równe prawa dla wszystkich

Moderator: Jacek-P

sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

równe prawa dla wszystkich

Post autor: sceptyk »

drogi moderatorze, nie mam pretensji,że zamykasz jakiś temat i przy okazji nas pouczasz :)
Proszę jednak, żebyś te kryteria stosował do wszystkich. A nie stosujesz i sądzę, że to nie tylko moja opinia. Nie zauważyłem,żebyś reagował na chamskie i rasistowskie posty kRewy, Wędrowniczka, czy Hrywny.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

Szanowny sceptyku

Zapewniam cię, że zasady są jednakowe dla wszystkich użytkowników. Niestety egzekwowanie zasad nie zawsze jest możliwe choćby z braku czasu. Na koniec dodam, że reakcja na przypadki odbiegające od normy będzie o wiele szybsza niż dotychczas.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
KRewa
początkujący
początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 2007-02-28, 11:30:48

Post autor: KRewa »

Rasistą nie jestem, ale po ostatnich postach sceptykopodobnych będę musiał zweryfikować swoje zapatrywania
Gdyby głupota (i zawiść) miały skrzydła wielu by już odleciało w ..........
chochlik55
gaduła
gaduła
Posty: 543
Rejestracja: 2007-03-19, 21:53:54

Re: równe prawa dla wszystkich

Post autor: chochlik55 »

drogi moderatorze, być morze przywiązuję się do rzeczy już znanych, ale sądzę, że to rozwiązanie, nie umywa się do poprzedniego,wyjątkowo czytelnego i logicznego i oznakowanego po polsku - tu mam wątpliwości, czy inni podzielą to zdanie.
Nie mam jednak wątpliwości, że czcionka jest okropna i mało czytelna. Pozdrawiam :)
chochlik55
gaduła
gaduła
Posty: 543
Rejestracja: 2007-03-19, 21:53:54

Re: równe prawa dla wszystkich

Post autor: chochlik55 »

chochlik55 pisze:drogi moderatorze, być może przywiązuję się do rzeczy już znanych, ale sądzę, że to rozwiązanie, nie umywa się do poprzedniego,wyjątkowo czytelnego i logicznego i oznakowanego po polsku - tu mam wątpliwości, czy inni podzielą to zdanie.
Nie mam jednak wątpliwości, że czcionka jest okropna i mało czytelna. Pozdrawiam :)
chochlik55
gaduła
gaduła
Posty: 543
Rejestracja: 2007-03-19, 21:53:54

Re: równe prawa dla wszystkich

Post autor: chochlik55 »

no popatrz, już lepiej :)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: równe prawa dla wszystkich

Post autor: toledo »

Gorsze nie wypiera lepszego. :brawo: Moderatorze
Zablokowany