tam wybierasz na studia i chciałeś się poradzić, który z nich jest lepszy? :clever:
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

...

Post autor: reggaemisiek »

:ok: Oj tak Sceptyku;) Jeszcze John Lee Hooker ;)
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

owszem,odpuszczę,bo moja zawistna dusza ma już chyba dość użerania się z marnymi studentkami ;]
do studentki: owszem,wybieram się na studia i na pewno nie tam,gdzie Ty ;)

a co do bluesa: pozostanę przy swoim- nie porywa ;)
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

lesny09 pisze:owszem,odpuszczę,bo moja zawistna dusza ma już chyba dość użerania się z marnymi studentkami ;]
do studentki: owszem,wybieram się na studia i na pewno nie tam,gdzie Ty ;)
Z szacunkiem do starszych proszę.
Jakże się cieszę, że odpuszczasz.
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

k'woli ścisłości szacunek obowiązuje od młodszych dla starszych i odwrotnie.
ucieszę sie, jeśli Ty także odpuścisz.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Nie przypomina mi się, abym to ja zaczynała..
Nie wspomnę już o szacunku mężczyzny dla kobiety..

ale.. z czym do ludu...
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

:chat:
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Awatar użytkownika
Izzy_
początkujący
początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2007-01-29, 16:45:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: Izzy_ »

Sceptyku, a może zadajmy sobie pytanie co JUŻ przetrwało. Przecież kultura hip hopu ma korzenie sięgające lat 70tych poprzedniego stulecia ;) To co dzisiaj jest określane tym mianem to... hm. Tak jakby porównać punk i dzieci emo. (Z góry przepraszam, jeśli kogoś tym porównaniem uraziłam, może bardziej chodziło mi o to, że jest teraz moda na bycie zbuntowanym i odciętym od świata. Tak jak moda na noszenie szerokich spodnich i słuchanie Peji.)

Najlepszy hip hop albo został zastrzelony, albo pozostaje w podziemiu.
w kokainie tonę.
Awatar użytkownika
Izzy_
początkujący
początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2007-01-29, 16:45:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: Izzy_ »

P.S. A bluesa lubię pogrywać ;) ponucić, ale słuchać nie bardzo.
w kokainie tonę.
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

ale nie szanuje się kobiet,które nie szanują mężczyzn.akurat w tym względzie jestem za równouprawnieniem i trzymam z feministkami ;) owszem, nie zaczęłaś dyskusji ze mną.zacząłem ją ja,ale wynika to z Twoich słownych prowokacji.poza tym nie ja pierwszy się do Ciebie przyczepiłem,kochana nasza studentko ;)
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

Post autor: reggaemisiek »

Izzy_ pisze:Sceptyku, a może zadajmy sobie pytanie co JUŻ przetrwało. Przecież kultura hip hopu ma korzenie sięgające lat 70tych poprzedniego stulecia ;) To co dzisiaj jest określane tym mianem to... hm. Tak jakby porównać punk i dzieci emo. (Z góry przepraszam, jeśli kogoś tym porównaniem uraziłam, może bardziej chodziło mi o to, że jest teraz moda na bycie zbuntowanym i odciętym od świata. Tak jak moda na noszenie szerokich spodnich i słuchanie Peji.)

Najlepszy hip hop albo został zastrzelony, albo pozostaje w podziemiu.
Jeśli mówimy o korzeniach kultury hip-hop i muzyki rap to trzeba wspomnieć o Jamajce i tamtejszych toasterach . I nie chodzi tu wcale o maszyny do robienia tostów:) Trzeba pamiętać, że właśnie stamtąd- Jamajskich potańcówek przy winylowych płytach , do muzyki z których nawijali Jamajscy Dee-jay`e narodziła się muzyka rap i cała kultura hip-hop. Pozdrawiam
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Izzy, to jest kwestia upodobań, ja lubię bluesa, bo odpowiada mojemu temperamentowi. To jest muzyka przesiąknięta poezją, wyjątkowo prosta w linii melodycznej( 3/8). Nie znam dobrze angielskiego, więc teksty amerykańskich muzyków niewiele mi mówią i cieszę się samą muzyką. Ale teksty Dżemu i Brekaut( tylko jedna płyta- Blues ) są piękne( Kiedy byłem małym chłopcem, Kolorowe sny np). Nocnej Zmiany Bluesa nie lubię - oni są bluesopodobni.
W czasach mojej młodości subkultura młodzieżowa była bardziej jednorodna.Teraz wy żyjecie w czasach znacznie bardziej skomplikowanych, z duzo szerszym dostępem do róznych prądów kulturowych i intelektualnych.
Wydaje mi się tylko, że niepotrzebnie młodzież przeciwstawia sobie różne rodzaje muzyki i związaną z nimi otoczkę kulturową. muzyka jest jedna, dobra lub zła.
Właśnie słucham Letniego spaceru z Agnieszką Riedla :)
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

lesny09 pisze:ale nie szanuje się kobiet,które nie szanują mężczyzn.akurat w tym względzie jestem za równouprawnieniem i trzymam z feministkami ;) owszem, nie zaczęłaś dyskusji ze mną.zacząłem ją ja,ale wynika to z Twoich słownych prowokacji.poza tym nie ja pierwszy się do Ciebie przyczepiłem,kochana nasza studentko ;)
Ależż... czy ja nie szanuję mężczyzn?? Ależżż błąd!!! Duży błąd....!!!! :rotfl2:
I czy ja się do Ciebie przyczepiłam? Nie nazwałabym tak tego, nie pochlebiaj sobie.. :|
:D :D :D
Wyluzuj, ja po prostu lubię wkurzać ludzi, ale to takie pokojowe wkurzanie, nie mam żadnych złych zamiarów wobec nikogo. :D
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

chciałem powiedzieć,że kto inny był przede mną i nie miałem na myśli Ciebie ;) a co do pokojowego wkurzania? nawet ono ma swoje granice.pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

lesny09 pisze:chciałem powiedzieć,że kto inny był przede mną i nie miałem na myśli Ciebie ;)
o, widzę, że jednak trochę się mnie boisz. 8) dobrze. 8)
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

szacuneczek być musi. 8)
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
BMW
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2007-04-05, 08:53:02
Gadu-Gadu: 0

Post autor: BMW »

Szlak mnie juz trafia dziewczyno.. czy Ty jestes taka tepa czy tylko udajesz.. wez zaloz sobie czat albo forum ktore bedzie w temacie mialo Twoj nick> Wtedy niewatpliwie zbierze sie cala masa twoich fanow ktorych bedziesz mogla do woli "pokojowo wkurzac" a my nie bedziemy musieli sie niepotrzebnie denerwowac. Bo teraz to juz nie ma konkretnych tematow bo ty zawsze sie do kogos przypieprzysz o glupote, o jakies slowko tudziez jego niewlasciwe uzycie. Jak narazie dokoncz studia i wtedy poprawiaj ludzi bo narazie nie masz do tego podstaw najmniejszych.

Ja oczekuje od tego forum bardziej lub mniej wiarygodnych "wypowiedzi", w tym temacie np dotyczacych woodstocku i ekipy jaka sie na neigo zbiera..Akurat mnie interesuje to czy beda tam jakcys moi znajomi. nie chce mi sie z Toba klocic bo jakbym miala to robic to bym przeszla na prywatne wiadomosci bo nie potrzebuje "swiadkow".
Zablokowany