Pokazowa akcja policji

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

OSTRreprezentant pisze:"Jeb*ć Policje Tylko Bóg Może Nas Sądzić"
Napisał buc bez jakiejkolwiek szkoły.
Awatar użytkownika
muslim
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 266
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode Ostpreussen od 60 lat polsko brzmiąca nazwa Ostróda.

Post autor: muslim »

Dla tych ktorzy jeszcze nie widzieli

http://www.tvn24.pl/-1,1505538,wiadomosc.html
Wiek średni poznajemy po tym,
że szeroki umysł i wąska talia
zamieniają się miejscami.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Obejrzalem ten film - koles podskoczyl do funkcjonariusza i chcial wyrwac policjantowi cos z reki (nie widac dokladnie ale wydaje mi sie, ze chyba kajdanki). reakcja policji musiala byc natychmiastowa. I tak policjanci zachowywali sie az nadto grzecznie. Bardzo dobrze - nareszcie policjanci robia porzadek z tymi chuliganami w Ostrodzie!! Bardzo dobrze.
Cala ta ekipa mlodych ludzi zachowywala sie nieprzecietnie - na przyklad ten chlopak co wymachiwal lapkami jakby chcial kogos uderzyc. Ciekawe czy zatrzymanym zbadano krew - bo po zachowaniu mozna watpic czy byli trzezwi.

BRAWO POLICJA!!!!!

A co do miejsca - to wedlug mnie jest to plaza nad jez. perskim na osiedlu plebiscytowym
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

w USA w trakcie kontroli przez policję, kontrolowany ma obowiązek szeroko rozstawić nogi i założyć ręce na kark. Drugi policjant stoi z boku z odbezpieczoną bronią. Tam szarpanie się z policjantem, to ciężkie przestępstwo, a policjant może użyć broni kiedy uzna,że bezpieczeństwo partnera i jego jest w jakiś sposób zagrożone.
Te szczeniaki niech się cieszą, że ta nie byli amerykańscy policjanci.
Zastanawia mnie brak wyszkolenia policjantów. Ci chłopcy powinni być błyskawicznie obezwładnieni.
Po tym, co widziałem, sądzę,że powinien im zostać postawiony zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego.
Policjo, więcej zawodowstwa, mniej partaniny! :shock:
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

No cos tam chcial mu niby wyrwac wiec policjanci zareagowali zgodnie z przepisami na ziemie gnoja i zakuc ale czy zgodne z przepisami bylo palowanie tego drugiego ktory lezal na ziemi w kajdanach? Nie wydaje mi sie. Skoro policja wymaga od innych zeby postepowali zgodnie z prawem to sami tez powinni tak postepowac.
Awatar użytkownika
czaja
początkujący
początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 2005-02-18, 15:55:58
Gadu-Gadu: 0

w temacie

Post autor: czaja »

Bicie pałką i używanie gazu wobec osoby skutej kajdankami, to ewidentne przekroczenie uprawnień i brak profesjonalizmu policjantów.
(Widocznie emocje i poczucie zagrożenia).

Ale problem leży w tym, że w Ostródzie jest wiele nieujawnionych dotychczas przykładów tego typu działań "stróżów prawa". Ludzie dla świętego spokoju nie ciągną tematów, bo to uciążliwe i trzeba włóczyć się po sądach.

To jest pole do popisu dla instytucji powołanych specjalnie do kontroli legalności i prawodłowości działań podejmowanych przez policję.

Brawo za czujność dla autora filmiku. :heej:
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

OSTRreprezentant pisze:A wogóle mam dużo znajomych co za "free" dostali od "niby" stróżów prawa
zmień znajomych 8) jak policjant mówi stać to sie staje a jak nie to gazem w gembe ten bezmózg co leżał na ziemi jeszcze wyzywał tego policjanta więc dostał gazem w twarz aby sie zamknął

a ja mam duzo znajomych co za free dostali wpierdol w OSTRóDZIE od takich dresików bo naprzykład miał fajną czapke albo nie zareagowal na zaczepki uznali to za "ignorowanie" i rzucili sie w kilku na klienta ;] bo to tak fajnie bujać sie w 5-6 grupą dresików a jak ktoś zadzwoni na policje że takie gnojstwo sie rozpierdala, rzuca do wszystkich i sie upaja alkoholem i jak policja NARESZCIE zareaguje to najlepiej skrytykować...
ja wiem jedno dresiarz pozostanie dresiarzem nie mam nic do nich ale mimo to oni mają zawsze coś do mnie o.O i tak jest zawsze i wszędzie, widzą kogoś w glanach albo trampach to odrazu "pancur" trzeba mu wpierdol spuscic a tu zonk wreszcie policja słusznie zareagowała ;] tylko dresikom sie to przytrafia najwyrazniej ;] nie widze jakoś filmików ze starć z policją trampiasto-glaniastej ostródzkiej mlodzieży ;] cze to świadczy o tym że to dresiarnie powinno sie tempić ? eeee TAK ?!
filmik bomba ;] tylko więcej takich 8)
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

SoundTrack pisze:
OSTRreprezentant pisze:A wogóle mam dużo znajomych co za "free" dostali od "niby" stróżów prawa
zmień znajomych 8) jak policjant mówi stać to sie staje a jak nie to gazem w gembe ten bezmózg co leżał na ziemi jeszcze wyzywał tego policjanta więc dostał gazem w twarz aby sie zamknął

a ja mam duzo znajomych co za free dostali wpierdol w OSTRóDZIE od takich dresików bo naprzykład miał fajną czapke albo nie zareagowal na zaczepki uznali to za "ignorowanie" i rzucili sie w kilku na klienta ;] bo to tak fajnie bujać sie w 5-6 grupą dresików a jak ktoś zadzwoni na policje że takie gnojstwo sie rozpierdala, rzuca do wszystkich i sie upaja alkoholem i jak policja NARESZCIE zareaguje to najlepiej skrytykować...
ja wiem jedno dresiarz pozostanie dresiarzem nie mam nic do nich ale mimo to oni mają zawsze coś do mnie o.O i tak jest zawsze i wszędzie, widzą kogoś w glanach albo trampach to odrazu "pancur" trzeba mu wpierdol spuscic a tu zonk wreszcie policja słusznie zareagowała ;] tylko dresikom sie to przytrafia najwyrazniej ;] nie widze jakoś filmików ze starć z policją trampiasto-glaniastej ostródzkiej mlodzieży ;] cze to świadczy o tym że to dresiarnie powinno sie tempić ? eeee TAK ?!
filmik bomba ;] tylko więcej takich 8)
W takim razie malo jeszcze widziales i pewnie nie pamietasz akcji jak policja wbijala na ogniska na lamanca palowala kogo popadnie niektorych brali na glebe i zwyczajnie kopali poczym puszczali wszystkich do domu.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Osobiscie uważam , że za tak zdecydowaną postawę ostródzccy policjanci powinni zostać nagrodzeni wysoką premią.Byłby to wyrażny sygnał dla dresiaży, że dobre czasy dla bydła to już historia.Wszystkim, któży są odmiennego zdania życzę nocnego spaceru ulicą Słowackigo.Myślę, że obita morda i pozbawienie gotówki pozwolą tym osobnikom na zweryfikowanie swoich poglądów.Podczas spaceru życzę wszystkim niezapomianych wrażeń.A może gwarancję dostania po ryju wpisać w kalendarium imprez miejskich?
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Też uważam, że policjanci powinni być nagrodzeni. Może burmistrz ufunduje im jakąś nagrodę. Albo zastępca burmistrza wygłosi jaką mowę pochwalną.
Jest w tym dobry :lol:
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Zastępca pewnie poczeka do czasu kiedy policja ogłosi swoje decyzje dotyczące dalszych losów policjantów.Jeśli policjanci będą ocenieni pozytywnie to i Oldzio palnie gatkę o potrzebie przestrzegania prawa it.d....Ale gdyby decyzja zapadła inna to Oldzio gotów będzie zostać honorowym przewodniczącym stowarzyszenia pod nazwą "Dresiarze wszystkich krajów łączcie się."Kto nie z Oldziem tego w mordę.
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Ale czy wy nie rozumiecie ze to nie tylko dresy sa tak traktowani? Palka moze dostac ten co nie ma szczescia i akurat przechodzil obok policjanta ktoremu zupa byla za slona i on juz znajdzie powod zeby czlowiekowi doje**ć. Wystarczy ze ofiara powie w jego obecnosci slowo "kurwa" a ten w najlepszym wypadku da mu mandat 500zł a moze sie to rowniez skonczyc skuciem polozeniem na glebie i spalowaniem. Znam tez przypadki gdy nasi stroze prawa zabierali "podejzani " wygladajacych malolatow z ulicy skuwali pakowali do radiowozu i zabierali na komende gdzie ci dostawali oklep a nastepnie odwozono ich w to samo miejsce z ktorego zostali zabrani. Taka akcja prewencyjna bo napewno czlowiek ktory stoji w miejscu przez 5 minut chce napasc na okoliczny sklep.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Kolego Tomasz.Sądzę że mieszkam w Ostródzie nie krócej niż ty.Podejrzewam że dysponuję podobną liczbą znajomych.Jednakże nie przypominam sobie aby któreś z nich miało zatargi z policją.Różnica między nami jest taka ,że moi znajomi najpózniejo 22.00 wracają do domu, twoi natomiast dopiero wychodzą do miasta.
Krzyś
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2006-11-08, 19:14:39

Post autor: Krzyś »

JJ23 pisze:Różnica między nami jest taka ,że moi znajomi najpózniejo 22.00 wracają do domu, twoi natomiast dopiero wychodzą do miasta.
Hmmm chyba bardzo dorosłych masz kolegów ze o 22 juz do domku :mrgreen:

A tak ogólnie to bardzo popieram tą akcję policji :ok:
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

No, trochę przesadziłem że najpóżniej o 22.00.Potrafią pobawić się nawet do rana . to nie jest kwestia wieku.Po prostu jest tak ,że dla moich znajomych obowiązkowym strojem wieczorowym nie są dresy.Potrzeby fizjologiczne załatwiają w toalecie a nie w koszu na smieci.Czy jest w tym coś złego , że nikogo nie skopali ,że idą rano do pracy?
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Post autor: mmgg »

obserwator pisze:Też uważam, że policjanci powinni być nagrodzeni. Może burmistrz ufunduje im jakąś nagrodę. Albo zastępca burmistrza wygłosi jaką mowę pochwalną.
Jest w tym dobry :lol:


mało tego że ufunduje nagrode to powinien być film promujący miasto : tu tępi się prostactwo
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Drogi JJ23. Zdecydowana wiekrzosc moich znajomych ni e chodzi w dresach, nie zalatwia sie w koszach na smieci, nikogo nie skopali a rano ida do pracy. Tak jak mowilem nie trzeba miec czegos na sumieniu zeby stac sie ofiara policji.
yourheadlights
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 2007-05-09, 11:18:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Where people selling jesus.

Post autor: yourheadlights »

zgadzam się-nie tylko dresiki są tak traktowane.poza tym-na łamańcu drogi tomaszu i nie tylko takie akcje odchodzily.z reszta pod mostem wiele razy to samo.łukaszu a co do policji... mam się cieszyc,ze reagują? to ich zasrany obowiązek.i zamiast pałować za bzdury powinni się brać za tych pieprzonych dilerów i złodzieji.kilka razy widzialam jak jakies drechy składały w kilku jednego chłopaka.a policjanci stali i się gapili.oczywiscie
W ustach mamy granaty co moga nam wypalić
Powiedźcie ludzie jesteście gotowi?
Zimne nerwy a serca jak prodiż?
Duże dzieciaki mali chuligani?
Granaty w ustach mogą nam wypalić?
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Post autor: Johnny Fontane »

Dziewczyno co ty pieprzysz?? Widzialas jak grupa dresow okladala goscia a policja stala i niereagowala?? Bez przesady - jestem w stanie zrozumiec antypatie coniektorych jesli chodzi o policje, ale nie wciskaj takiej dzidy absurdalnej :)
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
Awatar użytkownika
BMW
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2007-04-05, 08:53:02
Gadu-Gadu: 0

Post autor: BMW »

a ty myslisz ze to tak pstryk i juz maja dilera tudziez zlodzieja? w panstwie prawa, jakim wydaje sie byc Polska panuje pewnie wiekszy chaos przez biurokracje niz w jakiejs afrykanskiej wiosce
Policja musi miec sporo szczescia zeby kogos takiego zlapac i udowodnic mu wine... albo musi pojawic sie ktos, kto mowiac prostacko "zagoni" ale wtedy naraza sie na to ze zostanie uznanym wiecznym konfidentem.. tak latwo nie ma. Nie ma skutku bez przyczyny, a w tym przypadku udowodnionej przyczyny.

Co do akcji policji jestem za. Kazdy powinien miec chociaz odrobine szacunku do policji
yourheadlights
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 2007-05-09, 11:18:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Where people selling jesus.

Post autor: yourheadlights »

johny... ja nie Ty-nie staram się farmazonami robić szumu.
Może i głupia ,ślepa chyba nie.
W ustach mamy granaty co moga nam wypalić
Powiedźcie ludzie jesteście gotowi?
Zimne nerwy a serca jak prodiż?
Duże dzieciaki mali chuligani?
Granaty w ustach mogą nam wypalić?
yourheadlights
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 2007-05-09, 11:18:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Where people selling jesus.

Post autor: yourheadlights »

i gdzie tu jakikolwiem wyraz antypatii?
W ustach mamy granaty co moga nam wypalić
Powiedźcie ludzie jesteście gotowi?
Zimne nerwy a serca jak prodiż?
Duże dzieciaki mali chuligani?
Granaty w ustach mogą nam wypalić?
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Bardzo uważnie śledzę posty na ten temat i nasuwa mi się taka refleksja:

Dualizm prezentownych poglądów jest porażający. Będę pisał uogólniając. Społeczeństwo chce skutecznej walki z przestępczością i chuligaństwem a jednocześnie bardzo rozczula się nad przestępcami.
Sprawa jest oczywista; policja nie może łamać prawa, a jeśli je łamie, to jest wystarczająco dużo środków prawnych, żeby pokrzywdzeni mogli dochodzić sprawiedliwości.
Z drugiej strony rozczulanie się nad łobuzem, który dostał pałą o jeden raz za dużo, doprowadza do sytuacji w której policjant też się boi. A bojący się policjant nie jest policjantem.
Z dwojga złego, wolę, żeby oberwał łobuz niż policjant.
Jeśli chodzi o Ostródę, to karczycha nie są największym kryminalnym problemem są o wiele większe :)
Pan.Ch
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2007-05-06, 04:25:41

Post autor: Pan.Ch »

sceptyk pisze: Z dwojga złego, wolę, żeby oberwał łobuz niż policjant.
Ano Panie, racja!
yourheadlights pisze:powinni się brać za tych pieprzonych dilerów
A ja mili Państwo jestem w rytm tej pięknej piosenki Petera Tosha Legalize It! Ja zatem się do postulatu nie przyłączam. Ja go głęboko oprotestowuję.
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Pan.Ch pisze: A ja mili Państwo jestem w rytm tej pięknej piosenki Petera Tosha Legalize It! Ja zatem się do postulatu nie przyłączam. Ja go głęboko oprotestowuję.
Nie ma takiej możliwości - ONZ-etowska konwencja w sprawie kontroli narkotyków.
Zdaje się, że Holandia otworzyła 1 maja swój rynek pracy dla Polaków więc ... ;)
Zablokowany